Objednejte si do čtvrtka, 17. prosince, 15:00 - a doručíme do Vánoc
365 dnů na vrácení zboží
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Objednejte si do čtvrtka, 17. prosince, 15:00 - a doručíme do Vánoc
Objednejte si do čtvrtka, 17. prosince, 15:00 - a doručíme do Vánoc
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Brýle s čirými skly
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 255 712 671
Pracovní dny 9 - 17
Prohlédnout vše

Personalizované doplňky pro váš svatební oblek

Chcete přidat osobitost svému velkému dnu? Od personalizovaných manžetových knoflíčků až po nápady na dárky pro mládence, požádali jsme slavnou svatební koordinátorku Emily Burtonovou, aby nám poskytla tipy na nezapomenutelnou svatbu.

Možná si myslíte, že oděv ženichů sestává z jediné volby - smokingu nebo obleku - ve skutečnosti je mnohem více detailů, které do vašeho oděvu vtisknou osobitost a kreativitu. Když začleníte osobní detaily, jako pár docílíte výjimečného a jedinečného vzhledu.

Ať už se jedná o pastelovou kravatu s iniciály ženicha nebo ocelové manžetové knoflíčky s vygravírovaným datem svatby, tyto malé detaily přispívají k příběhu, který začínáte slůvkem „ano“.

Požádali jsme svatební koordinátorku Emily Burton o radu, jak proměnit běžnou svatbu na výjimečnou pomocí něčeho tak jednoduchého, jako jsou doplňky k obleku, který budete mít na sobě.

Gravírování, ražba a lisování za tepla

Pokud jde o doplňky k svatebnímu obleku, nejlepší jsou 3 typy personalizace: laserové gravírování, ražba a lisování za tepla.

Co je laserové gravírování?

Laserové gravírování využívá laserového paprsku k odpaření kovu personalizovaného produktu. Je to velmi rychlá metoda a vytváří jasný text s vysokou přesností.

Použití gravírování laserem je pro kov bezpečnější než jiné typy gravírování, protože žádný nástroj se povrchu vašeho šperku nedotýká.

Co bych si měl nechat vyrýt na své doplňky k obleku?

"Pokud jde o personalizované zprávy na svatební doplňky, máte nekonečné možnosti. Gravírování data svatby na kravatovou sponu nebo přidání iniciál svatebního páru na jeho hodinky udělají malé detaily extra speciálními.

A nezapomeňte na mládence! Manžetové knoflíčky s vyrytými iniciálami nebo šle s osobním textem budou vynikajícími dárky.“

Nevíte, co si nechat gravírovat? Podívejte se na tipy a nápady gravírování zde.

Co je ražba?

Ražba (debossing) je technika používaná na kůži opasků a peněženek k jejich personalizaci.

Tento proces zahrnuje vtlačení zvoleného designu do kůže, aby se vytvořil otisk. Ražení kůže nepoškodí zadní část materiálu a je považována za bezpečnější než embosování vysoce kvalitního koženého zboží.

Jaký je rozdíl mezi debosováním a embosováním?
Obě techniky jsou ideální pro personalizaci kožených výrobků a obě používají kovový kus, který se zahřívá a vtlačuje do materiálu.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že u embosování je design tlačen zespodu. S vyražením je design dosažen lisováním zepředu.

Reliéf může pojmout o něco více detailů než ražení, ale mění přední a zadní stranu produktu.

Jak využít ražbu na vaší svatbě?

„Ražbu lze využít na mnohem víc, než jen na pozvánky a jiné dekorace.

Je to také snadný způsob, jak učinit všechny dárky mládencům mimořádnými. S iniciálami každého mládence vyraženými na kožený opasek nebo peněženku, je skvělý způsob, jak mu poděkovat za to, že s vámi oslavil připojil váš svatební den. A je to skvělý způsob, jak zajistit, aby se všechny jejich opasky ladily!

A pokud hledáte dáreček pro ženicha ... kožená peněženka, vyražená vaším monogramem, je památkou, kterou si opravdu ponechá.“

Co je lisování za tepla?

Tepelný lis je stroj, který vtiskne osobní design na tkaninu - například kravatu, askot, motýlka nebo kapesníček do saka - kombinací tepla a tlaku po určitou dobu.

Jsou 2 typy tisku za tepla: vinylový a digitálním tisk.

Vinylový proces přenosu - Zde stroj vyřízne písmena z barevného vinylu a stroj na tepelné lisování přenese každé písmeno na tkaninu.

