Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KONDICIONÉRY NA VOUSY

Každý chce, aby měl vousy měkké. Co víc, všichni chceme mít vousy hydratované. A v neposlední řadě, vousy by měly být lesklé a příjemné na dotek. Můžete toho dosáhnout pomocí speciálního kondicionéru na vousy. Kondicionéry na vousy v naší kolekci jsou speciálně vyrobeny pro vousy, s přísadami, které jsou jemnější na kůži a mají příjemnou vůni, která je skvělá právě na vousech.

15 produktů

PROČ POUŽÍVAT KONDICIONÉR NA VOUSY?

Necháváte si narůst vousy, ale nevypadají přesně tak, jak byste si přál? Vypadají vaše vousy zanedbaně a nezdravé? Pak budete potřebovat speciální kondicionér na vousy.

UDRŽUJTE VOUSY MĚKKÉ A HYDRATOVANÉ.

Neobsahují žádné chemikálie. Kondicionér vyrobený z pouze přírodních ingrediencí se postará o to, že vaše vousy budou měkké na dotek, hydratované, takže nebudou vypadat mdle a neudržovaně.

VOUSY BUDOU PODDAJNĚJŠÍ.

Také to nesnášíte, když se vaše vousy vymknou kontrole a jsou rozcuchané? Teď už si s tím nebudete muset dělat starosti, protože kondicionér na vousy se postará o to, aby se daly vousy lehce rozčesat po každém použití.

AŤ VÁM VOUSY KRÁSNĚ VONÍ.

Samozřejmě, že voňavé vousy každý přivítá, není to tak? Většina našich kondicionérů na vousy obsahují vonné látky, díky kterým budou vaše vousy krásně vonět po celý den. Jedná se o vůně speciálně vytvořené právě pro vousy. Pokud dáváte přednost přírodní vůni, nabízíme samozřejmě i kondicionéry bez vůně.

Z naší nabídky si můžete vybírat i další výrobky na vousy s hydratačními účinky. Máme širokou škálu výrobků abychom uspokojili všechny vaše potřeby. Přípravky na změkčení vousů, hydratační přípravky na vousy, oleje a spoustu dalších výrobků určených speciálně na vousy.

TIPY NA PÉČI O VOUSY

Chceme totiž, aby vaše vousy vypadaly co nejlépe, jak je zřejmé z naší nabídky vysoce kvalitních výrobků pro péči o vousy. Zde jsou některé obecné tipy na péči o vousy:

UMYJTE A HYDRATUJTE SI VOUSY KAŽDÝ DRUHÝ DEN.

Tím se odstraní nánosy nečistot a prachu, a bude mít zase měkké a lesklé vousy.

ZASTŘIHNĚTE SI VOUSY ALESPOŇ JEDNOU TÝDNĚ.

Udržjte si tvar vousů, nenechte je přerůst.

NEZAPOMEŇTE VOUSY PROČESÁVAT KAŽDÝ DEN.

Vaše vousy by měly stále vypadat dokonale!

TYPY VOUSŮ

Bez ohledu na to, jak husté nebo dlouhé vousy máte, vždy se vám bude hodit kondicionér na vousy. Pokud chcete mít některý z následujících typů vousů, pak budete kondicionér potřebovat určitě:

KOZÍ BRADKA GOATEE (DELŠÍ VERZE).

Ten nejpopulárnější druh vousů. Jednoduchý styl, který sluší snad každému. Dokonce i Abraham Lincoln měl bradku v posledních měsících svého presidentského života.

VOUSY CHIN STRAP.

Jedná se o klasický styl, který následuje linii čelisti a brady. Slavný filozof Henry David Thoreau byl známý pro tento styl. Jedná se tenký proužek vousů, který se musí udržovat v krátší délce.

VOUSY CHIN CURTAIN.

Další klasický styl podobný vousům chin strap, jen pokrývají celou bradu a jsou zpravidla delší. Snad nejslavnější muž, který nosil vousy v tomto stylu byl Abraham Lincoln, který ho nosil během svého presidentství.

KDE SEŽENU NEJLEPŠÍ KONDICIONÉRY NA VOUSY?

Můžete si je koupit tady. Všechny kondicionéry v naší nabídce byly navrženy speciálně na vousy a obsahují pouze přírodní produkty, aby vaše vousy vypadaly co nejlépe. Z naší nabídky výše si určitě vyberete.

Vybírejte ze všech produktů na péči o vousy