Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Piercingy do jazyka

Prohlédněte si naši nabídku piercingů do jazyka pro muže — činky a banánky z chirurgické oceli nebo čistého titanu, které jsou k dostání v různých barvách a stylech. Ujistěte se, že váš piercing do jazyka je bezpečný, odolný a vyzařuje váš styl. Tady najdete dokonalý pánský piercing do jazyka.

9 produktů

Pánské piercingové šperky do jazyka

Piercing jazyka je mezi muži oblíbený a má to své důvody. Nejenže ho ženy milují, ale dodá vám překvapivý prvek, který zůstane utajen, dokud se ho nerozhodnete odhalit. V závislosti na typu piercingu do jazyka můžete zvolit klasickou činku nebo banánek. Pokud chcete piercing blíže ke špičce jazyka, ideální bude segment (kroužek) s kuličkou nebo podkova. Nabízíme piercingy z chirurgické nerezové oceli a čistého titanu, v různých barvách a povrchových úpravách. Všechny jsou testované a bezpečné. Vyberte si velikost a styl tak, aby se vám pohodlně nosily a vyjadřovaly váš styl a vkus. Ať už dáváte přednost decentním doplňkům, nebo něčemu výraznějšímu, u nás najdete ten správný piercing do jazyka.