Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 150 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 099 Kč-
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Nákupní seznam
Košík
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Pánské přívěsky

15 produktů
15 produktů

Nejoblíbenější

15 produktů

PŘIDEJTE SE K NÁM

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

Přívěsky na pánské náhrdelníky

316L je technický termín pro chirurgickou nerezovou ocel používanou k výrobě většiny našich pánských přívěsků a řetízků. Je pevná, bezpečná, odolná a neztrácí lesk. K poškrábání nerezové oceli 316L je také zapotřebí mnohem větší síly než u zlata, stříbra nebo dokonce platiny (navíc je jen za zlomek jejich ceny).

Při PVD lakování se mikroskopická vrstva barvy spojí s povrchem oceli na molekulární úrovni. Tato vrstva je vytvořena z nitridu titanu, což je keramická látka, která je stejně odolná vůči poškrábání a korozi jako ocel pod ní, a protože je k povrchu přitavena na molekulární úrovni, nevybledne ani se neodlupuje. 

Tímto postupem lze dosáhnout různých barev, včetně zlatých a stříbrných odstínů, které mají stejný lesk jako pravé – jen jsou mnohem odolnější.

Výběr správného produktu

Otvor v horní části přívěsku, kterým se provléká řetízek nebo šňůrka, se nazývá průvlakové „ouško". Průměr ouška určuje, jak silný řetízek jím lze provléknout. Při výběru designu přívěsku je dobré vzít v úvahu svůj šatník i další doplňky. 

Pokud patříte mezi muže, kteří nosí spíše studenější barvy, převážně stříbrné šperky a modré oblečení, je pro vás nejbezpečnější stříbrná nebo černá barva. Budou se hodit k většině vašich ostatních doplňků a dokonale se sladí s vašimi stávajícími náhrdelníky. Zlatá a černá doplňují teplé barvy, jako je červená. Černá se hodí ke všemu, dá se sladit téměř se vším, ale nemá tak poutavý lesk jako kov.

Slaďte barvu kovů (no, nemusíte)

Pravidlem je sladit kovy. Pokud je vaše přezka stříbrná, volte doplňky stříbrné barvy. Pokud jsou vaše hodinky zlaté, každý jiný kov by měl mít také zlatou barvu. 

Vyvážená vzpoura proti tomuto pravidlu je však také na místě. Pokud sladíte stříbrnou a zlatou barvu vyváženě a žádná z nich nebude dominantní, celek nebude vypadat nepatřičně. Když se to udělá dobře, bude to styl na vyšší úrovni.

Gravírování přívěsků

Přívěsek můžete doplnit osobním gravírováním. Iniciály milované osoby, vaše vlastní nebo slovo, které vás posiluje... Volba je na vás. Je to váš příběh. Ať zvolíte cokoli, gravírování rozpoutá konverzaci, zejména pokud je umístěno na dobře viditelném místě, například na psích známkách.

Možnosti gravírování pro každý přívěsek naleznete na stránce produktu.