Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

SADY PRO PÉČI O VOUSY

Skvěle upravený vousatý muž je nejen sexy, ale jedná se o muže, který má styl. Udržování vousů v dokonalé kondici vyžaduje úsilí, čas a obětavost. Aby vaše vousy byly vždy ve skvělé kondici, denní péče s těmi správnými produkty pro péči o vousy je zásadní. Abychom vám pomohli zkrotit vaše vousy, nabízíme vám velký výběr sad produktů pro péči o vousy. Jedná se pouze o výrobky nejvyšší kvality.

5 produktů

CO VAŠE VOUSY VYŽADUJÍ

Péče o vousy zahrnuje mytí, stříhání a hydrataci. Pokud se o své vousy nebudete dostatečně starat, budou suché, nebudou čisté a začnou se třepit. Pokud máte delší plnovous, bude se hůř rozčesávat a začnete mít lupy.

Pro upravené a čisté vousy je třeba je pravidelně mít, pročesávat nebo kartáčovat a pravidelně zastřihovat. Jak vaše pleť, tak vousy by měli být hydratované. Kvalitní sada produktů v péči o vousy vám umožní držet krok s potřebami vašich vousů, a i když to zní, jako spousta práce, ve skutečnosti je to s kvalitními produkty hračka.

Sada produktů pro péči o vousy je skvělým dárkem nejen pro vás, ale i pro vousatého přítele nebo rodinného příslušníka.

POMOCNÍK V SADĚ PRO PÉČI O VOUSY

Skvěle vytvarovaného plnovousu dosáhnete za pomoci břitvy, která je nepostradatelná. Pokud nebudete spěchat, bezpečně vousy zkrátíte a dosáhnete požadovaného vzhledu. Použijte holicí krém a horký ručník, který otevře póry než začněte na vousech pracovat, aby se zabránilo nepříjemným zarůstajícím vousům. Na dokončení, můžete použít nůžky na vousy, díky kterým můžete pracovat na detailech.

UDRŽUJTE VOUSY ČISTÉ

HYDRATACE

Nejlepší způsob, jak udržovat vousy hydratované, je aplikovat speciální olej na vousy, který vetřete do vousů i pokožky. Vousy budou měkčí, nebudou svědit a společně s pokožkou budou hydratované.

Pokud si teprve necháváte vousy narůst, tento tip vám bude užitečný. Pokud vás budou trápit zarůstající vousy, nesahejte na ně. Raději použijte pinzetu a vodu po holení s obsahem alkoholu, aby nedošlo k zanícení. Doporučujeme vám, abyste na tvarování delších vousů raději používali balzám na vousy, než olej.

PROČESÁVÁNÍ A KARTÁČOVÁNÍ

Pokud jste se dobře staral o své vousy a ze strniště se vám pomalu podařilo vytvořit vousy o délce asi dva a půl centimetru, tento produkt bude pro vám nutností. Tento krok snadno zařadíte mezi kroky, které budete denně vykonávat, abyste dosáhl dokonalých vousů.

Je nutné vousy pročesávat, aby se v nich neuchycovaly nečistoty a kousky jídla. Skvělým pomocníkem v péči o vousy jsou také kartáče. Dokonale vousy vytvarují, a ty budou pak vypadat plnější a jemnější.

Prohlédněte si všechny produkty na péči o vousy