Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Pánské záušnice

Chcete nosit náušnice, ale nechcete mít propíchnutou dírku? Prohlédněte si naši nabídku pánských záušnic ve stříbrné, zlaté a černé barvě, vyrobených z odolné mosazi. Rychlý a bezbolestný způsob, jak můžete vyprávět svůj vlastní příběh.

21 produktů

PÁNSKÉ ZÁUŠNICE: CO TO JE?

Záušnice jsou šperky, které obepínají helix a antihelix ušního boltce. Jsou zakřivené, aby se pohodlně nosily a bezpečně držely na uchu. Snadno se nasazují a sundávají.

Protože záušnice nevyžadují propíchnutou ušní dírku, jsou univerzální – můžete je libovolně kombinovat. Noste jednu nahoře a druhou dole – každý den tak získáte nový vzhled.

DRUHY PÁNSKÝCH ZÁUŠNIC

Nevíte, jaký typ záušnice zvolit? Usnadníme vám to tím, že je rozdělíme do tří kategorií podle materiálu, barvy a designu.

Záušnice vyrábíme z mosazi, protože je měkčí než ocel, takže ji lze snadno vytvarovat do tvaru, který pohodlně obepne ušní boltec. Navíc je odolná vůči korozi – mosazná záušnice vám vydrží po celý život.

Záušnice dodáváme ve zlaté, stříbrné a černé barvě. Zlatá barva se nejlépe hodí k teplejším tónům pleti a dodává nádech luxusu, zatímco nadčasová stříbrná barva nejlépe sluší chladnějším tónům pleti. Černá samozřejmě sluší každému a hodí se ke všemu.

Všechny barevné kovové záušnice jsou potaženy vrstvou PVD – nitrid titanu (zlaté barvy) a karbonitrid titanu (černé barvy) jsou na povrch kovu nataveny na molekulární úrovni, takže tato krásná povrchová úprava je odolná vůči poškrábání i ztrátě lesku. Ani časem nedochází k vyblednutí nebo odlupování.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÁNSKÉ ZÁUŠNICE

Barvu a materiál už znáte, je čas rozhodnout o designu. Pokud jde o doplňky, většina mužů sází na jednoduchý a klasický vzhled. V takovém případě vám dokonale padne elegantní 3 mm široká záušnice. Máte odvahu experimentovat? Vyberte si širší 10 mm širokou záušnici se složitým geometrickým vzorem nebo s výraznou lebkou – odvážnou a nepřehlédnutelnou.