Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

ŠAMPON NA VOUSY

Dnes má vousy snad každý. Skvělé na tom je, že proto nemusíte dělat vůbec nic, aby vám narostly - to dokáží naprosto samy. Bohužel (nebo možná bohudík, pokud se rád o sebe staráte), pokud se rozhodnete si bohatý plnovous pořídit, je třeba se o něj velmi dobře starat. Není to pěkná podívaná, pokud máte nezvladatelné vousy. Zde je malá připomínka: vousy, podobně jako vlasy, potřebují pravidelné mytí. A k tomu vám poslouží speciální šampony na vousy.

12 produktů

HEDVÁBNĚ MĚKKÉ VOUSY

Neexistuje žádná výmluva, pokud máte potřísněné svědící vousy, když je tolik rozličných produktů na trhu pro péči o vousy. Máme senzační šampony na vousy právě pro takové případy. Nazvěte je jak chcete: šampon na vousy, mýdlo na vousy, pro nás je to jedno a to samé. Mají stejné výsledky: krásné načechrané vousy. které nenecháte na pokoji. Nedávno jsem ve vlaku viděl muže, který si stále hladil své dokonale hladké vousy. Takhle daleko bych nezacházel, raději bych si to nechal na doma, nicméně vousy myté speciálním šamponem na vousy, jsou na dotek velmi příjemné.

UDRŽUJTE JE ZASTŘIŽENÉ

Kromě používání šamponu a kondicionéru na vousy, je třeba vousy také zastřihovat. Jak vousy rostou, potřebují pravidelné zastřihování společně s používáním vhodného šamponu. Tato kombinace docílí dokonale vypadajícího a zdravého plnovousu. Všichni jsme už viděli nějakého toho Rumcajse, který se o svůj plnovous moc nestará. Dnes je to spíše o tom, mít dokonale upravené vousy, žádný ZZ Top. Buď si můžete pořídit zastřihovač vousů a zvládnete to sám doma, nebo si pravidelně zajít k holiči.

Pokud nevíte, jas se o vousy postarat, na Youtube najdete spoustu videí, kde se dozvíte, jak na to. Kdy by nechtěl mít dokonalý a elegantní porost tváře. Nezapomeňte si po zastřižení vousy umýt šamponem na vousy. Všechny zastřižené konečky se musí dostat z vousů ven, aby vám při obědě nepadaly do polévky. Fuj!

JAKÝ PŘÍPRAVEK JE NA TO NEJLEPŠÍ

Možná uvažujete o tom, že na mytí vousů postačí obyčejný starý šampon na vlasy, ale nenechte se mýlit. To si vaše vousy nezaslouží. Zamyslete se nad tím: vaše vousy, na rozdíl od vlasů, přichází do kontaktu s celou řadou věcí - jídlem, pitím, kouřem, a kdoví čím ještě. Na to obyčejný šampon nestačí. Navíc, vaše vousy jsou mnohem hrubší než vlasy, a proto potřebujete šampon speciálně určený na mytí vousů, který si s tím vším poradí. S takovými vousy se teď budete cítit mnohem lépe a mužněji.

VOUSATÁ LÁSKA

Ukažte svým vousům, jak je máte rád a pořiďte si šampon na vousy. Vousy jsou dnes v módě, tak se ujistěte, že ty vaše budou vždy vypadat dokonale. Takové vousy si zamilujete nejen vy.

Prohlédněte si všechny produkty na péči o vousy