365denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
+420 228 886 611 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Výsledky hledání ""
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
Trendhim
×
Jazyk:
Všechny kategorie
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Košile
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 228 886 611
Pracovní dny 9 - 17

Průvodce začátečníka v nošení pánských náušnic

Najít rovnováhu mezi vyjádřením své osobnosti a vystupováním jako dospívající rebel není tak složitá, jak si myslíte. Pochopení několika pravidel vás velmi rychle připraví na první piercing.

Možná, že se teprve chystáte vyjádřit svou individualitu. Nebo je tomu naopak - vyznáte se v náušnicích a špercích pro muže a víte, co je trendy a stylové. Možná jste kombinací obou.

Existují způsoby, jak nosit pánské náušnice bez ohledu na to, kdo jste. Nejdůležitějším faktorem je, že náušnice musí doplňovat váš vzhled a nepoutat na sebe pozornost.

Kdy náušnice nosit

Náušnice nedělíme na ležérní a formální, to však neznamená, že můžete vyrazit na schůzi správní rady se zlatým kroužkem v uchu. Nebo ano?

Vezměte na vědomí, kde pracujete a zvažte: Pomůže mi moje volba vzít si náušnici nebo mi může uškodit?

Ne každý šéf ocení vaši stylovost. V takovém případě ukažte svou osobitost kravatou nebo kapesníčkem do saka … něčím, co je přijatelnější a méně kontroverzní.

Čelíte zákazníkům celý den nebo máte pohovor? Lidé mají své názory a naše volby ovlivňují, jak na nás reagují. Znamená to, že vám to zamezí být sami sebou?! V žádném případě. Znamená to, že byste se měli nad svou volbou zamyslet.... a co může být lepší než promyšlený vzhled?

Vybrat náušnice vhodné k tónu pleti a tvaru obličeje

Je důležité, aby náušnice odpovídaly pleti a tvaru obličeje. Některé barvy se k tónu pleti nehodí, takže pokud nechcete upoutat pozornost z nesprávných důvodů, podívejte se níže:

 • Světlá pleť: Stříbro nebo bílé zlato na světlé pleti vypadá skvěle, ale vyhněte se zlatu v narůžovělých tónech, protože zvýrazňuje růžovou barvu vaší pleti.
 • Bledá pleť: Máte mléčnou pleť? Vyhněte se zlaté barvě a držte se bílého zlata nebo stříbra.
 • Olivová pleť: Olivová pleť vypadá skvěle prakticky s každou barvou.
 • Tmavá pleť: Žluté zlato vypadá skvěle a přitažlivé na pleti v tmavých tónech. Stříbro a bílé zlato vypadají také velmi dobře, ale kovy zlaté barvy budou vaším nejlepším přítelem.

Tvar tváře také hraje roli ve výběru vhodných náušnic.

 1. Podlouhlá tvář – Kulaté náušnice
 2. Srdcovitá tvář – Rovné náušnice bez oblých tvarů (druh barbell nebo taper)
 3. Hranatá tvář – Kruhové nebo oblé náušnice
 4. Kulatá tvář – Hranaté náušnice

Jak náušnice nosit stylově

Stejně jako u všech doplňků, náušnice musí odpovídat vašemu vzhledu. Oděv je zmrzlinou a doplňky jsou třešničkou na vrcholu. Ano, můžete mít více než jednu třešničku.

Slaďte se stylem svého outfitu

 • Náušnice by měla doplnit váš outfit.
 • Kombinujte zábavné, barevné náušnice s funky, ležérním oblečením.
 • Noste decentní kousky s obchodním a formálním oděvem.

Vybírejte menší náušnice

 • Náušnice by měly být menší a proporcionálně odpovídající k vašemu tělu.
 • Velké nebo objemné náušnice vypadají nevyváženě - fyzicky i stylově.

Slaďte kovy

Věděli jste, že náušnice by měly ladit s kravatovou sponou?

Přihlaste se a zašleme vám přístup ke všem našim průvodcům, jak doplňky kombinovat.

Kolik náušnic byste měli nosit

Spousta celebrit a módních influencerů nosí náušnice dvě a spousta nosí jen jednu. Kolik si jich zvolíte vy, záleží jen na vás, na vašem záměru a na tom, kam se vydáte.

Styl náušnic může diktovat, kolik jich nosíte. Tmavě zbarvený pár vypadá skvěle, když jdete na drink, zatímco jeden zlatý kroužek je obecně dostačující, protože je výrazný jak barvou, tak tvarem.

