365 dnů na vrácení zboží
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Brýle s čirými skly
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 255 712 671
Pracovní dny 9 - 17
Prohlédnout vše

Co se skrývá za designem: detaily, na kterých záleží

Od návrhu a digitálních výkresů po hotové výrobky - takhle přidáváme složité detaily do každého náhrdelníku s přívěskem a náramku Arkai, které vytváříme.

Kapitola 1.: Začíná to skrolováním

Tato kolekce začala tak, že si jedna z našich kolegyň zabývající se brandingem prohlížela svůj Instagram a všimla si, že náhrdelníky s přívěskem se vracejí do módy. Rozhodla se tomu věnovat více pozornosti.
Všichni se neustále díváme do svých telefonů, co je nového. Drobnost, kterou děláme každý den. Ale pro tento příběh je to detail, který spustil tuto mini kolekci pro Arkai.

Chceme dělat zajímavé kousky, které spolu dobře ladí, ale vypadají skvěle i samostatně. A stejně jako oblíbená kolekce náramků Arkai, každý nový náhrdelník s přívěskem musí vyvolat přirozenou, exkluzivní a dobře zcestovalou atmosféru.

Naším cílem je navrhnout a vyrobit vysoce kvalitní kameny a materiály ... a navrhnout něco, co vás přinutí zastavit při skrolování v telefonu.

Kapitola 2.: Skici a kameny

Designérský tým kolekce Arkai si poslechne, o co nám jde a vytvoří skici. Jakmile tato kolekce ožije, začneme přemýšlet o jemných detailech, jako je design lebky, umístění loga a druhy kamenů - nebudeme dělat kompromisy a rozhodujeme se pro přírodní kámen. Ale jaké kameny vybrat? Jaké barvy zvolit? To jsou otázky, kterým stále čelíme.

Po prohlédnutí prvních návrhů jsme se dohodli na kolekci, která zahrnuje více než 40 různých náramků a náhrdelníků. Mohou se nosit tak, aby se navzájem doplňovaly, ale díky detailnímu designu se mohou nosit i samostatně.

Kolekci jsme pojmenovali Rico. Co si o tom myslíte? Komentujte zde a dejte nám vědět, jak byste tuto kolekci pojmenovali vy... a jaké kousky byste chtěli, abychom přidali.

Kapitola 3.: Od skici tužkou k digitálnímu zpracování

Náš digitální designér změní každou skicu v digitální návrh. Tady kousky ožívají - a uvědomujeme si, že chybí detaily a je třeba je doplnit. Soustředíme se na složité detaily, protože Arkai muži na nich záleží a záleží mu také na příběhu, který vypráví.

Při vytváření náhrdelníku s přívěskem nebo náramku je jejich velikost vším. Každý přívěsek vytiskneme ve 3D, abychom zkontrolovali proporce a detaily.

Přívěsek ve tvaru svitku byl navržen příliš velký a museli jsme ho upravit. Zní to dost jednoduše ... ale jedna změna ovlivní vše od kamene po rozměry lebky. Jediným způsobem, jak získat něco, na co jste hrdí, je pracovat na tom až do konce.

Od začátku jsme věděli, že chceme kousky z oceli černé, stříbrné a zlaté barvy, ale po pokračujícím výzkumu jsme přidali růžově zlatou. Jakou barvu si vyberete vy? Líbí se vám spíš stříbrná nebo zlatá barva?

Kapitola 4.: Teď budeme čekat

Po dokončení všech změn a kontrole posledního 3D tisku zašleme produktové listy s rozměry, obrázky a materiály výrobci. Nebude trvat dlouho, než uvidíme naše úsilí ve skutečnosti!

Kapitola 5.: Novinky a vylepšení

První vzorky jsou tady, ale nejsou přesně takové, jak jsme očekávali. Pro každého návrháře šperků je to však součástí procesu. Máme tak příležitost design vylepšit a zvolit kvalitnější ocel a kámen. V každém kousku je spousta detailů … jsme ochotni věnovat čas tomu, abychom to napravili.

KAPITOLA 6.: NTH TIME'S THE CHARM

Poté, co jsme s dodavateli a výrobci kamenů několikrát prošli naše možnosti a kombinace vzorků, jsme byli konečně připraveni výrobu zahájit. K pořízení fotografií jsme použili schválené vzorky, které vidíte online, a dali výrobcům vědět, že chceme další. První zásilka hotových náhrdelníků a náramků šla rovnou do skladu a skončí ve vaší zásilce.