Digitální proces přenosu - Při tomto procesu se písmena digitálně tisknou na speciální papír speciálním inkoustem. Pomocí stroje na lisování za tepla se návrh nebo písmena přenesou z papíru na vytištěný objekt.

Bez ohledu na typ přenosu je to lisovací stroj, který poskytuje teplo a tlak pro přenos personalizované zprávy. A je bezpečné personalizovanou zprávu prát ... i když vaše hedvábná kravatová šála se prát nedá.

Dá se tisknout na hedvábí?
Mnoho doplňků svatebního obleku je vyrobeno z hedvábí. A se správnou teplotou i váš hedvábný kapesníček do saka nebo askot může být personalizován lisováním za tepla.

Jak si porsonalizovat svatební doplňky

"Jste omezeni pouze prostorem." Nechcete, aby byl celý text vaší oblíbené skladby vytištěn na kravatě. Místo toho zvolte datum dne, kdy jste požádali o ruku, nebo dokonce souřadnice vaší svatby na pečlivě složený kapesníček do saka.

Nejlepší způsob, jak získat jedinečnou kravatu bez zaplacení vysoké ceny za zboží na zakázku, je nechat si vytisknout své iniciály nebo sdílený monogram.

Ať už si vyberete cokoli, ujistěte se, že je to něco, co oba oceníte a zapamatujete si na nadcházející roky.“

Co je monogram?

S kořeny v římské a řecké historii, moderní monogramy jsou složeny ze 2 nebo více iniciál. Typické pořadí iniciál je křestní jméno, prostřední jméno a příjmení a je vytvořeno bez teček.

I když se již nepoužívá na mincích, monogram na kapesníčku do saka, kravatě askotu nebo vyryté iniciály na manžetových knoflíčcích je perfektní způsob, jak vytvořit svatební dar, který je mnohem promyšlenější a jedinečný. A způsob, jak doplňky obleku ženicha budou mnohem osobnější.

Druhy monogramů

Monogramy s jedním písmenem
Jednopísmenné monogramy používají iniciál příjmení nebo, což je méně obvyklé, první iniciálu křestního jména.

 • Henrik Allen Jensen by měl monogram skládající se z jediného J pro své příjmení nebo H pro své první jméno.

Třípísmenné monogramy
Monogramy se třemi písmeny jsou nejoblíbenější na svatební dárky a doplňky pro ženicha. Pořadí iniciál závisí na velikosti písmen a manželském stavu nositele.

Pro svobodné muže a ženy existují 2 běžně používané monogramy:

 • Písmena stejné velikosti - Pokud mají všechna písmena stejnou velikost, použijte první iniciálu křestního jména, prostředního jména a příjmení… v tomto pořadí.
 • Velké písmeno uprostřed pro příjmení - Použijte první písmeno křestního jména, příjmení a prostředního jména. Příjmení je uprostřed a větší než ostatní iniciály.

Svatební monogramy

Svatební monogramy většinou zahrnují monogram jak jména nevěsty, tak ženicha.

"Mnoho mých klientů změní svůj monogram na rodinný erb, který používají po celý život ... na ručníky, prostěradla a dokonce leptané na skleněné nádobí. Svatební monogramy najdete všude - od pozvánek po dekorace.“

Čí iniciály jsou ve svatebním monogramu jako první?
Tradičně, pokud si nevěsta bere ženichovo příjmení, její první iniciála je na prvním místě, pak jejich sdílené příjmení a nakonec jeho křestní jméno.

Emma Marie Andersen a Lars Michael Hansen používají EHL jako svůj společný monogram. E je její první iniciála, H pro jejich sdílené příjmení a L jeho první iniciála.

Třípísmenné svatební monogramy
Stejně jako monogramy pro svobodné muže existují i 2 typy třípísmenných monogramů pro svatby a manželské páry:

 • Písmena stejné velikosti - Pro mládence a ženicha se rozhodněte pro písmena stejné velikosti (známá také jako blokový styl monogramů). Pořadí jeho iniciál by bylo křestní jméno, prostřední jméno a příjmení. Pokud nemá prostřední jméno, 2 písmena budou vypadat stejně dobře.
 • Velká iniciála příjmení uprostřed - U většiny manželských párů je velká iniciála uprostřed iniciálou sdíleného příjmení s iniciálou křestního jména nevěsty na začátku a monogramem ženichova křestního jména na konci.

Na co si nechat udělat monogram

Emily navrhuje: „Monogram si můžete nechat udělat téměř na cokoli, od obleku ženicha po ubrousky na recepci. Ale to neznamená, že byste měli.

