Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.

Výborně!

Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

Model týdne
Týden 33
Týden 33
Každý týden Vás bude inspirovat zcela nový módní 'Look týdne', vytvořený ze skvělých produktů a značek.

Sady pro péči o vousy

3 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Skvěle upravený vousatý muž je nejen sexy, ale jedná se o muže, který má styl. Udržování vousů v dokonalé kondici vyžaduje úsilí, čas a obětavost. Aby vaše vousy byly vždy ve skvělé kondici, denní péče s těmi správnými produkty pro péči o vousy je zásadní. Abychom vám pomohli zkrotit vaše vousy, nabízíme vám velký výběr sad produktů pro péči o vousy. Jedná se pouze o výrobky nejvyšší kvality.

Filtrovat (3)
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
Materiál
Zavřít
Značka
Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
produktů
GuardenzaStartovací balíček na vousy Beard Starter Kit
1 799 Kč
Audacious Beard Co.Dárkový set - tři oleje a balzám
1 699 Kč
Audacious Beard Co.Dárkový box Audatious
3 999 Kč

0 produktů nalezeno

Upravte prosím vybrané filtry

Obnovit všechny filtry
Získejte inspiraci a slevy každý týden

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná. * Zasílání můžu zrušit kdykoli!

Výborně!

Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

Co vaše vousy vyžadují

Péče o vousy zahrnuje mytí, stříhání a hydrataci. Pokud se o své vousy nebudete dostatečně starat, budou suché, nebudou čisté a začnou se třepit. Pokud máte delší plnovous, bude se hůř rozčesávat a začnete mít lupy.

Pro upravené a čisté vousy je třeba je pravidelně mít, pročesávat nebo kartáčovat a pravidelně zastřihovat. Jak vaše pleť, tak vousy by měli být hydratované. Kvalitní sada produktů v péči o vousy vám umožní držet krok s potřebami vašich vousů, a i když to zní, jako spousta práce, ve skutečnosti je to s kvalitními produkty hračka.

Sada produktů pro péči o vousy je skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vousatého přítele nebo rodinného příslušníka.

Pomocník v sadě pro péči o vousy

Skvěle vytvarovaného plnovousu dosáhnete za pomoci břitvy, která je nepostradatelná. Pokud nebudete spěchat, bezpečně vousy zkrátíte a dosáhnete požadovaného vzhledu. Použijte holicí krém a horký ručník, který otevře póry než začněte na vousech pracovat, aby se zabránilo nepříjemným zarůstajícím vousům. Na dokončení, můžete použít nůžky na vousy, díky kterým můžete pracovat na detailech.

Udržujte vousy čisté

Těch pár minut, které věnujete každý den osobní hygieně, jsou důležité. Není třeba vousy zastřihovat každý den. S největší pravděpodobností vám bude stačit dělat to jednou týdně. Pečovat o své vousy můžete i při každodenním sprchování.

K mytí vousů se doporučuje používat mýdlo nebo šampon, které jsou přímo určené na vousy, ne jen klasický sprchový gel nebo mýdlo. Speciálně vyrobená mýdla se postarají o to, že se vaše vousy nebudou vysušovat a lámat.

Hydratace

Nejlepší způsob, jak udržovat vousy hydratované, je aplikovat speciální olej na vousy, který vetřete do vousů i pokožky. Vousy budou měkčí, nebudou svědit a společně s pokožkou budou hydratované.

Pokud si teprve necháváte vousy narůst, tento tip vám bude užitečný. Pokud vás budou trápit zarůstající vousy, nesahejte na ně. Raději použijte pinzetu a vodu po holení s obsahem alkoholu, aby nedošlo k zanícení. Doporučujeme vám, abyste na tvarování delších vousů raději používali balzám na vousy, než olej.

Pročesávání a kartáčování

Pokud jste se dobře staral o své vousy a ze strniště se vám pomalu podařilo vytvořit vousy o délce asi dva a půl centimetru, tento produkt bude pro vám nutností. Tento krok snadno zařadíte mezi kroky, které budete denně vykonávat, abyste dosáhl dokonalých vousů.

Je nutné vousy pročesávat, aby se v nich neuchycovaly nečistoty a kousky jídla. Skvělým pomocníkem v péči o vousy jsou také kartáče. Dokonale vousy vytvarují, a ty budou pak vypadat plnější a jemnější.
Jdi nahoru