Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KOŽENÉ PÁNSKÉ SPORTOVNÍ TAŠKY

Hledáte kvalitní kožené sportovní tašky pro muže? Naše kolekce nabízí široký výběr stylových a praktických tašek, které jsou vyrobeny z prvotřídní kůže a vydrží dlouhá léta. S našimi taškami budete vypadat skvěle a mít všechny vaše sportovní potřeby vždy po ruce. Vyberte si tu pravou tašku pro váš aktivní životní styl.

Druhy personalizace
17 produktů

Kožená sportovní taška pro muže - Stylový a praktický doplněk pro každého sportovce

Hledáte dokonalou sportovní tašku, která vám poskytne dostatek prostoru pro vaše sportovní vybavení a zároveň vás bude reprezentovat svým stylovým designem? Naše kožená sportovní taška je přesně to, co potřebujete. S jejím prostorným interiérem a odolným materiálem z kvalitní kůže vám poskytne dostatek místa pro všechny vaše sportovní potřeby.

Nejenže je naše taška praktická, ale také vás bude reprezentovat svým elegantním vzhledem. Je vyrobena z kvalitní kůže, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Navíc je k dispozici v různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl.

Naše kožená sportovní taška je vybavena také praktickými kapsami a přihrádkami, které vám umožní udržet vaše věci dobře uspořádané a snadno dostupné. Bez ohledu na to, zda jste profesionální sportovec nebo jen občasný rekreační sportovec, tato taška vám poskytne vše, co potřebujete pro pohodlné a stylové nošení vašeho sportovního vybavení.

Kožené sportovní tašky - Nezbytný doplněk pro moderního muže

Kožené sportovní tašky jsou nejen praktickým doplňkem, ale také módním výrazem vašeho osobního stylu. Pokud hledáte tašku, která vám poskytne dostatek prostoru pro vaše sportovní vybavení a zároveň vás bude reprezentovat svým elegantním designem, jste na správném místě.

Naše kožené sportovní tašky jsou vyrobeny z kvalitní kůže, která zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost. Jsou navrženy tak, aby vám poskytly dostatek místa pro všechny vaše sportovní potřeby, a zároveň vypadaly stylově a elegantně. Díky různým barevným provedením si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl.

Naše kožené sportovní tašky jsou vybaveny praktickými kapsami a přihrádkami, které vám umožní udržet vaše věci dobře uspořádané a snadno dostupné. Bez ohledu na to, zda jste profesionální sportovec nebo jen občasný rekreační sportovec, naše tašky vám poskytnou vše, co potřebujete pro pohodlné a stylové nošení vašeho sportovního vybavení.