Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

DŘEVĚNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE

Všechny dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými skly jsou vyrobeny z pravého dřeva. Nabízíme brýle z ebenového dřeva, bambusu, palisandr, dřevo zebra wood a dokonce i brýle vytvořené ze starých skateboardů. Použití přírodního dřeva znamená, že každý výrobek má jedinečný vzor žilkování a barvu. Se 100% ochranou vůči UV záření a polarizovanými čočkami můžete nosit něco odlišného a stále být v bezpečí před sluncem.

12 produktů

DŘEVĚNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE A BRÝLE S ČIRÝMI SKLY

Naše jedinečné dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými čočkami jsou ideální volbou pro všechny, kdo se odváží vyčnívat z davu plastových a kovových obrub. Nemluvě o tom, že dřevěné sluneční brýle jsou lehčí a pohodlnější než masivnější plastové. Hledáte dřevěné sluneční brýle, které zaujmou svou jedinečností? Podívejte se na naše ručně vyrobené brýle ze 100% recyklovaného skateboardového dřeva. Takové rozhodně rozproudí konverzaci!

ČOČKY

Hledáte dřevěné sluneční brýle? Ujistěte se, že nabízejí 100% UVA a UVB ochranu a jsou polarizované. Polarizované čočky výrazně snižují námahu oči tím, že výrazně redukují odlesky od vody, sněhu a v těch případech, kdy slunce dopadá na auto před vámi a oslepuje vás! Ochrana vůči UV zářením poskytuje nezbytnou obranu pro vaše oči.

PROČ ZVOLIT DŘEVĚNÉ OBRUBY?

Správná teplota Na rozdíl od plastových nebo kovových obrouček, které jsou v zimě studené a v létě naopak horké, dřevěné obroučky se pohodlně nosí po celý rok.

Lehké Pánské dřevěné sluneční brýle nebo brýle s čirými čočkami jsou lehké a pohodlně se nosí po celý rok.

Dobré pro planetu Dřevo je obnovitelný zdroj a lze ho recyklovat (podobně jako sluneční brýle vyrobené ze skateboardového dřeva).

Něco jedinečného Každá dřevěná obruba je ručně vyrobená. Kovové a plastové obroučky jsou obvykle vyráběny strojově ve velkém množství. Přírodní dřevo zajistí, že každý pár bude originálem.

Noste dokonale řemeslně zpracovaný doplněk Člověk rád nosí to, o čem ví, že je to precizně vyrobeno. Všechny naše dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými čočkami byly vytvořeny ručně a v konečném produktu se odráží řemeslné zpracování a čas.

Prohlédněte si všechny pánské sluneční brýle