Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KARTÁČE NA VOUSY

Kartáč na vousy jistě nenajdete v každé koupelně. Hoši, pokud si myslíte, že to vyřešíte tím, že štípne kartáč na vlasy své přítelkyni, jste na omylu. Vlasy na hlavě vaší přítelkyně jsou naprosto odlišné od vašich hrubých vousů. Postarejte se o své vousy tak, jak si zaslouží a pořiďte si kvalitní kartáč určený přímo na vousy.

7 produktů

PROČ POTŘEBUJETE KARTÁČ NA VOUSY

Pokud jste se nedávno rozhodl nechat si narůst vousy, budete se divit, co všechno vám bude doporočuváno, abyste si koupil a docílil tak dokonale vypadajícího plnovousu.

Vousy každého muže jsou jedinečné a co se týče kartáčů na vousy, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Všeobecně se věří, že je dobré vyzkoušet jak kartáč, tak hřeben na vousy a rozhodnout se, co vám vyhovuje více. Může se stát, že vám bude vyhovovat obojí.

KARTÁČE Z KANČÍCH ŠTĚTIN ZACHOVAJÍ PŘÍRODNÍ OLEJE

Kartáče z kančích štětin jsou ty nejlepší na trhu. Jsou velmi kvalitní a napomáhají stimulovat produkci přírodních olejů a rozptylují je po celé délce vousů.

KARTÁČ VYTVOŘÍ PLNĚJŠÍ VOUSY

Obecné pravidlo: hřeben je pro styling a s kartáčem budou vousy vypadat plnější a hustší. Kartáčování vousů napomáhá tomu, aby vousy ležely jedním směrem a postará se o to, aby byly vousy pokryty olejem po celé délce.

KANČÍ ŠTĚTINY MAJÍ ODLIŠNOU DÉLKU

Standardní kartáče ze supermarketu mají plastové štětiny se stejnou délkou. Kartáče na vousy z kančích štětin mají štětiny různých délek, což napomáhá šířit olej po celé dlce vousů rovnoměrně.

KARTÁČE NA VOUSY PRO VEGANY

Ve světě vousů jsou kartáče na vousy z kančích štětin obvykle považovány za jedinou realistickou volbou. Nicméně, pokud jste vegan, takový kartáč vám nebude vyhovovat. Syntetické kartáče nejsou příliš oblíbené, ale existuje několik vysoce kvalitních syntetických kartáčů. Jen jsou dost těžko k sehnání.

TIPY NA KARTÁČOVÁNÍ VOUSŮ

Kartáčovat by se mělo opatrně. Pokud budete opatrní, vaše vousy budou měkké, husté a budou velmi dobře vypadat. Následujte tato doporučení.

Nekartáčujte vlhké vousy. Když si budete kartáčovat vousy ihned po sprchování, hrozí vypadávání vousů. Doporučujeme, abyste po sprchování nejdříve aplikoval olej a/nebo balzám, aby se zabránilo vypadávání vousů a tvoření uzlů na vlhkých vousech a teprve potom vousy kartáčovat.

Kartáčujte po nanesení olejů. Největším přínosem kartáčování kartáčem s kančími štětinami je jejich schopnost udržovat obsah olejů ve vousech. Kartáčování po nanesení oleje bude maximalizovat jak zdravotní přínosy, tak měkkost vousů.

Udržujte kartáč na vousy čistý. Kartáč z přírodních kančích štětin vám zajistí hladké vousy po několik let, ale aby vám vydržel co nejdéle, pravidelně svůj kartáč čistěte. Jako bonus pak zahambíte svou přítelkyni tím, jak hrozně bude vypadat její kartáč plný vlasů vedle vašeho.

Vyzkoušejte kartáč z koňských žíní. Kartáče na vousy z koňských žíní se opět dostávají na výsluní v péči o vousy. Jsou skvělé při šíření olejů po celé délce vousů, nicméně to ještě potrvá, než budou stejně tak známé a oblíbené, jako kartáče z kančích štětin.

KDE ZAKOUPIT NEJLEPŠÍ KARTÁČE NA VOUSY V ČR?

Jste přesvědčeni, že kartáč na vousy je neoddělitelnou součástí péče o vousy? Všechny naše kartáče na vousy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a budou vám velmi dlouho sloužit.

Prohlédněte si všechny produkty na péči o vousy