Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

SLUNEČNÍ BRÝLE LOCS

Locs je hard-core americká společnost vyrábějící sluneční brýle. Je dobře známá designem zakřivených obrouček dokonale kopírujících tvar hlavy a motorkářských slunečních brýlí. Pokud si pamatujete Arnolda Schwarzeneggera v prvním filmu Terminátor, své sluneční brýle sebral motorkáři. Ačkoli je většina brýlí velmi mužná, zahrnuli jsme také brýle unisex.

3 produktů

PÁNSKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE LOCS

Od klasického motorkářského stylu po hardcore gangsta swag, sluneční brýle Locs se staly evergreenem pánského stylu. Znáte ty pixelové sluneční brýle, které se lidem stahují přes tváře v memu "thug life". To jsou brýle Locs!

No, vlastně ne... jsou to jen pixelové reprezentace běžných černých brýlí, ale mohly by to být ony!

ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNÍ

To, co dělá sluneční brýle LOCS jedinečnými, jsou výrazné silné nožičky. Nejen, že poskytují spoustu místa pro klasické logo LOCS, ale chrání vaše oči před světlem přicházejícím ze stran. Soustřeďte se na to, co je přímo před vámi. Co je periferní, je... no... periferní.

Ikonické, kvalitní sluneční brýle dodají vašemu outfitu na stylovosti. Každý je může nosit, od rybářů přes motorkáře až po piloty, ale jakmile si je nasadíte, budete mužem LOCS. Možná jste neškodný, ale s brýlemi Locs budete vypadat jako tvrďák.