Typy náušnic

Pryč jsou dny, kdy muži museli pečlivě vybírat mezi dámskými náušnicemi, aby si vybrali vhodnou náušnici pro sebe. V dnešní době si můžete vybírat ze široké škály stylů náušnic vytvořených přímo pro muže, aby odpovídaly příběhu, který chcete sdělit.

Magnetické náušnice

Magnetické náušnice využívají silných magnetů, aby zůstaly na místě a nevyžadují propíchnutou ušní dírku. Magnety jsou vytvořeny tak, aby byly dostatečně silné, aby obě části držely na místě bez toho, aby jejich nošení bylo bolestivé.

Dají se jednoduše nasadit i sundat a nezanechávají viditelné stopy. Jsou skvělé pro experimentování.

Kroužky

Kroužky jsou vhodné i pro muže, ale měly by být jemné. Kroužky, které by se líbily kapitánu Jacku Sparrowovi by byly až příliš. Vybírejte menší, tenčí, které nebudou vyset až k bradě.

Pecky

Pecky jsou bezpečnou volbou pro začátečníky, protože se snadno nosí a jsou verzatilnější než jiné styly náušnic. Pecky vám dodají na zajímavosti decentním způsobem.

Originální

Ať už se jedná o smajlíky nebo náušnice s lebkou, můžete je najít ve všech typech, od pecek až po magnetické. Udělají velký dojem, ale obecně se nehodí pro nošení do práce.

Tunýlky, roztahováky a plugy

Tunýlky a roztahováky buď milujete nebo nenávidíte. Jedná se o válcové náušnice vložené do propíchnuté dírky za účelem jejího natažení. Ne každé pracoviště ocení tento vzhled… tak vás varujeme.

A roztahování vyžaduje čas a odhodlání. V závislosti na vašem těle budete muset mezi roztahováním počkat 2-6 měsíců.

Klipsy

Jak název napovídá, jednoduše je na ušní lalůček připnete. Klipsy jsou skvělým způsobem, jak si vyzkoušet, jestli si nechat ušní dírku propíchnout.

Tapery, kuželové náušnice

Tyto pánské náušnice bývají k dispozici v širokém spektru různých barev a zužují se, (často jsou ve tvaru kuželu). Jsou vhodné pro větší piercing do ucha, ale nejsou tak dramatické jako tunýlky nebo plugy.

Ještě nejste připraveni nosit plnohodnotný taper? Podívejte se na náš výběr falešných taperů, které vyhovují standardním ušním dírkám. Nebo možná magnetické tapery, které vůbec propíchnutou dírku nevyžadují.

Barbell - náušnice ve tvaru činky

Náušnice ve tvaru činky, s kuličkami na koncích, kterým se říká 'barbells' se většinou používají pro piercing různých částí těla. Mějte na paměti, že jako náušnice jsou vhodnější zahnuté nebo ve tvaru podkovy. Rovné jsou vhodnější pro piercing těla. Barbells jsou rozhodně odvážnější volbou než pecky a dodají rock´n´rollový styl.

S drahými kameny a perličkami

Populární u dam, perličkové náušnice a náušnice kamínkové jsou dnes u mužů již samozřejmostí. Je ale na místě si dát pozor, aby nepoutaly až přílišnou pozornost a nepřehlušily celkový vzhled. Pokud toužíte po něčem bling, rozhodněte se pro malou pecku se zirkonem nebo diamantem.

Zadní strana náušnice a zapínání

Zde je několik nejběžnějších zapínání náušnic na trhu. Každému se možná zamlouvá jiný styl, ale rozhodující je vaše pohodlí a to, jak jste aktivní.

