Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
365denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 255 712 671
Pracovní dny 9 - 17
Prohlédnout vše

Jak náramky nosit - ale nepřehnat to

Naučte se princip nošení náramků bez toho, že budete vypadat, že se až příliš snažíte.

V průběhu let si pánské náramky prošly mnoha podobami. Od těch mušlových, které se nosili po dovolené až po rychloupínací náramky, které byly dokonce i zakázané v některých školách v 90. letech. A nezapomínejme ani na trend neonových plastových náramků z roku 2004… a jejich kopie, které se objevily na zápěstích po celém světě.

Zapomeňte na trendy a všimněte si, že jedna věc je stejná - jedná se o náramky.

Náramek je jedním z nejjednodušších doplňků, které nosíme. Decentní proužek kůže nebo korálkový náramek dokáží dodat outfitu šmrnc, a navíc dokáže naznačit naši osobitost, bez toho abychom o sobě cokoliv řekli. Skvělý způsob, jak naznačit, že máme život i mimo kancelář nebo způsob, jakou vytváříme atmosféru kolem nás.
Klíček k nošení náramků je nenucenost.

Pokud se naší radou budete řídit, nestanete se obětí každého nového módního stylu náramků na světě - nebudete vypadat jako z filmu WWJD, ani nebudete vzbuzovat dojem, že jste právě vystoupili z letadla po měsíčním kurzu cvičení jógy na Bali.

Jak si vybrat ten správný náramek

Nenucenosti dosáhnete, pokud se budete řídit těmito základními pravidly:

  • Rozměry a jak náramek sedí na zápěstí
  • Celkový styl
  • Příležitost, na kterou si ho chcete vzít

Rozměry a jak náramek sedí na zápěstí

Náramek by měl velikostně odpovídat vaší velikosti a dobře sedět na zápěstí.

Což znamená, že větší náramky vypadají lépe na silnějším zápěstí a drobnější náramky budou vhodnější na útlejší zápěstí.

Navíc by měl být náramek dostatečně velký, aby pohodlně seděl na zápěstí. Některé náramky, jako jsou elastické korálkové náramky, mají velikost "jedna velikost pro všechny" a nejsou omezeny velikostí vašeho zápěstí.

Mohutný kovový náramek, který se posouvá nahoru a dolů po vaší ruce, se rychle opotřebuje. Náramek s vyšší hmotností by měl dobře sedět na zápěstí, zatímco lehčí kousky mohou být na ruce volnější.

Jak najít tu správnou velikost

Náramek dobře sedí tehdy, pokud je mezí ním a zápěstím trochu místa... ale ne zase tolik, aby se volně posouval nahoru a dolů od předloktí po dlaň.

Mezi náramkem a zápěstím by měl být prostor na vsunutí 1 nebo 2 prstů.

Dobrý tip je zacházet s náramky jako s hodinkami - noste je pod rukávem. Pamatujte na to hlavně tehdy, pokud nosíte masivnější náramek, aby manžeta u košile nebyla vyboulená, když pod ní náramek zastrčíte, nebo v případě, že se pod manžetu náramek vůbec nedostane.

Celkový styl a vzhled

Jaký vzhled náramku hledáte? To je klíčová otázka. Náramky - a doplňky vůbec - nosíme, abychom svému outfitu dodali trochu osobitosti. Myslete na to, jakou zprávu vysíláte svému okolí tím, co si oblékáte.

Pamatujete na nenucenost? O tu nám jde především.

Dobrý tip je, zvolit si přirozený styl.

Přírodní materiály, jako je kůže, dřevo a kámen, se dobře nosí i několik let a časem dokonce vypadají ještě lépe. Barva těchto materiálů se jednoduše kombinuje a hodí se téměř k jakémukoliv oblečení.

Nošení všech těch lesklých kovů může vypadat trochu jako z hip hopového klipu... toho špatného. Vyhnete se tomu tak, že nakombinujete kov s přírodními materiály. Například kůže dodá kovu mužný vzhled a celý vzhled bude decentnější... vydáte se tak tím správným směrem.

Váš náramek vyšle do světa zprávu a někteří lidé se budou ptát, zda má nějaký zvláštní význam. Vyberte si náramek, který se k vám hodí a vypráví váš příběh. Nebo si vymyslete příběh o výletu na Bali nebo o tom, že jste byli při natáčení klipu 50 Cent.

Příležitost, na kterou si ho chcete vzít

Pamatujte: Náramek si můžete sundat.

Můžete mít jeden nebo dva oblíbené náramky, ale nemusíte je stále nosit. Ne všechny náramky jsou vhodné pro každou příležitost.

