Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

PÁNSKÉ LETNÍ ŠÁLY

Klíčem k získání správné letní šály je najít takovou, která je lehká a prodyšná. Naše kolekce je vytvořena z prodyšné bavlny vhodné na léto a modalu. Kolekce je navržena tak, aby doplnila váš letní outfit bez ohledu na to, jak je venku horko.

24 produktů

MOHOU MUŽI NOSIT ŠÁLY I V LÉTĚ?

Možná si myslíte, že nošení šály uprostřed horkého léta je jako nošení plavek na schůzi správní rady. Klíčem k nošení šály v létě je najít takovou, která je příjemná na nošení. Zatímco většina pánských šál je vyrobena tak, aby vás chránila před chladem, lehké letní šály jsou navrženy z tkanin vhodných pro léto, jako je bavlna, modal a hedvábí.

Šály na léto mohou vašemu outfitu přidat trochu barvy a zajímavosti, ale jsou také skvělé pro letní večery, kdy sedíte venku s přáteli a užíváte si další lahve šampaňského. Ležérně omotané kolem krku během dne a poskytující teplo během chladnějších večerů, pánské letní šály jsou dokonalým doplňkem na léto.

Vybírejte z naší kolekce pánských letních šál - vytvořených z prodyšných látek a navržených se vzory a barvami, které ladí s vaším letním oblečením a přispívají k tomu, že váš příběh bude mnohem zajímavější.

JAKÝ MATERIÁL JE NEJLEPŠÍ PRO LETNÍ ŠÁLY?

Pánské letní šály jsou odlišné od těch zimních. Nebudou vyrobeny z hřejivé vlněné pleteniny, která by zadržovala teplo a vedla by k zvýšenému pocení, horšímu, než způsobenému letním sluníčkem. Nejlepšími materiály pro výrobu letních šál jsou ty, které jsou prodyšné - jako bavlna nebo modal.

Ve společnosti Trendhim prodáváme lehké šály pro muže vyrobené z bavlny a modalu. Lehké bavlněné šály jsou pevnější než jejich plátěné protějšky a jsou přirozeně prodyšné, měkké a schopné odvádět vlhkost. Modal je dalším měkkým materiálem pro výrobu letních šál. Modal, vyrobený z bukové buničiny, je obnovitelný, ekologický materiál, který je udržitelný a má lepší absorpci potu než bavlna. Šály z modalu jsou skvělé pro každého, kdo se zajímá o pohodlí a naši planetu. Pro výběr nejlepší letní šály pro muže doporučujeme zvolit směs bavlny a modalu.

JAK NOSIT PÁNSKOU ŠÁLU V LÉTĚ

Letní šála je neuvěřitelně všestranná. Pro muže, kteří hledají ležérní doplněk, si jednoduše přehoďte šálu kolem ramen a přes tričko. Šálu můžete uvázat volným jednoduchým uzlem. Nechcete, aby se letní šála byla uvázána natěsno. Pokud máte na sobě sako, přehoďte si šálu přes ramena, ale pod sakem, abyste ukázali vzor a barvu šály. Pro větší stylovost, uvažte si šálu blíže ke krku a konce zastrčte pod košili.

Prohlédněte si všechny šály pro muže