 1. Kroužek na ušní boltec na řetízku – Jedná se o speciální uzávěr s plochým kroužkem v horní části ucha spojenou řetízkem s peckou v ušním lalůčku.
 2. Provlékací řetízkové náušnice – Další speciální typ náušnice, kdy se řetízek provléká ušní dírkou. Používá se pouze v případě, kdy je propíchnutá ušní dírka naprosto zahojená.
 3. Klipsy – Styl pro ty bez piercingu. Obsahuje sklopnou svorku, která se připne na ušní lalůček a drží náušnici na místě.
 4. Na háček – Připomíná rybářský háček, který se provlékne ušní dírkou. Jsou příjemné na nošení a snadno sundávají.
 5. Francouzský klip – Ušním lalůčkem prochází tyčinka, která je vzadu zajištěna otevřeným drátěným klipem, který se opírá o lalůček.
 6. Vzadu na zaklapnutí – Také známé jako zapínání s pantem. Dřík se provlékne ušní dírkou a vzadu se zajistí kovovou západkou. Tvar západky se může měnit podle stylu náušnice.
 7. Šroubovací – Šroubovací zapínání je bezpečnější než klasický motýlek. Jsou bezpečné, ale trvá déle, než se zašroubují.
 8. Klasický motýlek – Motýlkové zapínání se snadno nasune na dřík. Běžně se používá u pecek.

Rozhodnutí nosit náušnice je polovina bitvy! Pak už jen zbývá si nechat propíchnout dírku a co do ní strčit. Jak snadné.

Hlavně se ujištěte, abyste si nechali propíchnout dírku u profesionála. Rozhodně do nedělejte na prázdném parkovišti ve čtyři ráno.

Vaše otázky, naše odpovědi

Jakou velikost bych měl hledat, když si chci koupit náušnici?

Většina ušních dírek má od 20 gauge (cca. 0,8 mm) do 18 gauge (cca. 1 mm). Běžné pecky mívají velikost 20 gauge.

Hodnota gauge odpovídá tloušťce činky, tyčinky nebo kroužku, který prochází ušní dírkou. Tato hodnota může být matoucí, protože je v opačném směru - čím je hodnota vyšší, tím je tyčinka tenčí. Položka s gauge 20 je tenčí než s 18 gauge.


Mohu s náušnicemi spát?

Záleží na velikosti, tvaru a materiálu náušnice. Větší náušnice se mohou zachytit o polštář a rozbít se nebo dokonce natrhnout ušní lalůček. Jauvajs.

Je také důležité, abyste očistili náušnici i dírku, protože oleje, kožní buňky a prach se z postele přenáší na vaši stříbrnou pecku .


Ve kterém uchu by muži měli nosit náušnici?

Mnoho mužů se ptá na to, zda jedna strana naznačuje homosexualitu a druhá ne. Jediné "homosexuální ucho" je to, které upřednostňuje společnost jiných mužů. Nemáte ho? Pak se nemáte čeho bát.

Uši jsou jen uši - noste náušnice na straně, která je vám příjemnější.


Můžu nosit náušnice do posilovny?

V posilovně ani na basketbalovém hřišti nedoporučujeme nosit velké kroužky nebo příliš složité náušnice. Nikdo nechce náušnici na tričku. Nikdo. Rozhodněte se pro pecku, chlape.

Když už mluvíme o fitness ... vyhněte se plavání s náušnicemi první 2 - 3 týdny po piercingu. A uvědomte si, že vaše náušnice mohou v závislosti na materiálu ve vodě korodovat.


Co to znamená hypoalergenní a záleží na tom?

Hypoalergenní náušnice jsou vyráběny pro ty, kdo mají alergické reakce na určité typy kovů. U většiny lidí, kteří mají alergickou reakci, se jedná o reakci na nikl . Vždy zkontrolujte štítky, zda šperk, o který máte zájem, neobsahuje nikl.


Měl bych si náušnice sundávat každý den?

Jakmile se piercing uzdraví, můžete náušnice sundat a měnit tak často, jak jen chcete. Pokud máte nový piercing, nechte je v uchu po dobu 6-8 týdnů, aby se ušní dírky zahojily.


Jakou náušnici zvolit do začátku?

Dobrá první náušnice je taková, která vám nebude překážet po dobu 6 týdnů, dokud se piercing nezahojí. Vyberte si takovou, která se bude hodit k ostatním vašich doplňkům - jako jsou například vaše stříbrné hodinky - a většinou vašeho šatníku.

Jednoduchá černá pecka je dobrou volbou a hodí se ke všemu. Ujistěte se, že materiál, ze kterého je vyrobená, je hypoalergenní.


Jak často bych si náušnici měl měnit?

Jakmile se dírka zahojí, vyměňte ji tak často, jak jen chcete. Noste si pirátské peří, které jste si tajně vyhlédl, s chutí!


Mohou muži nosit i dámské náušnice?

Závisí na tom, co znamená "dámské náušnice". Standardní pánská náušnice bude ve stejné velikosti dříku jako dámská. Takovou náušnici mohou nosit jak ženy, tak muži.