Pro většinu formálních příležitostí bychom doporučovali jemnější, decentní náramek v tmavé barvě. Můžete nosit i řetízek ve stříbrné nebo zlaté barvě, která ladí s barvou vašich manžetových knoflíčků.

Ale co když na sebe chcete upoutat pozornost?

Některé příležitosti - noční kluby, koncerty a sportovní akce - jsou ideální, když si chcete obléknout výraznější a vkusnější oblečení. Odlište se od ostatních svým stylem. Nebojte se výraznějšího vzhledu.

Jak náramek nosit

Díky Instagramu se zdá být všechno tak jednoduché. Jenže, napodobováním toho, co vidíte na sociálních sítích hrozí, že se stanete 'tím borcem' s náramky. Jen karikaturou stylového muže. Jediné na co se všichni zaměří při pohledu na vaši fotku bude počet náramků na ruce místo obdivu celkového outfitu.

V jednoduchosti je krása.

Styl a oblékání by měly být v rovnováze (nebo v mírné nerovnováze). Představte si dvě zápěstí jako strany klasické váhy. Jedno zápěstí by mělo být trochu těžší než druhé. Tento koncept se nazývá vizuální hmotnost.

Určitě nechcete nosit několik náramků na jednom zápěstí a druhé mít úplně prázdné. Také na nich nechcete mít přesně totéž... pokud tedy nechcete vypadat, jako byste měli náramky - ty policejní.

Postavte se před zrcadlo a podívejte se na sebe. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, náramek si sundejte. Můžete si ho dát i zítra.

SÓLO: Jak nosit jeden náramek

Nejjednodušší způsob, jak náramky nosit. Začněte s jedním nebo dvěma a dejte si je na stejné zápěstí. Hotovo.

Když budete nosit hodinky, dejte si náramek na druhou ruku. Nebo zapomeňte na hodinky a dejte si jen náramek. Ujistěte se, že hodinky a náramky nejsou stejně široké (vizuální hmotnost) - k masivnějším hodinkám byste měli zvolit jemnější, tenčí náramek.

Zvolte si takový náramek, pomocí kterého sjednotíte váš vzhled - vybráním decentnější barvy z vašeho outfitu. Použijte základní odstín košile nebo knoflíku a slaďte náramek s touto barvou nebo odstínem. Nebo zvolte přírodní barvy náramku - dřevo nebo kůže - které se hodí ke všemu.

SET NÁRAMKŮ: Jak nosit více náramků najednou

Vyhledávaný způsob, který dokáže velmi ovlivnit náš vzhled. Mnozí z nás ho chtějí tajně kopírovat. Několik náramků na jedné ruce se nosí pro dobře zcestovalý, bezstarostný a individuální vzhled.

Na obrázku Náramek Harmonie

Patnáct náramků, které se posouvají nahoru a dolů po zápěstí, sice vypadá dobře na obrázku, ale nejsou vhodné pro každodenní nošení. Sedíte celý den za počítačem? Několik náramků najednou může být nepříjemné, když máte zápěstí položené na klávesnici nebo když pracujete s myší... nemluvě o tom, že byste mohli vypadat jako tanečník z Bollywoodských filmů.

Začněte kombinováním 3 až 4 pánských náramků, které mají společné téma, ale nemusí se dokonale shodovat. Nenoste všechny náramky ve stejné barvě nebo ze stejného kovu.

Nejlepší kombinaci dosáhnete smícháním barev a materiálů. Vyzkoušejte 2 korálkové náramky (s lávovým kamenem nebo tygřím okem) a 1 kožený náramek v přírodní barvě. Pokud to vypadá dobře a máte pocit jistoty, přidejte i další kožený náramek v jiné šířce.

Náramkové hodinky se počítají jako součást rovnice vyvážení. To znamená, že k dosažení plného efektu nepotřebujete více než 2 náramky.

Pár stylů, se kterými můžete experimentovat:

  • Kombinace různých stylů/velikostí korálků
  • Nošení náramků z přírodní kůže a oceli
  • Kombinace kožených a korálkových náramků pro bohémský vzhled
  • Kombinace řetízkových náramků a ID náramků s ploškou pro mužnější vzhled

Tipy při kombinování náramků

Vyhněte se přílišné barevnosti. Noste jeden náramek v přírodní barvě na každé dva barevné náramky.

Vyhněte se kombinaci více silnějších kovových náramků.

Pamatujte si, že postačí pouze jeden set náramků. Pokud budete mít obě zápěstí plná náramků, bude to příliš a ani to nebude pohodlné...pokud nejste pirátem.

KOMBINACE NÁRAMEK A HODINKY: Jak nosit náramek společně s hodinkami

Jde o nošení 1-2 náramků a hodinek na stejném zápěstí. V této kombinaci jsou lepší tenčí náramky a měly by být umístěny pod hodinkami - blíže k vašemu zápěstí (v blízkosti vaší dlaně) - místo toho, abyste je nosili nad hodinkami (blíže k loktu).

