Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KRYTKY NA KNOFLÍKY

Chcete vypadat co nejlépe na formální události, ale nechcete mít potíže s košilí s francouzskými manžetami? Krytky na knoflíky změní libovolné plastové knoflíčky na doplňky, které zazáří. Od kamínkových až po ty z uhlíkových vláken, prohlédněte si naši rozšiřující se kolekci a najděte pro sebe ten pravý pár.

15 produktů

KRYTKY NA KNOFLÍKY PŘETVOŘÍ OBYČEJNÉ NA VÝJIMEČNÉ

Krytky na knoflíky jsou pánskými doplňky, které se nasadí na obyčejné nudné knoflíčky a přemění je na prvky, které upoutají pozornost. S krytkami na knoflíky nemusíte nosit speciální košili s francouzskými manžetami. Vytvoří dojem, jako byste měli manžetové knoflíčky. Hodí se k většině standardních knoflíků a lze je nosit k jakékoli košili ve vašem šatníku. Vypadají skvěle se smokingy, na formální události, nebo když chcete vypadat v kanceláři mimořádně dobře.

KRYTKY NA KNOFLÍKY JSOU PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ

S největší pravděpodobností uvidíte krytky na knoflíky použité místo manžetových knoflíčků. Místo toho, abyste si koupili efektní košili s dvojitou manžetou, tyto krytky na knoflíky mohou zdobit každou pánskou košili. Lze je také nosit na horním knoflíku smokingové košile pro zvláštní příležitosti, kdy je důležité, abyste vypadali co nejlépe.

Každý pár krytek na knoflíky z naší kolekce se hodí pro většinu standardních knoflíků na košili. Chcete-li použít, jednoduše otevřete základnu a zasuňte kryt pod knoflíček. Zaklapněte a máte k dispozici pár imitací manžetových knoflíků, které změní vaši běžnou košili na jedinečnou.

Jedinou obtížnou částí je rozhodnutí, který pár krytek na knoflíky zvolit. Od těch s tvrdým barevným smaltem až po krytky knoflíků vykládané perletí nebo kamínky, určitě najdete pár, který pomůže vyprávět váš příběh.

JAK VAŠE KRYTKY KOMBINOVAT

Stejně jako u všech kovových doplňků, slaďte kov krytek na knoflíky s kovem, ze kterého jsou vyrobeny vaše další šperky a doplňky. Například pokud nosíte hodinky ve stříbrném tónu, vyberte si krytky na knoflíčky stříbrné barvy.

DÁREK PRO MUŽE, KTERÝ MÁ VŠECHNO

Všichni takového muže známe... muže, který má všechno. Pro takového muže se špatně nakupuje. Pokud je to tak, dejte mu něco, co skutečně použije. Vyzkoušejte pár krytek na knoflíky vykládaný uhlíkovými vlákny - stejný materiál, který udržuje vozy Ferrari, Aston Martin a Lamborghini lehké a super rychlé. Nebo možná má klasický styl a ocení pár černých krytek na knoflíky? Ať už má jakýkoli vkus, vybírejte z naší kolekce nejlepších párů pánských potahů na knoflíky.

Prohlédněte si všechny manžetové knoflíčky