Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

ŘETÍZEK NA PĚNĚŽENKU

Řetízky na peněženky nejsou pro každého. Ale kdo chce být jako ostatní? Ať už hledáte řetízky na peněženku v motorkářském stylu inspirované volností na cestě nebo subtilní verze navržené tak, aby byla vaše peněženka v bezpečí, vybírejte z naší kolekce řetízků na peněženky a vyberte si takovou, která navazuje na váš příběh.

13 produktů

ŘETÍZEK NA PENĚŽENKU – OD FUNKČNOSTI KE STYLU

Řetízek na peněženku je řetízek se sponou nebo karabinkou na obou koncích, abyste si mohli peněženku připevnit k opasku. Primárním účelem řetízku na peněženku je udržet peněženku v bezpečí. A nejen před zloději, kteří nenechají vaši peněženku na pokoji ... díky řetízku připevněnému ke kalhotám zůstane vaše peněženka bezpečně v kapse i při jízdě na motorce. A buďme upřímní, budete navíc vypadat skvěle.


Řetízky na peněženky se proslavily a oprávněně získaly své místo v historii v padesátých letech, když je začali nosit motorkáři, aby jejich peněženky byly v bezpečí. Není žádným tajemstvím, že motorkáři, rockeři a punkáči tíhnou k doplňkům, které je odlišují. Řetízky na kalhoty byly vidět všude, od módních mol až po hipsterskou kulturu, ale během toho všeho řetízek na peněženku zůstal základem motorkářské scény. Ať už hledáte řetízek na peněženku s pouty nebo silný řetízek, vybírejte z naší stylové a neustále se rozšiřující kolekce a určitě najdete řetízek na zabezpečení vaší peněženky, který hledáte.

JAK ŘETÍZEK NA PENĚŽENKU NOSIT

1. Nejprve připněte jeden konec řetízku na peněženku ke kovovému kroužku na peněžence - průchodku. Většina řetízků na peněženku tento speciální kroužek má. Pokud chcete nosit řetízek nosit především pro jeho stylpvost (nebo pokud vaše peněženka nemá průchodky), připojte jeden konec k jednomu z poutek na opasku na zadní straně vašich džín.

2. Nyní, když je peněženka s řetízkem spojena, zasuňte peněženku do zadní kapsy. 3. Posledním krokem je připevnění druhého konce řetízku peněženky k poutku na opasku na přední straně vašich džín. Nezapomeňte jej připojit na stejnou stranu jako je peněženka. Nechcete, aby byl řetízek omotaný kolem vašeho těla.

MĚL BY SE ŘETÍZEK NA PENĚŽENKU NOSIT NA URČITÉ STRANĚ?

Není žádná správná nebo špatná strana, na které byste měli řetízek na peněženku nosit. Upevněte řetízek na té straně, na které máte peněženku. Obvykle je to strana vaší dominantní ruky. Pokud jste pravák, spojte řetízek na pravé straně. Jste levák? Upevněte řetízek na levé straně.