Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 60 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
+420 255 712 671 - (pracovní dny 09 - 16)
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

BRÝLE S ČIRÝMI SKLY

Některým z nás se líbí nosit brýle, i když je vlastně ani nepotřebujeme, protože máme zrak jako ostříž. V této kategorii naleznete brýle s čirými skly.

18 produktů
18 produktů

PŘIHLASTE SE A VYHRAJTE 10 000 KČ

Přihlaste se k pravidelnému odběru stylových tipů, speciálních nabídek a informací o nových produktech. Automaticky se zúčastníte měsíčního slosování o dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč.

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

FALEŠNÉ BRÝLE

I přes negativní význam slova "falešné", falešné brýle jsou vším, jen ne negativem. Když tak nad tím uvažujeme, velmi často není tak slunečno, abychom mohli nosit sluneční brýle (zejména, pokud jsme v interiéru). Dioptrické brýle si pořizovat nemůžeme, protože máme ostříží zrak.

Všichni však víme, že právě brýle jsou jedním z nejvhodnějších doplňků, které mohou podtrhnout tvar obličeje. Falešné brýle jsou proto ideální v případě, kdy ani dioptrické, ani sluneční brýle nepřipadají v úvahu. Kategorie falešných brýlí zahrnuje všechny typy skel, které nejsou potřebné k lepšímu vidění a nosí se pouze jako módní doplněk.

BRÝLE S ČIRÝMI SKLY JSOU UNIVERZÁLNÍM DOPLŇKEM, KTERÝ PODTRHNE RYSY VAŠÍ TVÁŘE

Kategorie falešných brýlí zahrnuje brýle s čirými skly, které dokáží podtrhnout tvar obličeje, ale jsou odlišné v tom, že mají vždy čiré čočky, nejsou bez skel nebo "žaluzií". Brýle s čirými skly nejsou jen stylové a skvělým módním doplňkem - mohou být také funkční. Chrání vaše oči před průvanem, pískem a podobnými nepříjemnostmi, které mohou poškodit vaše oči. Některé modely s čirými skly mají navíc ochranu vůči UV záření, které vám může škodit, i když je zamračeno. Brýle s čirými skly jsou vhodné kombinovat s jakýmkoli stylem oblékání.

TYPY OBROUČEK S ČIRÝMI SKLY

Obroučky s čirými skly a falešné brýle nabízíme v mnoha různých tvarech, velikostech a barvách.

Od decentních vhodných k formálnímu oděvu - až k těm odvážnějším a originálním.

Bez ohledu na příležitost, falešné brýle lze kombinovat s vaším oblíbeným outfitem a dosáhnout tak skvělého výsledku.

Typy obrouček se mohou lišit v materiálu a designu.

Za nejuniverzálnější barvu obrouček je považována černá, v tradičním tvaru (jako aviator, zaoblené, retro brýle v kombinaci plastu a kovu, atd.)

BRÝLE S ČIRÝMI OBROUČKAMI

Brýle s čirými obroučkami jsou brýle s průsvitnými obroučkami, jak už název napovídá. Nabízejí špetku novoty klasickému designu obrouček. Skvěle se snoubí s novou vlnou progresivní hudby, jako je cloud rap a vaporwave.

Stejně důležité je mít dobře sestavený šatník. Výrazné kousky se budou s brýlemi s čirými obroučkami skvěle kombinovat, dodají brýlím kontrast a šmrnc. Z decentního outfitu brýle okamžitě udělají o něco odvážnější kousek, aniž by byl celý outfit až příliš výrazný a přehnaně poutal pozornost.

BRÝLE STYLU GEEK

Typ brýlí, které nosil Bill Gates, když byl teenagerem.

Tyto brýle byly kdysi symbolem muže přilepeného k obrazovce počítače. Od té doby se značně proměnily, aby se staly symbolem milovníků komiksů, her, knih a dalších věcí oblíbených introverty.

Brýle stylu geek jsou pro introverty, kteří přijali sami sebe a mají se rádi. Skvělé prohlášení o sebepřijetí.

BRÝLE STYLU NERD

Specifický termín pro falešné brýle. Jedná se o typ brýlí, které původně nosili nerdi. Být nerdem už naštěstí není považováno za negativní a tyto brýle představují přijetí a otevřenost moderní společnosti.

Nošením obrouček, které byly kdysi spojovány s negativními pocity, říkáte světu, že se staráte o druhé a přijímáte je, bez ohledu na to, kým jsou.

Vysoce stylové a univerzální

MÓDNÍ ČIRÉ BRÝLE – JAK SE MÓDA MĚNÍ

Módní brýle s čirými čočkami jsou módní záležitostí. Bez ohledu na váš styl, čiré brýle budou fungovat. V současné době se móda posouvá. Móda již nechce obětovat funkčnost na úkor vzhledu, a i když čiré čočky nenabízejí mnoho funkcí, přesto nabízejí jednoduchý a levný způsob, jak vylepšit obličejové rysy. Brýle s čirými čočkami představují nový způsob pohledu na věc.

