Doručíme do Vánoc – objednejte si do pondělí 18. prosince do 16:00 hod

Doručíme do Vánoc – objednejte si do pondělí 18.

prosince do 16:00 hod

Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 60 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

PÁNSKÉ ŠÁTKY

Pánské šátky už dávno nejsou jen pro námořnictvo. Díky měkkému, luxusnímu hedvábí a řadě vzorů jsou šátky připravené na nošení kolem krku. Pokud jde o definování vašeho stylu nebo nastavení trendu, pánské šátky jsou dokonalým završením. Podívejte se na náš výběr na najděte si váš nejoblíbenější.

17 produktů
17 produktů

PŘIHLASTE SE A VYHRAJTE 10 000 KČ

Přihlaste se k pravidelnému odběru stylových tipů, speciálních nabídek a informací o nových produktech. Automaticky se zúčastníte měsíčního slosování o dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč.

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

ZDŮRAZNĚTE SVŮJ VZHLED HEDVÁBNÝM ŠÁTKEM PRO MUŽE

Než si promluvíme o tom, jak svůj styl doplnit hedvábným šátkem pro muže, pojďme se dohodnout, co to je. Šátky na krk - známé také jako šátky stylu bandana - jsou čtvercové kousky látky, které se nosí kolem krku nebo na hlavě jako doplňky. Tyto šátky uvidíte všude - od jachet v Saint-Tropez až po skupiny skautů, kteří mířili na víkend kempovat.

Náš výběr pánských šátků je daleko od těch, které nosí chlapci v lese. Vyrobené z jemného hedvábí, jsou nejen krásné, ale stejně příjemné na nošení kolem krku. Spojte šátek s potiskem paisley s klasickým bílým tričkem nebo džínovou košilí se zapínáním na knoflíky a získáte jednoduchý, ale jedinečný outfit. Pokud hledáte něco formálnějšího, každý z našich hedvábných šátků pro muže přidá správné množství hladké textury a bude vypadat skvěle s vaším oblekem.

JAK PÁNSKÝ ŠÁTEK NOSIT

Šátek je určen k nošení kolem krku, zápěstí nebo dokonce jako kapesníček. Nejoblíbenějším způsobem, jak nosit pánský šátek, je volně kolem krku.

JAK SE ŠÁTEK UVAZUJE

1. Položte šátek na plochý povrch a poté ho složte napůl podél úhlopříčky.

2. Nyní, když máte trojúhelníkový tvar, volně srolujte od nejdelší strany a vytvořte trubicový tvar.

3. Navinutý šátek si navlékněte na krk a konce svažte do uzlu. Ujistěte se, že uzel není příliš těsný.

4. Umístěte uzel mírně na stranu (ne přímo pod bradu).

Prohlédněte si všechny pánské šály