Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

POUZDRA NA NOTEBOOK

Pokud máte rádi svůj notebook, pořiďte si pouzdro na notebook. Pokud jste jako my, strávíte nespočet hodin zíráním do počítače, dotýkáte se ho ... a možná s ním i mluvíte. Pouzdro na notebook ho chrání před poškrábáním, prachem a poškozením. Od kůže po odolné plátno, v naší rozšiřující se kolekci najdete své nejoblíbenější.

15 produktů

POUZDRA NA NOTEBOOK – KDE SE SNOUBÍ STYL S OCHRANOU

Pouzdro na notebook je často vyrobeno z kůže, plátna nebo neoprenu, které váš notebook pohodlně udrží v bezpečí. Tato ochranná pouzdra jsou navržena tak, aby těsně přiléhala k vašemu notebooku a vešla se do větší tašky.

Notebooky dnes používáme neustále, od streamování našich oblíbených televizních pořadů po objednávání jídla z kavárny na rohu. Pouzdra na notebook dodávají vašemu počítači další vrstvu ochrany a chrání ho před nánosem prachu a nečistot ze spodní části batohu nebo brašny. Pevně ​​přiléhající pouzdro ho navíc chrání před drobnými nárazy - ještě jeden způsob, jak udržet notebook v bezpečí na cestách.

Pokud budete mít notebook uložený v pouzdře, nebudete ho muset tak často čistit. Pokud ho nepoužíváte, uložte ho do pouzdra a bude v bezpečí. Právě jsme vám ušetřili hodiny čištění. Nemáte zač.

A pokud se obáváte, že vám funkční obal na notebook zničí outfit - znovu se zamyslete. Od pouzder na notebook z pravé kůže, které krásně stárnou, až po odolné plátno pro outdoorové dobrodruhy, máme pouzdro na notebook, které si váš styl (a počítač) zaslouží.

JAK NOTEBOOK PRO POUZDRO ZMĚŘIT

Je snadné nechat se rozptýlit vzhledem a zapomenout na velikost. Nechceme, abyste si objednali špatnou velikost a notebook by se pak v pouzdře pohyboval ... nebo abyste hodiny strávili snahou přinutit svůj 15” notebook, aby se vešel do pouzdra, které je určené pro velikost 11,6”.

1. Změřte šířku notebooku

Chcete-li změřit šířku, zavřete notebook a pomocí metru změřte notebook zleva doprava.

2. Změřte výšku svého notebooku

Chcete-li znát výšku svého notebooku, zavřete ho a měřte od spodní části notebooku k horní části.

3. Změřte hloubku svého notebooku

Pro měření hloubky, když je notebook stále zavřený, měřte od základny (část položená naplocho na stole) nahoru. Pomyslete na to, jak vysoko se notebook zvedne nad stůl).

V popisu všech našich pouzder na notebook uvádíme seznam velikostí notebooku, které se do obalu vejdou. Jen další způsob, jak vám šetříme čas.

OTÁZKA: TAŠKA NEBO POUZDRO NA NOTEBOOK?

Největší rozdíl mezi taškou a pouzdrem na notebook je v tom, že taška na notebook má obvykle ucha. Pouzdra na notebooky mají také další přihrádky a kapsy pro uložení vašich potřeb. Většina pouzder na notebook je celkem elegantní a minimalistická a jsou navrženy tak, aby se nosily samostatně, pod paží nebo extra bezpečně v tašce.

Pokud máte rádi svůj notebook, pořiďte si na něj pouzdro. Pokud jste jako my, strávíte nespočet hodin tím, že se ho dotýkáte a díváte se na něj. Pouzdra na notebook poskytují mimořádnou ochranu vůči poškrábání, prachu a poškozením při každodenním dojíždění. A pokud váš notebook opravdu milujete ... kupte mu kožené pouzdro na notebook. Je to jako neustálé objetí v poddajné kůži. Kdo by odolal?

Prohlédněte si všechny tašky pro muže