Doručíme do Vánoc – objednejte si do pondělí 18. prosince do 16:00 hod

Doručíme do Vánoc – objednejte si do pondělí 18.

prosince do 16:00 hod

Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 60 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

SPORTOVNÍ TAŠKY PRO MUŽE

Tašky nabízíme v mnoha velikostech a modelech. Od velkých víkendových a sportovních vaků až po menší tašky do posilovny a cestovní tašky. Ať už se jedná o výlet na jednu noc nebo si vyrazíte do posilovny, ta správná taška se o vaše věci postará.
Všechny modely jsou skladem.

24 produktů
24 produktů

PŘIHLASTE SE A VYHRAJTE 10 000 KČ

Přihlaste se k pravidelnému odběru stylových tipů, speciálních nabídek a informací o nových produktech. Automaticky se zúčastníte měsíčního slosování o dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč.

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

SPORTOVNÍ, VÍKENDOVÉ A TAŠKY DO POSILOVNY

Tašky najdeme pod mnoha názvy od víkendových až po sportovní tašky. Každá z nich byla vytvořena pro konkrétní účel. Hledáte tašku dostatečně velkou na to, aby pojmula vaše sportovní vybavení a dala se uložit do skříňky v posilovně nebo hledáte takovou, která je vhodná na víkendový výlet, a přesto se v letadle vejde do horní přihrádky? Nejdříve si musíme ujasnit, k jakému účelu bude taška sloužit. Jen tak najdeme tu pravou tašku pro nás.

ZVOLIT SPRÁVNOU TAŠKU

JAK ZVOLIT TU SPRÁVNOU TAŠKU DO POSILOVNY

Nepotřebujete se tahat s těžkou taškou, když jedete domů z pořádného tréninku v posilovně. Vyberte si takovou, která je lehká s odnímatelným polstrovaným ramenním popruhem. Menší taška může posloužit jako taška do posilovny i jako příruční zavazadlo do letadla. Pokud používáte stejnou tašku jak do kanceláře, tak na sport, vyberte si takovou, která má přihrádky, aby vaše tenisky neležely hned vedle notebooku.

JAK SI VYBRAT VÍKENDOVOU TAŠKU

Přechod od batohu, který používáme každý den, k tašce určené na víkend, je pro mnoho mužů velkým krokem. Obdélníkový tvar je ideální pro toaletní potřeby a pár kousků oblečení a je skvělý, když je vaše cestovní zavazadlo příliš velké. Nezapomeňte si vybrat tašku, která splňuje požadavky na zavazadla letecké společnosti. Chcete ji použít i jako tašku do posilovny? Ujistěte se, že je dostatečně kompaktní, aby se vešla do skříňky v šatně.

KTERÝ MATERIÁL JE NEJLEPŠÍ

Při výběru materiálu máte několik možností. Kůže vypadá, jako byste vyráželi nebo se vraceli z báječných míst a nic nepokazí, pokud s ní pak přijdete i do práce. Taška z pravé kůže je investicí, tak si našetřete a obdarujte se kvalitní, odolnou kůží. Pokud tak učiníte, skončíte s taškou, kterou budete používat i za 10 let.

Totéž platí pro tašky do posilovny a sportovní tašky, které si vyberete. Pokud budete do posilovny nosit tašku, na kterou jste hrdý, bude o výmluvu méně, proč tam dnes nezajít.

UDRŽOVAT TAŠKOU ČISTOU

ÚDRŽBA KOŽENÝCH TAŠEK

Taška z více zpracované kůže se snadněji čistí, ale nevypadá tak dobře, jako taška z méně zpracované kůže. Ať tak či onak, zde je několik tipů, jak si hýčkat svou koženou tašku, aby vypadala co nejlépe:

Nikdy nečistěte čisticími prostředky nebo chemikáliemi.

Uchovávejte v suchu a vyhněte se přímému slunečnímu záření.

Pokud kůže vyschne nebo je matná, použijte přípravek na kůži s včelím voskem nebo jinými přírodními složkami.

Po návštěvě posilovny nebo po prodlouženém víkendu ji vždy nechte vyvětrat.

ÚDRŽBA PLÁTĚNÝCH TAŠEK

Plátno je textilní tkanina vyrobená převážně z bavlny a mělo by se s ním zacházet stejným způsobem jako ostatní textilní materiály.

Nepoužívejte chemikálie ani čistící prostředky. Pokud je to možné, použijte pouze teplou vodu.

Na odolnější skvrny použijte jemný saponát smíchaný s teplou vodou, aby se skvrna jemně otřela.

Stejně jako u kožených tašek, nechte ji vyschnout pokaždé, když přijdete z posilovny domů s taškou napěchovanou propoceným oblečením.

Prohlédněte si všechny pánské tašky