Pamatujte, že méně je někdy více. Vezměte si například doplňky. Ano, můžete mít své iniciály na kravatě, kapesníčku do saka, manžetových knoflíčcích a kravatě ... ale opravdu chcete, aby každý kousek, který máte na sobě, poutal pozornost?

Zvolte 1 nebo 2 personalizované kousky - jako jsou jeho svatební manžetové knoflíčky a kapesníček do saka. Jsou menší, takže iniciály nebudou nápadné, ale bude jasné, že se jedná o výjimečné kousky.“

Personalizované svatební dárky

Ať už nakupujete pro ženicha nebo hledáte dárky pro mládence, nic nebude působit lépe, než něco osobního.

"Zvolte něco, čeho si bude celý život vážit a nosit. Může to být malý pár manžetových knoflíčků s novým monogramem šťastného páru nebo kravata se společným příjmením páru.

Najít jedinečný dárek pro ženicha nemusí být obtížné.

 • Ujistěte se, že to dáváte ze srdce.
 • Nespěchejte a nekupujte první věc, kterou uvidíte.
 • Dejte si na čas a zvažte, co by muž opravdu chtěl.

Měla jsem spoustu svatebních párů, které mládencům dávají „Víkendové balíčky“. Uvnitř jsou produkty jako holicí sada s gravírovanou břitvou, balíček hracích karet a otvírák na lahve s monogramem.

Nemusíte všem účastníkům vaší svatební hostiny dávat stejný dárek.

Pokud je jeden z vašich mládenců rád nosí kapesníčky do saka, vytvořte mu kapesníček s jeho vlastními iniciálami. Pokud váš svědek potřebuje peněženku, pořiďte peněženku s ražbou jeho iniciál.

A pokud svatební dárek pro ženicha nakupuje budoucí nevěsta, nezapomeňte, že si na doplněk můžete dát i něco jiného než monogram. Pomyslete na to, kde jste se poprvé setkali, místo, kde jste se poprvé políbili nebo dokonce datum, kdy jste se zasnoubili. Jsou to úžasné vzpomínky a snad se vejdou do limitu písmen na vašem personalizovaný dárku."

4 věci, které by měl každý ženich vědět o personalizovaných doplňcích

 • Méně je více - „Vyberte si 1 nebo 2 doplňků pro personalizaci. Neste ve školce ... nepotřebujete, aby vaše jméno bylo opavdu na všem.“
 • Vyjádřete se jasně - „Ať už se rozhodnete pro jakoukoli zprávu, ujistěte se, že ji vaše nevěsta pochopí, až ji uvidí. Vtip není zábavný, pokud jste jediný, kdo se směje.“
 • Sladění svatebních barev - „Ujistěte se, že každý doplněk odpovídá celkovému barevnému uspořádání svatby.“ Před objednáním dvakrát zkontrolujte, protože personalizované položky nelze vrátit. Pro více informací o sladění, si přečtěte Emiliiny rady zde.
 • Ať je hvězdou nevěsta - „Ano, je to váš velký den ... ale většinou je to hlavně její velký den. Ať už si vyberete jakékoli doplňky nebo něco osobního, ujistěte se, že hvězdou je ona. A takhle to dělejte až do smrti.

Vy se ptáte – my odpovídáme

Jaké jsou trendy zakázkových nebo personalizovaných doplňků ke svatebnímu obleku?

"V části USA, kde žiji, je oblíbené gravírovaní data svatby a iniciál na zadní stranu hodinek. Pracovala jsem i s mnoha ženichy, kteří měli osobní vzkaz vyšitý na vnitřní kapse saka. "


Kolik bych měl utratit za dárky pro mládence?

Při nákupu dárků pro vaše mládence zvažte následující otázky:

 • Kolik je na svatbě mládenců?
 • Jak daleko cestují?
 • Musí si na obřad koupit speciální oblečení? Pokud ano, kolik utratí?
 • Jaké další výdaje budou za svatbu mít?

"V tomto případě nejsou žádná daná pravidla, ale dobrým zvykem je dát dárek, který stojí 20-30% z toho, co vaši mládenci za svatbu utratí.

Kupte jim něco, abyste jim ukázali, jak si vážíte, že jsou součástí vašeho života a našli si čas oslavit s vámi i tento velký den."


Jak nakupovat svatební dárky s monogramem?

Svatební dar by měl být stejně nezapomenutelný jako obřad. Přidání monogramu na svatební dar je skvělý způsob, jak si tuto událost připomenout.