Dobře vypadá, když mezi vašimi hodinkami a náramky není velký kontrast. Podívejte se na vaše hodinky , opasek , kravatovou sponu a náramky. Kombinujte barvu kovů tak, aby k sobě ladily.

Vedlejší role v show v podobě náramků by neměla převálcovat hlavní hvězdu - vaše hodinky. Robustnější hodinky se mohou kombinovat s širšími náramky. Rafinovanější kousky můžeme zkombinovat i s tenčími náramky. V každém případě by měly vaše doplňky vysílat stejnou zprávu.

Vhodný náramek dělá to, co by měli dělat všechny dobré doplňky - dokončuje váš vzhled.

Při nošení náramků si vždy pamatujte na důležitost vizuální hmotnosti a nebojte se experimentovat.

Pokud se rozhodnete, že náramek není pro vás to pravé, vždy si ho můžete sundat. To platí pro všechny doplňky - máte možnost změnit názor a nenosit je. Pohrajte si s nimi a rozhodněte se.

Jste připraven dát hodinkám nejlepšího přítele? Máte dvě zápěstí a nyní už i znalosti. Tak na co ještě čekáte?

Vaše otázky - naše odpovědi

Na kterém zápěstí se nosí pánský náramek?

Pokud chcete nosit náramek s hodinkami... noste ho na stejném zápěstí jako hodinky. V opačném případě ho noste na opačné straně.

Neexistují žádná pravidla - pouze preference. Dávejte si pozor, aby vám náramek nezavazel během práce. To znamená, že byste ho měli nosit na své nedominantní ruce.

Zápěstí, na kterém nosíte náramky, nesouvisí s vaší sexuální orientací. Neexistuje homosexuální nebo heterosexuální způsob nošení náramků.


Jaký náramek mohu nosit i do posilovny?

Doporučujeme korálkový náramek, který bude pevně sedět na pokožce. Proč? Elastická páska neabsorbuje pot a nemusíte se bát, že by vám spadl ze zápěstí během vašeho posledního klikodřepu.

Zvolte mužný černý řetízkový náramek pokud chcete, aby dobře ladil s vašimi fitness hodinkami . Náramek z nerezové oceli může s vámi i do sprchy.


Můžu nosit hodinky a náramek najednou?

Ano, můžete! Je naprosto v pořádku, pokud kombinujete hodinky s náramkem nebo dvěma. Jen si dejte pozor, jaký náramek zvolíte, aby nepoškrábal vaše hodinky.


Můžu nosit náramky na obou zápěstích?

Na co byste jinak měli zápěstí dvě?

Nošení náramků na obou zápěstích je o vizuální hmotnosti. Ujistěte se, že jedna strana je vizuálně těžší než druhá a nemáte co řešit!


Je tygří oko nebezpečné?

Koupili jste si náramek s tygřím okem a máte obavy z azbestu? Nebo jste možná ani nevěděli, že byste se měli azbestu obávat?

Není čeho se obávat. Tygří oko je bezpečné . A pro informaci... azbest rozhodně ne.


Můžu náramek nosit i do sprchy? Je vodě-odolný?

To záleží na tom, z jakého materiálu je vyroben. Náramky vyrobené z voskované bavlny (a některé náramky z nerezové oceli) jsou bezpečné a vodě-odolné.

Většina pánských náramků se dá snadno sundat. Takže před skokem do moře vydržte 15 sekund a sundejte si je. Určitě budete spokojenější.


Vypadají měděné náramky dobře?

Zeptejte se někoho z dvacátých let minulého století a řeknou vám, že ano! Měděné náramky mají ulevit od artritidy, ale ukázalo se, že to není pravda. Co naděláš.


Jak najdu tu správnou velikost?

K měření velikosti zápěstí použijte metr nebo kousek šňůrky. Abyste získali správnou velikost náramku, měřte těsně nad zápěstní kostí a k velikosti zápěstí připočtěte 2 cm.


Jak mám náramek čistit?

Doufáme, že nenecháváte stékat zmrzlinu po vašem zápěstí ... nebo možná, že necháte. V podstatě nezáleží na tom, zda ano nebo ne. Náramky se v průběhu času znečistí.

Kovové náramky: Prvním krokem je určit, o jaký typ kovu jde. Pokud jde o nerezovou ocel a náramek je vodě-odolný, omyjte ho v teplé vodě s trochou mýdla. Ujistěte se, že jste ho dobře vysušili. Dejte ho zkontrolovat klenotníkovi, zda je z pravého stříbra nebo zlata.

