Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

PÁNSKÉ ŠÁTKY

Pánské šátky už dávno nejsou jen pro námořnictvo. Díky měkkému, luxusnímu hedvábí a řadě vzorů jsou šátky připravené na nošení kolem krku. Pokud jde o definování vašeho stylu nebo nastavení trendu, pánské šátky jsou dokonalým završením. Podívejte se na náš výběr na najděte si váš nejoblíbenější.

16 produktů

ZDŮRAZNĚTE SVŮJ VZHLED HEDVÁBNÝM ŠÁTKEM PRO MUŽE

Než si promluvíme o tom, jak svůj styl doplnit hedvábným šátkem pro muže, pojďme se dohodnout, co to je. Šátky na krk - známé také jako šátky stylu bandana - jsou čtvercové kousky látky, které se nosí kolem krku nebo na hlavě jako doplňky. Tyto šátky uvidíte všude - od jachet v Saint-Tropez až po skupiny skautů, kteří mířili na víkend kempovat.

Náš výběr pánských šátků je daleko od těch, které nosí chlapci v lese. Vyrobené z jemného hedvábí, jsou nejen krásné, ale stejně příjemné na nošení kolem krku. Spojte šátek s potiskem paisley s klasickým bílým tričkem nebo džínovou košilí se zapínáním na knoflíky a získáte jednoduchý, ale jedinečný outfit. Pokud hledáte něco formálnějšího, každý z našich hedvábných šátků pro muže přidá správné množství hladké textury a bude vypadat skvěle s vaším oblekem.

JAK PÁNSKÝ ŠÁTEK NOSIT

Šátek je určen k nošení kolem krku, zápěstí nebo dokonce jako kapesníček. Nejoblíbenějším způsobem, jak nosit pánský šátek, je volně kolem krku.

JAK SE ŠÁTEK UVAZUJE

1. Položte šátek na plochý povrch a poté ho složte napůl podél úhlopříčky.

2. Nyní, když máte trojúhelníkový tvar, volně srolujte od nejdelší strany a vytvořte trubicový tvar.

3. Navinutý šátek si navlékněte na krk a konce svažte do uzlu. Ujistěte se, že uzel není příliš těsný.

4. Umístěte uzel mírně na stranu (ne přímo pod bradu).

Prohlédněte si všechny pánské šály