Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

SPONY NA PENÍZE / SPONY NA BANKOVKY

Spona na peníze slouží k uložení nejenom bankovek, můžete do ní totiž také vložit i pár bankovních karet. Pokud z nějakého důvodu nechcete mít u sebe peněženku, která je plná přihrádek na karty, kapes na zip a dalších nezbytností, pak spona na peníze bude tou pravou volbou.

Druhy personalizace
13 produktů

Zeštíhlte svůj život

Rozhodnutí, že chcete raději používat sponu na peníze než peněženku je ideální příležitostí k vyřazení starých účtenek, použitých dárkových karet a prachu, který se nashromáždil tam, kde si všichni přejeme, aby byly peníze. Jakmile si takhle uklidíte, uvědomíte si, že potřebujete jen nějakou hotovost a pár karet.

Bojíte se, že budete vypadat jako gangster, když v supermarketu vytáhnete sponu na peníze? Pak s sebou nenoste tolik peněz. Problém vyřešen.

Druhy spon na peníze

Samozřejmě, že najdete více druhů spon na peníze. Nicméně, většinou se dají rozdělit do dvou kategorií: klasické spony na peníze a pouzdra na karty se sponou/pouzdra na karty.

Klasické spony na peníze

Spony na peníze jsou tím nejjednodušším způsobem, jak si uložit peníze. Jsou převážně vyrobeny z kovu a jsou perfektní na bankovky a pár bankovních karet. Nejenže jsou velmi praktické, navíc jsou dokonalým módním doplňkem. Pokud nechcete mít u sebe objemnou peněženku, pak si můžete vzít jen sponu na peníze a společně s bankovkami a kartami si ji vložit do přední kapsy.

Pouzdra na karty se sponou/pouzdra na karty

Tohle jsou peněženky nebo pouzdra na karty, které mají sponu na peníze místo klasické přihrádky na bankovky. Některé mají sponu z vnější strany, zatímco jiné ji mají uvnitř.

Spony na peníze z nerezové oceli

Nerezová ocel je díky své odolnosti a elegantnímu vzhledu dokonalým materiálem pro výrobu spon na peníze. Spony na peníze jsou často dostupnější než většina peněženek a fungují jako jedinečné a stylové pánské doplňky. Spona na peníze z nerezové oceli vám může vydržet téměř celý život. Jen ji příliš nezatěžujte desítkami bankovek a karet.

Jste připraveni na sponu na peníze?

Doplněk je tenký a elegantní, ale přesto vám poskytuje pohodlí a vědomí, že vaše karty a hotovost jsou v bezpečí. Vybrané styly vám umožní nechat si vygravírovat osobní poselství, aby byla ta vaše spona opravdu jedinečná.

I když možná vaši sponu na peníze nevytahujete tak často – pokud vás nebaví neustále ukazovat, kolik máte bankovek u sebe – je stále důležité vědět, že odráží váš vkus, styl a smysl pro módu.

Gravírované spony na peníze

Gravírování spony na peníze vám umožní vlastnit svůj příběh. Bude to více než jen trendy doplněk - bude to mnohem osobnější předmět. A bude jen vaše.

Spony na peníze s osobním gravírováním budou také skvělým dárkem pro výjimečného muže ve vašem životě. Potřebujete něco pro tatínka ke Dni otců? Nebo se žení váš nejlepší kamarád? Gravírované spony na peníze jsou perfektními dárky pro mládence. Můžete si nechat laserem vygravírovat cokoliv od vašich iniciál přes speciální datum až po zprávu, která vám připomene, jak jste skvělí. Něco jako… ‚jsi skvělý.‘ Dobře, to není naše nejlepší věta, ale chápete to.

Ať už si vyberete jakékoli gravírování, svou oblíbenou sponu na peníze si vyberte z našeho stále se rozšiřujícího sortimentu pánských doplňků.

Prohlédněte si celou naši kolekci pánských peněženek