Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

SPORTOVNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE

Sportovní sluneční brýle pro muže nejsou vhodné jen pro sportovní aktivity. Díky obepínajícímu, lehkému designu, který dobře padne, jsou praktické pro každou příležitost, když chcete, aby vaše sluneční brýle zůstaly na nose a nepadaly. Náš neustále se rozrůstající výběr zahrnuje styly od motorkářských slunečních brýlí po polarizované sportovní sluneční brýle – nakupujte a zjistěte, jak vypadá bezpečnost.

15 produktů

KTERÉ SLUNEČNÍ BRÝLE JSOU NEJVHODNĚJŠÍ NA NOŠENÍ PŘI SPORTU?

Nejlepší sluneční brýle pro sportovní aktivity jsou ty, které vám nebudou padat. Ať už běháte, jezdíte na kole, chodíte na turistiku nebo hrajete tenis, poslední věc, kterou potřebujete, jsou sluneční brýle, které nesedí bezpečně na nose.

Náš speciálně vybraný sortiment sportovních slunečních brýlí má lehké, ale odolné obroučky. Většina modelů také poskytuje tvar obrouček, který poskytuje úplnou ochranu očí a zabraňuje škodlivým UVA a UVB paprskům, větru a oslnění. Jste připraveni pustit se do triatlonu? Sluneční brýle najdete u nás... vše, co teď potřebujete, je touha!

SLUNEČNÍ BRÝLE OBEPÍNAJÍCÍ TVÁŘ

Sportovní sluneční brýle definují obroučky, které obepínají tvář a dávají jim výhodu oproti jiným slunečním brýlím. Některé sportovní sluneční brýle mají jednu průběžnou čočku, zatímco jiné mají čočky 2 (typické pro standardní sluneční brýle). Kromě čoček si také všimnete, že obroučky zahrnují celo-obroučkový nebo polo-obroučkový styl.

Sluneční brýle bez polo-obrouček mají pásek přes čelo a čočky zavěšené pod ním. Tento styl poskytuje jasné zorné pole bez obrub a nerušený výhled. Vzhledem k tomu, že periferní pohled je nepřerušený a umožňuje vám soustředit se na trať před vámi, tento styl často najdete na běžeckých a cyklistických slunečních brýlích.

Sportovní sluneční brýle obepínající tvář také chrání zrak před periferním světlem. Vyzkoušejte si pár a všimněte si, že na rozdíl od tradičních pánských slunečních brýlí jsou vaše oči chráněny i po stranách. Snížíte tak únavu očí a ochráníte jemnou pokožku kolem očí před škodlivými slunečními paprsky.

Vybírejte si z našich brýlí s nerozbitnými polykarbonátovými čočkami. Jsou odolné vůči nárazu a díky nim jsou sportovní aktivity mnohem bezpečnější.

MOTORKÁŘSKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE

Máme výběr motorkářských brýlí a motorkářských slunečních brýlí pro rádoby motorkáře nebo motocyklové nadšence. Tyto motorkářské sluneční brýle obsahují měkkou pěnovou výstelku na vnitřní straně, která zabraňuje prachu, nečistotám a větru poranit vaše oči a zatemnit váš zrak.

POLARIZOVANÉ SPORTOVNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE

Pokud jsou někdy polarizační čočky opravdu potřeba, pak je to rozhodně při sportu. Polarizační čočky jsou navrženy tak, aby eliminovaly odlesky od vody, sněhu, silnice nebo kola před vámi atd. Vzhledem k tomu, že sportovní sluneční brýle a motorkářské sluneční brýle se používají při sportu, je logické, že snížení odlesků je důležité.

Zkombinujte polarizační čočky s UV ochranou a získáte bezpečný způsob, jak si užít volný čas bez přivírání očí.

Prohlédněte si všechny pánské sluneční brýle