Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Model týdne
Týden 39
Týden 39

Vosk na vousy

5 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Vousy jsou opět v módě, ale ještě nedávno tomu tak nebylo. Dnes jsou vousy módní a symbolem osobitého vkusu. Pokud máte dokonale udržované vousy s dokonalým tvarem, budete neodolatelným. Stejně tak přerostlé a neudržované vousy vám neudělají žádnou parádu. Pokud se rozhodnete a necháte si narůst vousy, je nutné, dobře se o ně starat. Zastřihování vousů, pravidelná hydratace a úprava tvaru je dnes neoddělitelnou součástí péče o vousy. A tady přichází na řadu přírodní vosky na vousy nejvyšší kvality. Podívejte se níže na naši nabídku.
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
+
Barva

Šedá

Černá

Ocel

Oranžová

Zavřít
Materiál
Zavřít
Značka

Audacious Beard Co.

Benjamin Barber

Golden Beards

Proraso

Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
5 nalezených položek
Okamžik..

Inspirace a výhody

  • - Sleva až 40 % na nové kolekce
  • - Aktuální evropské módní trendy
  • - Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek

... a další zajímavosti ze světa módy 1-2krát týdně do Vašeho mailu

Zasílání můžu zrušit kdykoli!

highfive

Výborně! Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

email-bg

Mrkněme se na vosky na vousy

Vysoce kvalitní vosk na vousy je nezbytností při tvarování vousů. Napomáhá vousům držet si svůj tvar a s voskem budou vousy vypadat vždy upraveně. Postará se nejen o to, aby si vousy držely svůj tvar, navíc budou vousy mnohem příjemnější na dotek.

Další výhodou používání vosku je, že vousy vypadají zdravěji. Podobně jako vosk na knír má vosk na vousy složky, které zlepší zdraví a zvýší lesk vousů Navic vousy nebudou suché a trpět lupy.

Používejte jen ty nejkvalitnější vosky

Pěkně se staráte s své vousy a sledujete, jak vám pěkně rostou. Znamená to, že na ně použijete co vám přijde pod ruku? Samozřejmě, že ne.

Přírodní složení

Při výběru vosku na vousy se podívejte na složení. Pro začátek se ujistěte, že vosk obsahuje přírodní včelí vosk a vyhýbejte se produktům s obsahem parafínu nebo s jinými ropnými deriváty. Vosky na bázi parafinu se staly populární díky své nízké ceně, ale vedou k několika problémům. Za prvé, mají tendenci vousy vysušovat, a za druhé, nejsou rozpustné ve vodě. To znamená, že běžné mytí vousů mýdlem tyto produkty nevymyje. A nikdo nemá rád práci navíc.

Hydratace vousů

Dále zkontrolujte, zda vámi vybraný vosk obsahuje hydratační složky. Často jsou to oleje a másla z ořechů. Někdy jsou doplněny vitaminem E, který dodá vousům na lesku. Další věc, kterou byste měli mít na paměti, je vůně. Jelikož vosk aplikujete na tvář, je třeba se ujistit, že má jen jemnou vůni. Pokud si na výběr vůně netroufáte, zvolte neparfémovaný vosk.

Mít vousy vždy pod kontrolou

Posledním aspektem je fixace. Pokud jsou vousy kratší a vosk potřebujete jen k tomu, aby pár zlobivých vousů nevykukovalo, pak stačí vosk se slabší nebo střední fixací. Máte-li delší vousy, pak si můžete pořídit vosk se silnější fixací. Pamatujte, že stačí aplikovat jen malé množství vosku, jinak vousy mohou vypadat nepřirozeně.

Ať už máte jakékoli požadavky, najdete si ten pravý vosk právě pro vás a vaše vousy budou vypadat dokonale.