Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

BOLO KRAVATY

Naše bolo kravaty navržené výhradně pro muže mají indiánské vzory a kameny, longhorny, vlky a dokonce i keltské uzly. Pokud jste připraveni sundat kravatu, kterou nosíte každý den a být trochu odvážnější, vybírejte z naší kolekce bolo kravat, které jsou vhodné jak pro kovboje, tak pro muže z města.

14 produktů

BOLO KRAVATY UŽ NEJSOU JEN PRO COUNTRY WESTERNOVÉ HVĚZDY

Bolo kravata - nebo bola kravata, šňůrka na krk nebo bootlace kravata - je ikonickým symbolem kovbojů a divokého západu. Nicméně, tato součást americké středozápadní módy již není vyhrazena jen pro laso ovládající jezdce na koních. Dnes je vítaným doplňkem na krk každého muže.

Název bolo kravaty vychází z adaptace slova „boleadoras“, nástrojů používaných argentinskými gauči k odchytu zvířat. Jedny z prvních bolo kravat byly pouze šňůrky, které používali domorodí Američané k udržení šátků kolem krku. Zdobené mušlemi a jinými povrchovými úpravami byly tyto šátky na krk začátkem zcela nového způsobu nošení doplňků.

V dnešní době jsou kravaty bolo obvykle vyrobeny ze zaplétané kůže nebo šňůry a ukončeny zdobenými kovovými špičkami a zajištěny sponou. Sponu často zdobí tyrkysové kameny, emblémy nebo kovové vzory. Pokud jste připraveni opustit svou běžnou kravatu a vyzkoušet něco nečekaného, ​​nakupujte z naší kolekce bolo kravat určených výhradně pro muže.

JAK SE BOLO KRAVATA NOSÍ?

KRAVATY BOLO S FORMÁLNÍ KOŠILÍ

Tradiční způsob, jak nosit bolo kravatu. Zapněte si košili úplně nahoru a noste svoje bolo přesně tak, jako byste nosili normální kravatu. Upravte sponu tak, aby visela přímo pod bradou.

KRAVATY BOLO S NEFORMÁLNÍMI KOŠILEMI

Pro ležérnější styl noste bolo kravatu kolem krku a nezapínejte horní knoflík košile. Můžete také nosit s tričkem. Jednoduše si ji oblékněte a neutahujte sponu už ke krku. S kravatou zacházejte jako s náhrdelníkem.

Vybírejte ze všech pánských kravat