Bez ohledu na to, jak dlouho to trvá, nikdy do zásilky nevkládáme nic, na co nejsme hrdí. A ujistit se, že každý detail je správný, vyžaduje čas a hodně trpělivosti. Ale když to nakonec klapne, všechna ta námaha rozhodně stojí za to.

Jste připraveni?

Neustále hledáme nové nápady a inspiraci. Co si myslíte, že dělá skvělou kolekci?

*Registrací e-mailem přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a zpráv o našich produktech. Odběr můžete kdykoli zrušit.

Nové kolekce

Náramky kolekce Sanatio

Ať mají tajemnou sílu nebo ne, kolekce Sanatio nabízí přírodní drahé kameny. Každý korálek je jedinečný, každý náramek j...

Roztáhněte oponu

Skeletové hodinky odhalují hodinový strojek pohánějící ručičky a nutí nás k otázce: „Proč byl tento krásný tanec vůbec n...

Kolekce Amager

Náhrdelníky o vás mohou hodně vypovědět. Ale obvykle říkají jen jedno. Tyto náramky a náhrdelníky s mnoha různými aspekt...

Chraňte své oči - dodejte barvu svému životu

Letošní léto si chraňte oči kvalitními slunečními brýlemi. Kolekce Waykins Thea - 39 nových stylů slunečních brýlí pro m...

Voděodolné hodinky se safírovým sklíčkem

Váš příběh nikdy neskončí, tak proč by se měly zastavit vaše hodinky? Díky 100metrové voděodolnosti, nerezové oceli 316L...

Hodinky z chirurgické nerezové oceli se safírovým sklem

S přesným měřením času a nejlepšími materiály své třídy, kolekce Ray vám umožňuje stylově vlastnit čas.

Skládací sluneční brýle Watkins + 31 nových stylů

Od skládacích slunečních brýlí po čočky odolné vůči poškrábání, naše nejnovější sluneční brýle jsou vyrobeny tak, aby vy...

Měkké šály a čepice, které nesvědí

Prodyšné a hřejivé šály a čepice z kolekce Montagna jsou promyšleně navrženy pro ty nejchladnější dny v roce.

Hodinky s viditelným srdečním tepem

Hodinky Dante jsou poháněny vaším pohybem. Dokud se budete hýbat, hodinky budou poháněny. Nepřestávejte se pohybovat.

Zobrazit všechny kolekce

Nové články

Jak jsme navrhli kolekci Traveller

Všichni chceme mít zase příležitost prozkoumat svět. Tato touha inspirovala řadu doplňků určených pro dobrodružství.

Pánské snubní prsteny – Váš dokonalý průvodce

Od výběru správné velikosti až po nakupování netradičních prstenů, objevte, jak si vybrat snubní prsten, a začněte slib...

Léčivé náramky pro muže – význam drahých kamenů

Zjistěte, čím jsou léčivé náramky z drahých kamenů pro muže tak výjimečné a jak si vybrat ten pravý pro vás.

Valentýnské dárky pro něho

Od hodinek navržených v Dánsku po prsteny, náhrdelníky a náramky, najděte pro něho dárek na Valentýna, který se mu bude...

Co jsou 24hodinové hodinky s jednou ručičkou a proč byste je měli nosit

Naučte se číst a nastavit 24hodinové hodinky s jednou ručičkou, a zjistěte, proč byste je měli nosit a vyprávět tak svůj...

Co jsou to hodinky s ukazatelem měsíční fáze a jak je nastavit

Naučte se číst a nastavit nejstarší komplikaci hodinek na světě - měsíční fázi.

Jak čistit a pečovat o pánské náramky

Odpovíme na všechny otázky týkající se čištění a péče o pánské náramky. Od plavání s korálky až po spaní s nerezovou oce...

4 otázky, které byste si měli položit před nákupem skeletových hodinek

Když si položíte tyto 4 otázky, pomůže vám to vybrat si správné pánské skeletové hodinky a ujistit se, že rozumíte tomu,...

Jak stylově nosit kapesní hodinky

Od výběru řetízku na kapesní hodinky až po informace, kterou knoflíkovou dírku použít, podívejte se, jak správně nosit k...

Zobrazit všechny články
Zpět
Heslo obnovit

Děkujeme! Pokud máte účet, obdržíte od nás email. Pokud od nás email neobdržíte, je to proto, že nemáte vytvořený účet. Účet si můžete vytvořit kliknutím na ZALOŽIT ÚČET v našem menu "Přihlásit se".

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.