Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Model týdne
Týden 39
Týden 39

Spony na peníze / spony na bankovky

11 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Spona na peníze slouží k uložení nejenom bankovek, můžete do ní totiž také vložit i pár bankovních karet. Pokud z nějakého důvodu nechcete mít u sebe peněženku, která je plná přihrádek na karty, kapes na zip a dalších nezbytností, pak spona na peníze bude tou pravou volbou.
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
+
Barva

Černá

Ocel

Zlato

Zavřít
Materiál

Jiný kov

Nerezová ocel

Zavřít
Značka

Trendhim

Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
11 nalezených položek
Okamžik..

Inspirace a výhody

  • - Sleva až 40 % na nové kolekce
  • - Aktuální evropské módní trendy
  • - Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek

... a další zajímavosti ze světa módy 1-2krát týdně do Vašeho mailu

Zasílání můžu zrušit kdykoli!

highfive

Výborně! Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

email-bg

Druhy spon na peníze

Samozřejmě, že najdete více druhů spon na peníze. Nicméně, většinou se dají rozdělit do dvou kategorií: klasické spony na peníze a pouzdra na karty se sponou/pouzdra na karty.

Klasické spony na peníze

Spony na peníze jsou tím nejjednodušším způsobem, jak si uložit peníze. Jsou převážně vyrobeny z kovu a jsou perfektní na bankovky a pár bankovních karet. Nejenže jsou velmi praktické, navíc jsou dokonalým módním doplňkem. Pokud nechcete mít u sebe objemnou peněženku, pak si můžete vzít jen sponu na peníze a společně s bankovkami a kartami si ji vložit do přední kapsy.

Pouzdra na karty se sponou/pouzdra na karty

Tohle jsou peněženky nebo pouzdra na karty, které mají sponu na peníze místo klasické přihrádky na bankovky. Některé mají sponu z vnější strany, zatímco jiné ji mají uvnitř.

Spony na peníze z nerezové oceli

Prakticky všechny naše klasické spony na peníze jsou vyrobeny ze 100% nerezové oceli a budou Vám sloužit po mnoho let. Na výrobu spon na peníze je to skvělý materiál, jelikož je pevný a má skvělý lesk. Samozřejmě jsou cenově dostupnější než klasické peněženky a navíc se jedná o skvělý módní doplněk.

Funkčnost spon na peníze

Jelikož mají velmi jednoduchý design, nehledejte na nich žádné neobvyklé funkce, které nikdo ani nepotřebuje. Jejich jednoduchý design je přesně to, proč byly vytvořeny.

Peněženka do přední kapsy

Spona na peníze je perfektní na uložení do přední kapsy. Neexistuje lepší řešení, jak si uložit peníze do kapsy než právě použít sponu na peníze. Už nebudete mít nevzhledně vypouklé kapsy, pokud tedy nebudete mít u sebe štos bankovek.

Trvanlivost spon na peníze

Spony na peníze z nerezové oceli Vám mohou sloužit po mnoho let, možná i doživotně. Jen prosím do spony nevkládejte příliš mnoho bankovek či karet.

Už žádné vypouklé kapsy

Pokud raději zvolíte pouzdro na karty se sponou, máte důvod se konečně zbavit všech přebytečných karet, starých účtenek a dalších zbytečností, které bezdůvodně schraňujete v peněžence.