Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Kroužky do vousů

Každému muži se nepodaří narůst dlouhé a husté vousy. Jen málo z těch, kterým se to podaří, má odvahu ozdobit své vousy kroužky do vousů. Okamžitě připomínají nejmužnější postavy z historických i fantastických románů. Oslavte svůj plnovous tak, jak to umíte jen vy.

16 produktů

Kdo nosí korálky do vousů?

Having a great big bushy beard takes dedication and there’s a huge difference between a well groomed full beard and the beard of a guy who just got rescued after 6 months on a desert island. For the former kinda guy, his beard is an extension of his character. Deliberate, bold, and handsome. To add a bit of flair to his majestic beard, beard rings, beads, coils, and charms come into play.

Sometimes referred to as Viking beard rings, there’s actually no conclusive evidence that Vikings ever wore them in their beards. Objects have been found at Scandinavian archaeological digs that could have been used for that purpose, but they could just as easily have been decorative beads for shoelaces for all we know. 

Thanks to the popularity of dwarfs and Vikings in popular media, though, the Viking beard ring is here to stay.

But not every bearded man can wear a beard ring. You’ll need to have outgrown your lazy stubble and evolved past your hipster beard to graduate into the majestic land of the full beard – one long enough to tie into a knot under your chin and have about 10 cm left to play with.

Druhy šperků na vousy

Prsteny

Kroužky do vousů jsou nejběžnějším typem šperku pro muže s plnovousem. Jedná se o kovové válečky přetažené přes pramínek vousů stažený gumičku.

Korálky

Korálky do vousů jsou obvykle kratší a kulatější než kroužky. Korálky do vousů vyžadují menší množství vousů, aby zůstaly na svém místě, protože bývají výrazně lehčí než kroužky.

Spirály

Spirály do vousů jsou otevřené, aby se daly na pramínek vousů namotat. V závislosti na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, možná ani nebudete potřebovat provázek pro nasazování kroužků a korálků. 

Ozdoby

Ozdoby do vousů se kolem vousů neomotávají, ale vplétají a připevňují se buď sponkami, nebo se zajistí spirálkou na zadní straně.

Jak nosit korálky do vousů

První věc, kterou musíte před nasazením kroužku do vousů udělat, je vousy rozčesat nebo vykartáčovat. Nejenže se tím vyhnete zamotávání, ale také si usnadníte proces tím, že snížíte objem vousů, čímž získáte bezpečnější základnu pro kroužek.

Jednoduše si vousy pod bradou sepněte gumičkou. Provlékněte smyčku provázku skrz kroužek a kolem vousů. Protáhněte smyčku i vousy kroužkem a přetáhněte je přes gumičku.

Pokud chcete vypadat jako pravý Viking, zopakujte tento postup dvakrát nebo třikrát po celé délce vousů.