365 dnů na vrácení zboží
Doručení 150 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 099 Kč
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Všechny doplňky
Doplňky k obleku
Šperky
Tašky a peněženky
Doručení 150 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 099 Kč -
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Brýle s čirými skly
Hodinky
Holení
Jehlice do saka
Kapesníčky do saka
Klobouky / Čepice
Kravatové spony
Kravaty
Manžetové knoflíčky
Motýlky
Náhrdelníky / Řetízky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peněženky
Prsteny
Péče o vousy
Rukavice
Sluneční brýle
Tašky a brašny
Šle
Šály
+420 255 712 671
Pracovní dny 9 - 17
Prohlédnout vše
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Nechte se inspirovat

Hřebeny na vousy

14 produktů skladem

Jako dospívající chlapec jste měl radost pozorovat dívku hledající hřeben na vlasy všude možně a říkal jste si, proč jí na tom tak záleží. Až v době, kdy jste si sám nechal narůst vousy jste pochopil, jak je vhodný hřeben důležitý. Jakmile si pořídíte svůj vlastní hřeben na vousy, pročesávání vousů se stane denní rutinou. Při odchodu z domu bez toho, abyste měl pročesané vousy se pak budete cítit nesvůj.

Filtrovat podle
Třídit podle
Barva
Černá
Hnědá
Ocel
Červená
Zavřít
Materiál
Zavřít
Značka
Zavřít
Cena
-
Použít
Zrušit
Seřadit podle:
produktů
×
Třídit podle
Nejoblíbenější
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
×
Filtrovat
Barva
Černá()
Hnědá()
Ocel()
Červená()
Materiál
Značka
Cena
-
Použít
Zrušit
Kent BrushesJemný/hrubý hřeben imitace želvoviny
349 Kč
GuardenzaHřeben na vousy ze santalového dřeva
399 Kč
Collin RoweČerný skládací kapesní hřeben s jemnými zuby
499 Kč
River GroomingKlasický ocelový hřeben
849 Kč
River GroomingHoličův hřeben z nerezové oceli
849 Kč
Collin RoweHřeben Škumpa
499 Kč
Kent BrushesHřeben na knír s imitací želvoviny
449 Kč
River GroomingOcelový hřeben s řídkými zuby Otvírák
849 Kč
Collin RoweHnědý skládací kapesní hřeben s jemnými zuby
499 Kč
River GroomingJednoduchý ocelový hřeben s hustými zuby
849 Kč
River GroomingOcelový hřeben velikosti kreditní karty
849 Kč
Collin RoweHřeben Grip
849 Kč
River GroomingJednoduchý ocelový hřeben s řídkými zuby
849 Kč
Collin RoweHřeben Flight
799 Kč

0 produktů nalezeno

Upravte prosím vybrané filtry

Obnovit všechny filtry
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!Proč potřebujete hřeben na vousy

Důvod, proč si nechat narůst vousy, je jednoduchý. Chcete, aby vám vousy dodaly na mužnosti a aby byly vždy upravené. Očekáváte kladnou odezvu jak od kamarádů a kolegů s vousy, tak bez vousů. Pokud si pořídíte kvalitní hřeben určený na vousy, nic jiného, než chválu neočekávejte!

Vousy se nosí už po staletí, a dnes opět slaví renesanci. Staly a stávají se součástí identity známých osobností. Pokud byste měli nakreslit portrét Abrahama Lincolna, Mr. T, Gandalfa, Leonarda da Vinciho, Santa Clause či Hulka Hogana, vousy budou jednou z jejich charakteristik. Také byste si přál, aby vousy byly vaší neodmyslitelnou součástí?

Konečky se netřepí jen na vlasech.

Samozřejmě víte, že ženy si zastřihávají roztřepené konečky, aby jejich vlasy byly zdravé. Co se týče vousů, platí stejné pravidlo. Pokud se konečky vousů začnou třepit, je třeba je často zastřihovat. Nevhodný hřeben může přispívat k poškození folikul, což může způsobovat zvýšený výskyt roztřepených konečků, častější zastřihování a celkové zkracování vousů. A to nechceme, že?

Hřeben zkrotí vaše vousy.

Ano, vousy se zkrotit dají. Pravidelným pročesáváním vousů můžete usměrňovat růst vousů směrem dolů a získáte tak krásný a zkrocený plnovous.

Zarůstající vousy jsou vždy otravné.

Zarůstající vousy jsou vždy nepříjemné, ať jsou kdekoli. Jak si vousy pravidelným pročesáváním učí růst směrem dolů, riziko bolestivých zarostlých vousů se snižuje.Kvalita hřebenu na vousy je důležitá

Lidé si kupují kvalitní hřebeny, jako ty značky Kent po staletí. Hřebeny Kent jsou neustále vylepšovány, zatímco koupi nevhodného levného hřebenu, může nadělat více škody než užitku. Když jsou vytaženy z formy, mají na zubech stovky mikroskopických nerovností, které mohou poškodit vaše vousy. Doporučujeme vám si zakoupit dřevěný hřeben na vousy, které mají navíc dlouhou životnost.

Tipy na pročesávání vousů.

Koncept pročesávání vousů je jednoduchý, bohužel, může se stát, že si vousy pročesáváte nesprávně. Vezměte si naše rady k srdci, ať nenaděláte více škody než užitku při pročesávání vousů.  • Nečešte vlhké vousy. Pokud byste se česal hned po sprchování, budou vám vousy více vypadávat. Zvláště, pokud máte řidší vousy, mohly by vám ještě více zřídnout a vydaly by nevzhledně.


  • Nejhodnější je česání po hydrataci. Nejjednodušší je rozčesávání po aplikaci hydratačního oleje a/nebo balzámu. Vousy budou těžší a umožní hřebenu snadněji rozčesat případné uzly ve vousech.


  • Vyberte si ten správný hřeben. Vousy se liší v hustotě. Pro hustší vousy doporučujeme řidší hřebeny s většími mezerami mezi zuby. Vždy začněte pročesávání řidší stranou hřebenu a postupujte k hustší straně.


  • Pročesávejte opatrně. Neopatrné česání může zlomit zauzlené vousy. Jemným pročesáváním nedojte k poškození vousů a vousy budou dokonale pročesané.


Kde lze zakoupit nejlepší hřebeny na vousy v ČR?

Právě tady samozřejmě. Nabízíme vám vysoce kvalitní hřebeny, které si rádi přidáte ke svým potřebám na holení. Hřebeny na knír a vousy zajistí, že budete mít spoustu pozitivních komentářů o tom, jak skvěle vypadáte.Prohlédněte si všechny produkty na péči o vousy
Zpět
Heslo obnovit

Děkujeme! Pokud máte účet, obdržíte od nás email. Pokud od nás email neobdržíte, je to proto, že nemáte vytvořený účet. Účet si můžete vytvořit kliknutím na ZALOŽIT ÚČET v našem menu "Přihlásit se".

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.