Pokud by se jednalo o klasické dámské náušnice (velký kroužek nebo dlouhé, visící diamantové náušnice) ... pak to je na vás.

Můžete si vybrat z množství pánských náušnic, které jsou vytvořeny tak, aby se úměrně odpovídaly pánskému tělu a jednodušeji se kombinovaly s vaším šatníkem.


Co to znamená, když muž nosí 1 náušnici?

Znamená to, že nosí jen jednu náušnici.

Možná to mělo před 30 lety mělo nějaký význam, ale pravé ucho, levé ucho, jedna náušnice nebo dvě… pokud vám to sluší, noste si, co chcete!


Je v pořádku, když má muž náušnici na pohřbu?

Malé decentní pecky vadit nebudou. Jakékoli jiné náušnice, které na sebe budou vázat pozornost, raději nechte doma.

Pohřby nejsou o vás...bohudík.


Nové kolekce

Skládací tašky připravené na cestování pro městského objevitele

Každá lehká, vodě-odolná taška dánského designu z kolekce skládacích tašek Lazy Bear se snadno zabalí pro cestování a zv...

Kolekce italských kožených opasků

Každý kožený opasek je kombinací italského řemeslného zpracování s dánským designem a fúze dlouhotrvající funkčnosti s m...

Kolekce Kite

Kolekce Kite je univerzálním výběrem odlehčených čepic beanie. Každý kus je vyroben ze 100% organické bavlny, což zajišť...

Kolekce Lincoln

Každá peněženka a taška vytvořená z poddajné kůže v různých barvách kombinuje funkční design s trvalou kvalitou a časem...

Kolekce Moda

Kolekce Moda se může pochlubit italským řemeslným zpracováním a dánským designem v řadě klobouků a čepic vyrobených pro...

Kolekce slunečních brýlí Vista

Kolekce Vista s polarizovanými čočkami a 100% ochranou vůči UV záření byla vytvořena tak, abyste mohli zažít život s ote...

Kolekce hodinek Aviator

Kolekce Aviator má to, co piloti a muž podle značky Fawler hledají na hodinkách - funkčnost, nestárnoucí styl a přesnost...

Kolekce šperků Gravel

Vypracovaná kolekce prstenů, náhrdelníků a náramků, které kombinují odolné materiály s dánským designem a vytváří kousky...

Kolekce Lane

Každý model hodinek Lane je harmonií funkčnosti a jednoduchosti. Hodinky byly vytvořeny pro časté nošení a každou přílež...

Zobrazit všechny kolekce

Nové články

Vyrážíte někam? Jak se sbalit na služební cestu

Naučte se, jak se nalehko sbalit na služební cestu. Naši obchodní zástupci rozebírají, co si vzít s sebou a jak to zabal...

Ať se vám to podaří hned napoprvé: Nápady a tipy na gravírování

Váš průvodce gravírováním dárků pro něj, aby se vám to podařilo hned napoprvé

Co si obléknout na pracovní pohovor: Průvodce pro muže

Náš kompletní průvodce vám poradí, jak vypadat upraveně a vhodně na každý pohovor.

Štětka na holení: Váš dokonaný průvodce o štětkách na holení

Váš dokonalý průvodce štětek na holení z jezevčích, kančích, koňských a syntetických vlasů.

Mokré holení – Váš dokonalý průvodce

Nikdo se nechce při holení pořezat. Podle tohoto komplexního průvodce holením za mokra se naučíte, jak se hladce oholit.

5 tipů na péči o vousy – přímo od holiče

Díky 5 tipům jsme vám usnadnili péči o vousy.

Jak nosit bekovku a vypadat dobře

Nejste si jisti, jestli vám bekovka sluší? Probereme to a ukážeme vám, že můžete udělat víc, než si ji jen nasadit na hl...

Jak nosit motýlka (a nosit ho dobře)

Jak si uvázat motýlka: průvodce krok za krokem, jak to pokaždé udělat správně. Navíc vše, co potřebujete vědět, abyste h...

Jak si uvázat kravatu: 30 různých kravatových uzlů

Naučte se 30 různých způsobů, jak vázat kravatu s průvodcem a pokyny krok za krokem - od klasických kravatových uzlů až...

Zobrazit všechny články
Zpět
Heslo obnovit

Hurá! Poslali jsme vám e-mail. Brzy se můžete přihlásit!

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.