Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Model týdne
Týden 39
Týden 39

Pánské prsteny

293 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Zde najdete naši kompletní kolekci pánských prstenů. Nabízíme prsteny ocelové, titanové, keramické a wolframové.
Pokud hledáte prsten v konkrétní velikosti, použijte prosím naše chytré filtry.
Nevíte si rady s výběrem správné velikosti prstenu? U každého produktu se nachází odkaz na průvodce velikostmi.
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
+
Barva

Šedá

Černá

Hnědá

Bílá

Ocel

Zlato

Červená

Oranžová

Zelená

Modrá

Zavřít
Materiál

Chirurgická ocel

Keramika

Titan

Nerezová ocel

925 sterlingové stříbro

Wolfram

Zavřít
Značka

Lucleon

Northern Jewelry

SteelCZ

Trendhim

Zavřít
Jedna velikost

Obvod/Průměr - 49 / 15,6

Obvod/Průměr - 51 / 16,1

Obvod/Průměr - 52 / 16,6

Obvod/Průměr - 53 / 16,9

Obvod/Průměr - 54,5 / 17,2

Obvod/Průměr - 55 / 17,5

Obvod/Průměr - 57 / 18,5

Obvod/Průměr - 58 / 18,6

Obvod/Průměr - 59 / 18,7

Obvod/Průměr - 60 / 19

Obvod/Průměr - 61 / 19,4

Obvod/Průměr - 62 / 19,7

Obvod/Průměr - 63 / 20,1

Obvod/Průměr - 64 / 20,4

Obvod/Průměr - 65 / 20,7

Obvod/Průměr - 66 / 21

Obvod/Průměr - 67 / 21,5

Obvod/Průměr - 68 / 21,7

Obvod/Průměr - 70 / 22,3

Obvod/Průměr - 72,5 / 23,1

Obvod/Průměr - 73 / 23,2

Obvod/Průměr - 75 / 23,9

Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
293 nalezených položek
Okamžik..

Inspirace a výhody

  • - Sleva až 40 % na nové kolekce
  • - Aktuální evropské módní trendy
  • - Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek

... a další zajímavosti ze světa módy 1-2krát týdně do Vašeho mailu

Zasílání můžu zrušit kdykoli!

highfive

Výborně! Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

email-bg

Pánské prsteny

Pánské prsteny nemusí být jenom snubní. Dnešní moderní pánské prsteny se vyrábí ve všemožných designech a z různých materiálů. My v Trendhim nabízíme hned několik druhů prstenů, níže si můžete přečíst informace k jednotlivým materiálům. Naše prsteny samozřejmě neobsahují nikl.

U každého pánského prstenu uvádíme v popisku jeho šířku. Nejběžnější šířka pásnkého prstenu je 6-8 mm. Snubní prsteny jsou většinou tenčí s šířkou 6 mm a výrazně šiřší prsteny se nosí například na palci.

Ocelové prsteny

Ocelové prsteny z nerezové oceli jsou vyrobené z železa, chromu a uhlíku. Jsou k sehnání v různé kvalitě, ovšem my v Trendhim Vám nabízíme ocelové prsteny z té nejkvalitnější chirurgické oceli 316L.
Prsteny z chirurgické oceli patří mezi nejpopulárnější pánské prsteny.

Titanové prsteny

Titan se na výrobu prstenů využívá poměrně krátkou dobu. Titanové prsteny jsou vyráběny ve dvou různých stupních - 90% čistý titan a 99% čistý titan. My v Trendhim Vám nabízíme jen tu nejvyšší kvalitu, a to 99,2% čistý titan, který má ze všech kovů nejvyšší poměr pevnosti vůči hmotnosti.

V porovnání například s chirurgickou ocelí je titan velmi odolný, zejména proti poškrábání, vyrábí se z lehčího materiálu a příjemně se nosí na prstě. Titan je hypoalergenní, což znamená, že neobsahuje žádnou látku, která by mohla podráždit Vaši kůži. Prsten z tohoto materiálu je tedy ideální zejména pro alergiky nebo osoby s citlivou kůží.

Pánské stříbrné prsteny

Stříbrné prsteny se často vyrábí z mincovního stříbra 925, což znamená, že prsten obsahuje pravé 92,5% stříbro. Samotné čisté stříbro je na výrobu šperků příliš měkké, proto se často používá jeho slitina s mědí. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších materiálů na zásnubní prsteny a jeden z nejlesklejších kovů na světě. Stříbro by se mělo pravidelně leštit, aby si zachovalo svůj lesklý povrch.

Wolframové prsteny

Wolfram je 4x těžší než kámen a slouží k výrobě velmi mužných a bytelných prstenů. Wolframové prsteny se při běžném používání málokdy poškrábou a proto zůstanou mnoho let krásně lesklé a i několik let po jejich pořízení vypadají stále jako nové. Někteří výrobci prodávají směsici s kobaltem, což snižuje kvalitu kovu. Všechny zde nabízené wolframové prsteny neobsahují žádné příměsy.

Keramické prsteny

Keramika je extrémně lehký materiál, který neobsahuje žádné kovy. Vzhledem k tomu, že se nejedná o kov, je tento materiál hypoalergenní, vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Keramické prsteny jsou neuvěřitelně odolné proti poškrábání.

Pánské zlaté prsteny

V Trendhim nenabízíme běžné zlaté prsteny, ale zlaté pánské prsteny v chirurgické oceli a titanu. Zlaté prsteny se tradičně používají jako snubní prsteny a historicky si zachovaly určitou symbolickou hodnotu. Zlato je poměrně měkký materiál, který se dá snadno upravovat. Zlaté pánské prsteny doporučujeme jednou za čas nechat vyleštit.

Můžete si také objednat prsten z bílého zlata. Prsteny z bílého zlata jsou potaženy tenkou vrstvou rodia, připomínající platinu, což dodává zlatu jeho lesk. Čisté zlato je ve skutečnosti mírně našedlé.

Průvodce velikostmi

Velikosti prstenů v ČR se uvádí v mm. V Trendhim uvádíme obě velikosti - obvod a průměr, například "60 / 19". Pokud neznáte svou velikost, doporučujeme následující metodu měření.

1. Omotejte kousek provázku kolem prstu. Provázek musí být uvázaný pohodlně, "tak akorát" na prst.
2. Uděĺejte fixem značku.
3. Změřte výslednou vzdálenost mezi dvěma body v mm. Příklad: Pokud je výsledná délka provázku 60mm, Vaše velikost je 60 / 19.

Moderní pánské prsteny

Pánské prsteny dnes už nemusí být jen jednoduché lesklé prsteny. Modely jako prsteny s lebkou, se zirkony, ala Pán prstenů a gangsterské prsteny patří mezi ty nej. Dnes se nemusíte bát být kreativní a výstřední, díky moderním technologiím je možné vyrábět mnohem osobitější a zajímavější prsteny než třeba před 10 lety.