Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Model týdne
Týden 39
Týden 39

Šampon na vousy

8 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Dnes má vousy snad každý. Skvělé na tom je, že proto nemusíte dělat vůbec nic, aby vám narostly - to dokáží naprosto samy. Bohužel (nebo možná bohudík, pokud se rád o sebe staráte), pokud se rozhodnete si bohatý plnovous pořídit, je třeba se o něj velmi dobře starat. Není to pěkná podívaná, pokud máte nezvladatelné vousy. Zde je malá připomínka: vousy, podobně jako vlasy, potřebují pravidelné mytí. A k tomu vám poslouží speciální šampony na vousy.
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
+
Barva

Šedá

Žlutá

Černá

Hnědá

Zavřít
Materiál

Kůže

Zavřít
Značka

Audacious Beard Co.

Benjamin Barber

Golden Beards

Mountaineer brand

Ons Mannen

Proraso

Razor MD

Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
8 nalezených položek
Okamžik..

Inspirace a výhody

  • - Sleva až 40 % na nové kolekce
  • - Aktuální evropské módní trendy
  • - Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek

... a další zajímavosti ze světa módy 1-2krát týdně do Vašeho mailu

Zasílání můžu zrušit kdykoli!

highfive

Výborně! Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

email-bg

Hedvábně měkké vousy

Neexistuje žádná výmluva, pokud máte potřísněné svědící vousy, když je tolik rozličných produktů na trhu pro péči o vousy. Máme senzační šampony na vousy právě pro takové případy. Nazvěte je jak chcete: šampon na vousy, mýdlo na vousy, pro nás je to jedno a to samé. Mají stejné výsledky: krásné načechrané vousy. které nenecháte na pokoji. Nedávno jsem ve vlaku viděl muže, který si stále hladil své dokonale hladké vousy. Takhle daleko bych nezacházel, raději bych si to nechal na doma, nicméně vousy myté speciálním šamponem na vousy, jsou na dotek velmi příjemné.

Udržujte je zastřižené

Kromě používání šamponu a kondicionéru na vousy, je třeba vousy také zastřihovat. Jak vousy rostou, potřebují pravidelné zastřihování společně s používáním vhodného šamponu. Tato kombinace docílí dokonale vypadajícího a zdravého plnovousu. Všichni jsme už viděli nějakého toho Rumcajse, který se o svůj plnovous moc nestará. Dnes je to spíše o tom, mít dokonale upravené vousy, žádný ZZ Top. Buď si můžete pořídit zastřihovač vousů a zvládnete to sám doma, nebo si pravidelně zajít k holiči.

Pokud nevíte, jas se o vousy postarat, na Youtube najdete spoustu videí, kde se dozvíte, jak na to. Kdy by nechtěl mít dokonalý a elegantní porost tváře. Nezapomeňte si po zastřižení vousy umýt šamponem na vousy. Všechny zastřižené konečky se musí dostat z vousů ven, aby vám při obědě nepadaly do polévky. Fuj!

Jaký přípravek je na to nejlepší

Možná uvažujete o tom, že na mytí vousů postačí obyčejný starý šampon na vlasy, ale nenechte se mýlit. To si vaše vousy nezaslouží. Zamyslete se nad tím: vaše vousy, na rozdíl od vlasů, přichází do kontaktu s celou řadou věcí - jídlem, pitím, kouřem, a kdoví čím ještě. Na to obyčejný šampon nestačí. Navíc, vaše vousy jsou mnohem hrubší než vlasy, a proto potřebujete šampon speciálně určený na mytí vousů, který si s tím vším poradí. S takovými vousy se teď budete cítit mnohem lépe a mužněji.

Vousatá láska

Ukažte svým vousům, jak je máte rád a pořiďte si šampon na vousy. Vousy jsou dnes v módě, tak se ujistěte, že ty vaše budou vždy vypadat dokonale. Takové vousy si zamilujete nejen vy.