Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Růžence pro muže

Růžence jsou tradičně používány katolíky k počítání modliteb. Ať už nakupujete růženec kvůli vaší víře nebo jako módní doplněk, náš výběr univerzálních růženců bude pro vás ideální. Vyberte si mezi náboženskými přívěsky inspirovanými zázračnou medailí a Pannou Marií z Guadalupe nebo růžence s krucifixem.

11 produktů

Co růžence symbolizují?

Růžence jsou nástroje používané při meditaci a modlitbách. Některé růžence jsou ze dřeva, drahých kamenů nebo dokonce plastu. Přicházejí ve všech tvarech, barvách a velikostech.

Korálky růžence napomáhají při počítají modliteb, když je nositel přednáší nahlas nebo v tichosti. Tato metoda sledování modliteb vám umožní vyprázdnit mysl a soustředit se na význam za každou z nich.

Můžete růženec nosit, i když nejste katolík?

Pokud jste katolík, můžete růženec nosit jako projev své víry.

Pokud nejste katolík, zvažte význam, který pro vás korálky mají, a jestli jim připisujete nějaký význam. Pamatujte, že na některých místech může být neslušné růženec nosit mimo budovu kostela.

Růžence pro muže

Všechny naše růžence jsou navrženy s mezerami mezi korálky, takže je můžete při modlení pohodlně držet. Všechny se snadno nosí v kapse, obtočí kolem zápěstí nebo je můžete nosit jako náhrdelník.

Pokud nakupujete srdečný dárek na Vánoce, Velikonoce nebo biřmování, růženec jako dárek bude jistě skvělým dárkem.