Slevy a inspirace

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná.

Výborně!

Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

Model týdne
Týden 33
Týden 33
Každý týden Vás bude inspirovat zcela nový módní 'Look týdne', vytvořený ze skvělých produktů a značek.

Hřebeny na vousy

13 produktů skladem, doručíme do 1-5 dnů

Jako dospívající chlapec jste měl radost pozorovat dívku hledající hřeben na vlasy všude možně a říkal jste si, proč jí na tom tak záleží. Až v době, kdy jste si sám nechal narůst vousy jste pochopil, jak je vhodný hřeben důležitý. Jakmile si pořídíte svůj vlastní hřeben na vousy, pročesávání vousů se stane denní rutinou. Při odchodu z domu bez toho, abyste měl pročesané vousy se pak budete cítit nesvůj.

Filtrovat (4)
Vybrali jste si:
Obnovit všechny filtry
Barva
Zavřít
Materiál
Zavřít
Značka
Zavřít
Cena
-
Použít
Seřadit podle:
produktů
Audacious Beard Co.Dřevěný hřebínek na vousy Namnu
499 Kč
Kent BrushesJemný/hrubý hřeben imitace želvoviny
349 Kč
TrendhimČerný motýlkový hřeben z nerezové oceli
699 Kč
TrendhimHnědý skládací kapesní hřeben s jemnými zuby
499 Kč
TrendhimČerný skládací kapesní hřeben s jemnými zuby
499 Kč
TrendhimMotýlkový hřeben z nerezové oceli
699 Kč
River GroomingOcelový hřeben s řídkými zuby Otvírák
849 Kč
River GroomingJednoduchý ocelový hřeben s hustými zuby
849 Kč
River GroomingOcelový hřeben velikosti kreditní karty
849 Kč
TrendhimHřeben Škumpa
499 Kč
River GroomingJednoduchý ocelový hřeben s řídkými zuby
849 Kč
TrendhimHřeben Flight
799 Kč
Kent BrushesHřeben na knír s imitací želvoviny
449 Kč

0 produktů nalezeno

Upravte prosím vybrané filtry

Obnovit všechny filtry
Získejte inspiraci a slevy každý týden

Aktuální evropské módní trendy "look týdne".

Exkluzivní slevy až 50% pro odběratele novinek.

Newsletter zasíláme jednou až dvakrát týdně.

Jejda! Potřebujeme znát Vaši emailovou adresu.Emailová adresa není platná. * Zasílání můžu zrušit kdykoli!

Výborně!

Učinil/a jste správné rozhodnutí!

Během pár dnů Vám zašleme první email.

Proč potřebujete hřeben na vousy

Důvod, proč si nechat narůst vousy, je jednoduchý. Chcete, aby vám vousy dodaly na mužnosti a aby byly vždy upravené. Očekáváte kladnou odezvu jak od kamarádů a kolegů s vousy, tak bez vousů. Pokud si pořídíte kvalitní hřeben určený na vousy, nic jiného, než chválu neočekávejte!

Vousy se nosí už po staletí, a dnes opět slaví renesanci. Staly a stávají se součástí identity známých osobností. Pokud byste měli nakreslit portrét Abrahama Lincolna, Mr. T, Gandalfa, Leonarda da Vinciho, Santa Clause či Hulka Hogana, vousy budou jednou z jejich charakteristik. Také byste si přál, aby vousy byly vaší neodmyslitelnou součástí?

Konečky se netřepí jen na vlasech.

Samozřejmě víte, že ženy si zastřihávají roztřepené konečky, aby jejich vlasy byly zdravé. Co se týče vousů, platí stejné pravidlo. Pokud se konečky vousů začnou třepit, je třeba je často zastřihovat. Nevhodný hřeben může přispívat k poškození folikul, což může způsobovat zvýšený výskyt roztřepených konečků, častější zastřihování a celkové zkracování vousů. A to nechceme, že?

Hřeben zkrotí vaše vousy.

Ano, vousy se zkrotit dají. Pravidelným pročesáváním vousů můžete usměrňovat růst vousů směrem dolů a získáte tak krásný a zkrocený plnovous.

Zarůstající vousy jsou vždy otravné.

Zarůstající vousy jsou vždy nepříjemné, ať jsou kdekoli. Jak si vousy pravidelným pročesáváním učí růst směrem dolů, riziko bolestivých zarostlých vousů se snižuje.

Kvalita hřebenu na vousy je důležitá

Lidé si kupují kvalitní hřebeny, jako ty značky Kent po staletí. Hřebeny Kent jsou neustále vylepšovány, zatímco koupi nevhodného levného hřebenu, může nadělat více škody než užitku. Když jsou vytaženy z formy, mají na zubech stovky mikroskopických nerovností, které mohou poškodit vaše vousy. Doporučujeme vám si zakoupit dřevěný hřeben na vousy, které mají navíc dlouhou životnost.

Tipy na pročesávání vousů.

Koncept pročesávání vousů je jednoduchý, bohužel, může se stát, že si vousy pročesáváte nesprávně. Vezměte si naše rady k srdci, ať nenaděláte více škody než užitku při pročesávání vousů.

  • Nečešte vlhké vousy. Pokud byste se česal hned po sprchování, budou vám vousy více vypadávat. Zvláště, pokud máte řidší vousy, mohly by vám ještě více zřídnout a vydaly by nevzhledně.

  • Nejhodnější je česání po hydrataci. Nejjednodušší je rozčesávání po aplikaci hydratačního oleje a/nebo balzámu. Vousy budou těžší a umožní hřebenu snadněji rozčesat případné uzly ve vousech.

  • Vyberte si ten správný hřeben. Vousy se liší v hustotě. Pro hustší vousy doporučujeme řidší hřebeny s většími mezerami mezi zuby. Vždy začněte pročesávání řidší stranou hřebenu a postupujte k hustší straně.

  • Pročesávejte opatrně. Neopatrné česání může zlomit zauzlené vousy. Jemným pročesáváním nedojte k poškození vousů a vousy budou dokonale pročesané.

Kde lze zakoupit nejlepší hřebeny na vousy v ČR?

Právě tady samozřejmě. Nabízíme vám vysoce kvalitní hřebeny, které si rádi přidáte ke svým potřebám na holení. Hřebeny na knír a vousy zajistí, že budete mít spoustu pozitivních komentářů o tom, jak skvěle vypadáte.
Jdi nahoru