Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
365denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
Trendhim EU shipping Všechny objednávky odesíláme z Dánska v rámci EU. Cla a daně do X_VALUE jsou zahrnuty. Prohlédněte si možnosti doručení.
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Brýle s čirými skly
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 255 712 671
Pracovní dny 9 - 17
Prohlédnout vše

Co se skrývá za designem: detaily, na kterých záleží

Od návrhu a digitálních výkresů po hotové výrobky - takhle přidáváme složité detaily do každého náhrdelníku s přívěskem a náramku Arkai, které vytváříme.

Kapitola 1.: Začíná to skrolováním

Tato kolekce začala tak, že si jedna z našich kolegyň zabývající se brandingem prohlížela svůj Instagram a všimla si, že náhrdelníky s přívěskem se vracejí do módy. Rozhodla se tomu věnovat více pozornosti.
Všichni se neustále díváme do svých telefonů, co je nového. Drobnost, kterou děláme každý den. Ale pro tento příběh je to detail, který spustil tuto mini kolekci pro Arkai.

Chceme dělat zajímavé kousky, které spolu dobře ladí, ale vypadají skvěle i samostatně. A stejně jako oblíbená kolekce náramků Arkai, každý nový náhrdelník s přívěskem musí vyvolat přirozenou, exkluzivní a dobře zcestovalou atmosféru.

Naším cílem je navrhnout a vyrobit vysoce kvalitní kameny a materiály ... a navrhnout něco, co vás přinutí zastavit při skrolování v telefonu.

Kapitola 2.: Skici a kameny

Designérský tým kolekce Arkai si poslechne, o co nám jde a vytvoří skici. Jakmile tato kolekce ožije, začneme přemýšlet o jemných detailech, jako je design lebky, umístění loga a druhy kamenů - nebudeme dělat kompromisy a rozhodujeme se pro přírodní kámen. Ale jaké kameny vybrat? Jaké barvy zvolit? To jsou otázky, kterým stále čelíme.

Po prohlédnutí prvních návrhů jsme se dohodli na kolekci, která zahrnuje více než 40 různých náramků a náhrdelníků. Mohou se nosit tak, aby se navzájem doplňovaly, ale díky detailnímu designu se mohou nosit i samostatně.

Kolekci jsme pojmenovali Rico. Co si o tom myslíte? Komentujte zde a dejte nám vědět, jak byste tuto kolekci pojmenovali vy... a jaké kousky byste chtěli, abychom přidali.

Kapitola 3.: Od skici tužkou k digitálnímu zpracování

Náš digitální designér změní každou skicu v digitální návrh. Tady kousky ožívají - a uvědomujeme si, že chybí detaily a je třeba je doplnit. Soustředíme se na složité detaily, protože Arkai muži na nich záleží a záleží mu také na příběhu, který vypráví.

Při vytváření náhrdelníku s přívěskem nebo náramku je jejich velikost vším. Každý přívěsek vytiskneme ve 3D, abychom zkontrolovali proporce a detaily.

Přívěsek ve tvaru svitku byl navržen příliš velký a museli jsme ho upravit. Zní to dost jednoduše ... ale jedna změna ovlivní vše od kamene po rozměry lebky. Jediným způsobem, jak získat něco, na co jste hrdí, je pracovat na tom až do konce.

Od začátku jsme věděli, že chceme kousky z oceli černé, stříbrné a zlaté barvy, ale po pokračujícím výzkumu jsme přidali růžově zlatou. Jakou barvu si vyberete vy? Líbí se vám spíš stříbrná nebo zlatá barva?

Kapitola 4.: Teď budeme čekat

Po dokončení všech změn a kontrole posledního 3D tisku zašleme produktové listy s rozměry, obrázky a materiály výrobci. Nebude trvat dlouho, než uvidíme naše úsilí ve skutečnosti!

Tady sledujte, co se stane, až dostaneme první vzorky!

Nemůžete se dočkat? Ušetřete 10%

Nepropásněte příležitost zakoupit si šperky z této kolekce. Přihlaste se* k Trendhim Tribe a získejte slevu 10% pouze pro členy Tribe.

Jste připraveni?

Neustále hledáme nové nápady a inspiraci. Co si myslíte, že dělá skvělou kolekci?

*Registrací e-mailem přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a zpráv o našich produktech. Odběr můžete kdykoli zrušit.

Nové kolekce

Skládací sluneční brýle Watkins + 31 nových stylů

Od skládacích slunečních brýlí po čočky odolné vůči poškrábání, naše nejnovější sluneční brýle jsou vyrobeny tak, aby vy...

Měkké šály a čepice, které nesvědí

Prodyšné a hřejivé šály a čepice z kolekce Montagna jsou promyšleně navrženy pro ty nejchladnější dny v roce.

Hodinky s viditelným srdečním tepem

Hodinky Dante jsou poháněny vaším pohybem. Dokud se budete hýbat, hodinky budou poháněny. Nepřestávejte se pohybovat.

Skládací tašky připravené na cestování pro městského objevitele

Každá lehká, vodě-odolná taška dánského designu z kolekce skládacích tašek Lazy Bear se snadno zabalí pro cestování a zv...

Kolekce italských kožených opasků

Každý kožený opasek je kombinací italského řemeslného zpracování s dánským designem a fúze dlouhotrvající funkčnosti s m...

Kolekce Kite

Kolekce Kite je univerzálním výběrem odlehčených čepic beanie. Každý kus je vyroben ze 100% organické bavlny, což zajišť...

Kolekce Lincoln

Každá peněženka a taška vytvořená z poddajné kůže v různých barvách kombinuje funkční design s trvalou kvalitou a časem...

Kolekce Moda

Kolekce Moda se může pochlubit italským řemeslným zpracováním a dánským designem v řadě klobouků a čepic vyrobených pro...

Kolekce slunečních brýlí Vista

Kolekce Vista s polarizovanými čočkami a 100% ochranou vůči UV záření byla vytvořena tak, abyste mohli zažít život s ote...

Zobrazit všechny kolekce
Zpět
Heslo obnovit

Hurá! Poslali jsme vám e-mail. Brzy se můžete přihlásit!

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.