"Předtím, než ho objednáte, poraďte se s nevěstou nebo blízkým rodinným přítelem, zda si nevěsta nechává rodné příjmení. Toto vám napoví, jak určit iniciály v monogramu. "

Nezapomeňte na to, že když nějaký produkt personalizujete, již ho není možné vrátit.


Lze monogramovat jiné dary pro muže?

Ano. Monogramy nejsou jen pro svatební dary… dokonce i jednotlivci ocení, že mají své iniciály na manžetových knoflících nebo pečlivě umístěné na svém oblíbeném motýlku.

Pro dárky pro muže, doporučujeme použít iniciály jeho křestního jména, prostředního jména a příjmení v tomto pořadí. Je to formát, který vypadá dobře na všem, od hodinek po kravaty a je snadno rozpoznatelný jako jeho iniciály.


Jaké jsou limity znaků v Trendhim pro gravírování, ražbu a potisk?

Naše limity jsou následující:

 • Gravírování – 20 znaků
 • Potisk (lisování za tepla) – 7-20 znaků (záleží na produktu)
 • Ražba (debosování) – 5 znaků

Nové kolekce

Vaše vánoční doplňky

Od motýlků a kapesníčků do saka až po manžetové knoflíčky a kravaty - váš vánoční outfit máme zmáknutý..

Osobní dárky pro něho

Nechte se inspirovat a vybírejte z naší široké nabídky personalizovaných dárků, které sluší každému.

Hodinky z chirurgické nerezové oceli se safírovým sklem

S přesným měřením času a nejlepšími materiály své třídy, kolekce Ray vám umožňuje stylově vlastnit čas.

Skládací sluneční brýle Watkins + 31 nových stylů

Od skládacích slunečních brýlí po čočky odolné vůči poškrábání, naše nejnovější sluneční brýle jsou vyrobeny tak, aby vy...

Měkké šály a čepice, které nesvědí

Prodyšné a hřejivé šály a čepice z kolekce Montagna jsou promyšleně navrženy pro ty nejchladnější dny v roce.

Hodinky s viditelným srdečním tepem

Hodinky Dante jsou poháněny vaším pohybem. Dokud se budete hýbat, hodinky budou poháněny. Nepřestávejte se pohybovat.

Skládací tašky připravené na cestování pro městského objevitele

Každá lehká, vodě-odolná taška dánského designu z kolekce skládacích tašek Lazy Bear se snadno zabalí pro cestování a zv...

Kolekce italských kožených opasků

Každý kožený opasek je kombinací italského řemeslného zpracování s dánským designem a fúze dlouhotrvající funkčnosti s m...

Kolekce Kite

Kolekce Kite je univerzálním výběrem odlehčených čepic beanie. Každý kus je vyroben ze 100% organické bavlny, což zajišť...

Zobrazit všechny kolekce

Nové články

4 otázky, které byste si měli položit před nákupem skeletových hodinek

Když si položíte tyto 4 otázky, pomůže vám to vybrat si správné pánské skeletové hodinky a ujistit se, že rozumíte tomu,...

Jak stylově nosit kapesní hodinky

Od výběru řetízku na kapesní hodinky až po informace, kterou knoflíkovou dírku použít, podívejte se, jak správně nosit k...

Jak si vyprat čepici beanie

Naučte se, jak si čepici ručně vyprat, pomocí jednoduchých pokynů a obrázků.

Jak nosit čepici beanie: dokonalý průvodce pro muže

Váš průvodce světem různých stylů čepic, materiálů a tipů na nakupování. Budete přesně vědět, která pánská čepice je pro...

Pánské náhrdelníky – Váš dokonalý průvodce

Objevte, jak stylově nosit pánský náhrdelník. Od výběru správné délky řetízku po nošení psích známek a křížků.

Podcast vyprávěj svůj příběh

Protože každý muž má příběh, který stojí za to vyprávět

Jak navrhujeme naše výrazné produkty?

Podívejte se, jak přinášíme odvahu Vikingů do naší nejnovější kolekce šperků pro Moody Mason.

Co se skrývá za designem: detaily, na kterých záleží

Od návrhu a digitálních výkresů po hotové výrobky - takhle přidáváme složité detaily do každého náhrdelníku s přívěskem...

Vytváření hodinek připravených na dobrodružství

Podívejte se, jak se zpětná vazba od zákazníků stane hodinkami Seizmont připravenými na dobrodružství.

Zobrazit všechny články
Zpět
Heslo obnovit

Hurá! Poslali jsme vám e-mail. Brzy se můžete přihlásit!

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.