Doručení do Vánoc objednejte si do pondělí 19. prosince před 16:00

Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 150 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 099 Kč-
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Nákupní seznam
Košík
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

DŘEVĚNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE

7 produktů
7 produktů

Všechny dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými skly jsou vyrobeny z pravého dřeva. Nabízíme brýle z ebenového dřeva, bambusu, palisandr, dřevo zebra wood a dokonce i brýle vytvořené ze starých skateboardů. Použití přírodního dřeva znamená, že každý výrobek má jedinečný vzor žilkování a barvu. Se 100% ochranou vůči UV záření a polarizovanými čočkami můžete nosit něco odlišného a stále být v bezpečí před sluncem.

Nejoblíbenější

7 produktů

PŘIDEJTE SE K NÁM

This block is deleted,Remove this placeholderThis block is deleted,Remove this placeholderThis block is deleted,Remove this placeholderThis block is deleted,Remove this placeholderThis block is deleted,Remove this placeholderThis block is deleted,Remove this placeholder

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

DŘEVĚNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE A BRÝLE S ČIRÝMI SKLY

Naše jedinečné dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými čočkami jsou ideální volbou pro všechny, kdo se odváží vyčnívat z davu plastových a kovových obrub. Nemluvě o tom, že dřevěné sluneční brýle jsou lehčí a pohodlnější než masivnější plastové. Hledáte dřevěné sluneční brýle, které zaujmou svou jedinečností? Podívejte se na naše ručně vyrobené brýle ze 100% recyklovaného skateboardového dřeva. Takové rozhodně rozproudí konverzaci!

ČOČKY

Hledáte dřevěné sluneční brýle? Ujistěte se, že nabízejí 100% UVA a UVB ochranu a jsou polarizované. Polarizované čočky výrazně snižují námahu oči tím, že výrazně redukují odlesky od vody, sněhu a v těch případech, kdy slunce dopadá na auto před vámi a oslepuje vás! Ochrana vůči UV zářením poskytuje nezbytnou obranu pro vaše oči.

PROČ ZVOLIT DŘEVĚNÉ OBRUBY?

Správná teplota Na rozdíl od plastových nebo kovových obrouček, které jsou v zimě studené a v létě naopak horké, dřevěné obroučky se pohodlně nosí po celý rok.

Lehké Pánské dřevěné sluneční brýle nebo brýle s čirými čočkami jsou lehké a pohodlně se nosí po celý rok.

Dobré pro planetu Dřevo je obnovitelný zdroj a lze ho recyklovat (podobně jako sluneční brýle vyrobené ze skateboardového dřeva).

Něco jedinečného Každá dřevěná obruba je ručně vyrobená. Kovové a plastové obroučky jsou obvykle vyráběny strojově ve velkém množství. Přírodní dřevo zajistí, že každý pár bude originálem.

Noste dokonale řemeslně zpracovaný doplněk Člověk rád nosí to, o čem ví, že je to precizně vyrobeno. Všechny naše dřevěné sluneční brýle a brýle s čirými čočkami byly vytvořeny ručně a v konečném produktu se odráží řemeslné zpracování a čas.

Prohlédněte si všechny pánské sluneční brýle