Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Pánské spodní prádlo

Ať už toužíte po tvarovaných bavlněných boxerkách nebo ekologických bambusových, naše nabídka pánského spodního prádla vám poskytne nejvyšší úroveň pohodlí. Vaše korunovační klenoty si nic jiného nezaslouží.

22 produktů

PÁNSKÉ BOXERKY

Přestože je většina mužů při výběru spodního prádla konzervativnější, pánské spodní prádlo se vyrábí v různých tvarech, střizích a z různých materiálů. Naše elastické, tvarované pánské spodní prádlo se vyrábí z bavlny a bambusu. Každý z těchto dvou materiálů má své výhody i nevýhody.

BAVLNĚNÉ PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

Pánské boxerky se běžně vyrábějí z bavlny. Je známá svou měkkostí, prodyšností a odolností. Přírodní bavlněné vlákno je prodyšné a příjemné na nošení, takže udržuje vaše partie v chladu a suchu. Bavlněné spodní prádlo se také snadno udržuje a vydrží časté praní a sušení, aniž by ztratilo svůj tvar či barvu.

PÁNSKÉ BAMBUSOVÉ BOXERKY

Bambusové spodní prádlo je relativní novinkou, která si mezi muži získává na popularitě. Pokud bambusová tkanina pochází z etických zdrojů, je ekologická a udržitelná. Bambusové spodní prádlo je měkčí a lehčí než bavlna, takže je pohodlné a prodyšné i pro citlivou pokožku. Navíc přirozeně odvádí vlhkost, takže vás udrží v suchu a chladu po celý den.

Bavlněné či bambusové spodní prádlo má své jedinečné výhody i rozdíly. Bavlna je bezpochyby klasickou volbou, která je pohodlná na nošení a snadno se udržuje. Bambus je novější a udržitelnější variantou, která je měkčí a lehčí, takže je skvělou volbou pro osoby s citlivou pokožkou. Bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, bavlněné i bambusové spodní prádlo vám může poskytnout pohodlí a podporu, kterou potřebujete pro každodenní nošení.