Kožené nebo korálkové náramky: Náramek otřete vlhkým hadříkem. Nenechávejte ho ve vodě a nepoužívejte mokrou tkaninu, ze které kape voda. Jemně ho otřete a poté jej osušte suchým hadříkem..


Jaký náramek můžu nosit na akci ve stylu Black tie?

Na formálnější akci se hodí stříbrný nebo zlatý řetízkový náramek. Bude vypadat dobře s vaším oblekem nebo frakem. Ujistěte se, že ladí ke kovům, které nosíte – náramek ve stříbrné barvě s manžetovými knoflíčky ve stříbrné barvě .


Co jsou to náramky stylu 'cuff'?

Náramky stylu 'cuff' jsou většinou vyrobeny z kovu a snadno se na zápěstí natahují nebo sundávají. Mají pevný tvar a většinou nejsou spojeny, nemají zapínání. Jsou skvělé k ležérnímu i formálnějšímu stylu oblékání a často časem vypadají ještě lépe, protože si kov vytvoří patinu.

Nepleťte si je s pouty. Ta jsou naopak velmi nepraktická a nevypadají dobře s žádným outfitem.


Jak dlouho můžu nosit náramek z festivalu?

Sundejte si ho na parkovišti na cestě domů. Festival skončil ... a je konec i papírovému náramku.

Nové kolekce

Skládací sluneční brýle Watkins + 31 nových stylů

Od skládacích slunečních brýlí po čočky odolné vůči poškrábání, naše nejnovější sluneční brýle jsou vyrobeny tak, aby vy...

Měkké šály a čepice, které nesvědí

Prodyšné a hřejivé šály a čepice z kolekce Montagna jsou promyšleně navrženy pro ty nejchladnější dny v roce.

Hodinky s viditelným srdečním tepem

Hodinky Dante jsou poháněny vaším pohybem. Dokud se budete hýbat, hodinky budou poháněny. Nepřestávejte se pohybovat.

Skládací tašky připravené na cestování pro městského objevitele

Každá lehká, vodě-odolná taška dánského designu z kolekce skládacích tašek Lazy Bear se snadno zabalí pro cestování a zv...

Kolekce italských kožených opasků

Každý kožený opasek je kombinací italského řemeslného zpracování s dánským designem a fúze dlouhotrvající funkčnosti s m...

Kolekce Kite

Kolekce Kite je univerzálním výběrem odlehčených čepic beanie. Každý kus je vyroben ze 100% organické bavlny, což zajišť...

Kolekce Lincoln

Každá peněženka a taška vytvořená z poddajné kůže v různých barvách kombinuje funkční design s trvalou kvalitou a časem...

Kolekce Moda

Kolekce Moda se může pochlubit italským řemeslným zpracováním a dánským designem v řadě klobouků a čepic vyrobených pro...

Kolekce slunečních brýlí Vista

Kolekce Vista s polarizovanými čočkami a 100% ochranou vůči UV záření byla vytvořena tak, abyste mohli zažít život s ote...

Zobrazit všechny kolekce

Nové články

Jak navrhujeme naše výrazné produkty?

Podívejte se, jak přinášíme odvahu Vikingů do naší nejnovější kolekce šperků pro Moody Mason.

Co se skrývá za designem: detaily, na kterých záleží

Od návrhu a digitálních výkresů po hotové výrobky - takhle přidáváme složité detaily do každého náhrdelníku s přívěskem...

Vytváření hodinek připravených na dobrodružství

Podívejte se, jak se zpětná vazba od zákazníků stane hodinkami Seizmont připravenými na dobrodružství.

Personalizované doplňky pro váš svatební oblek

Naučte se, jak k obleku přidat dokončovací prvky, s profesionálním poradenstvím ohledně personalizovaných doplňků.

Za oponou - vytvoření kolekce hodinek Mateo.

Za oponou - vytvoření kolekce hodinek Mateo.

Sluneční brýle – chraňte svůj zrak před sluncem

Vše, co potřebujete vědět o ochraně očí před škodlivými UV paprsky a oslněním. A jak si vybrat ty správné sluneční brýle...

Co si obléknout na hudební festival – Stylový průvodce letním festivalem

Co se týče festivalů, jde o doplňky (a zábavu). Sestavili jsme naše nejlepší tipy, abychom vás tam dostali stylově.

Nápady na dárky na Den otců

Ukažte svému otci, jak ho máte rádi, s našimi ručně vybranými dárky a nápady na Den otců.

4 stylové tipy pro nošení pánských prstenů

Naučte se, jak stylově nosit pánský prsten a pro inspiraci se podívejte na naše bestsellery.

Zobrazit všechny články
Zpět
Heslo obnovit

Hurá! Poslali jsme vám e-mail. Brzy se můžete přihlásit!

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.