BRÝLE S ČIRÝMI SKLY

Brýle s čirými skly nelze zaměňovat s běžnými brýlemi. Čiré čočky může nosit každý a nebudou mít škodlivý vliv na zrak, ale ani zrak nezlepší.

Čiré čočky nejsou jen čočky, které je průhledné. Jsou to čočky, které jsou průhledné i zcela neutrální. Berte je jako velmi kvalitní okénka pro vaše oči.

ČISTĚ JEN OBROUČKY

Na rozdíl od brýlí s čirými čočkami se tyto obruby nedodávají s čočkami. Místo toho jsou to prostě jen obroučky, které vám nijak oči nezakrývají.

Tyto druhy obrouček jsou nejvhodnější pro ty, kdo chtějí co nejlepší prodyšnost v oblasti očí a prakticky bez překážek. Název může také naznačovat (v závislosti na kontextu) obroučky, které jsou bez čoček a také průhledné akrylové nebo plastové.

Říká se jim také čiré obroučky brýlí.

BRÝLE STYLU AVIÁTOR S ČIRÝMI SKLY

Brýle stylu aviátor jsou naprostou klasikou všech dob. Tyto druhy brýlí s čirými čočkami nejsou k dispozici, protože silueta aviátor má velmi tenké obroučky a čočka je primárním ohniskem.

Aviátorky se obecně lépe nosí ve formě slunečních brýlí kvůli jejich nevýrazným obroučkám (brýle s čirými čočkami těží z výraznějších obrub). Pokud byste chtěli sluneční brýle stylu aviátor, i tyto jsou u nás v Trendhim k mání.

MÓDNÍ BRÝLE BEZ DIOPTRIÍ

Brýle s čirými čočkami slouží jako módní doplňky a lze je zakoupit bez předpisu a bez dioptrií, takže s nimi lépe neuvidíte.

Pokud potřebujete brýle s dioptriemi, poraďte se s profesionálním optikem. Abyste při nošení netrpěli únavou zraku, je důležité dbát na to, aby čočky (pokud si objednáváte čiré čočky, nikoli výhradně obruby) byly čisté a relativně bez škrábanců. Tyto nečistoty na čočkách mohou způsobit problémy se zaostřením u zdravých očí. Nejjednodušší způsob, jak se tomu vyhnout, je otřít je měkkým hadříkem.

ČIRÉ BRÝLE

Tento termín často používají starší lidé. Znamená to totéž jako brýle s čirými čočkami, pokud není uvedeno jinak.

Čiré brýle mohou často být ve vintage stylu. Brýle existují již mnoho desetiletí a ve své nejnovější podobě se stávají spíše doplňkem než nezbytností - stejně jako klobouky, prsteny a náramky.

Brýle jsou skvělým doplňkem a mohou změnit tvar obličeje.

PÁNSKÉ BRÝLE S ČIRÝMI ČOČKAMI

V případě, že jste se obávali, že brýle s čirými čočkami mohou nosit pouze ženy, není tomu tak. Muži rádi nosí brýle s průhlednými čočkami stejně jako ženy. Brýle nejsou genderově exkluzivní.

Čirá skla jsou ve skutečnosti stejně populární, ne-li populárnější u mužů než u žen. Muži nosí čiré brýle již mnoho let a čiré brýle se staly základem pro některé z nejmódnějších mužů.

ČIRÉ RETRO BRÝLE

Stejně jako výše zmíněné brýle aviátor i brýle v retro stylu se zaoblenými obroučkami nebo s poloobrubou mají nezaměnitelný nadčasový styl. Jedná se bezesporu o nejoblíbenější siluety falešných brýlí, stejně jako běžných a slunečních brýlí.

Retro brýle se dodávají v několika velikostech, klasické jsou větší a odvážnější, moderní verze jsou menší a elegantnější; jak je dnes oblíbené. Jsou skutečně nejuniverzálnějším stylem brýlí a brýle s čirými čočkami nejsou výjimkou.

Noste je s čímkoli a vyberte si kteroukoli z klasických barev.

LEVNÉ BRÝLE S ČIRÝMI ČOČKAMI

Brýle s čirými čočkami jsou cenově dostupnější než jejich protějšky s dioptrickými skly a sluneční brýle, protože nevyžadují polarizační, zakřivené nebo křišťálové čočky.

Říká se, že jednoduchost je klíčová, pokud jde o styl, a brýle s čirými čočkami perfektně sedí. Nenechte se však zmást - že je něco levné neznamená, že to není kvalitní. Brýle, které uvádíme na našem e-shopu, jsou kvalitní skrz naskrz.

RETRO BRÝLE – KLASICKÝ DOPLNĚK

Retro styl je zpět, a neomezuje se pouze na sluneční brýle. I brýle s čirými skly jsou k mání v retro stylu. Jste-li typ, který má rád trochu pozornosti navíc, pak brýle s čirými čočkami musíte zařadit do svého šatníku! Brýle, často označované jako brýle „nerd“, si můžete vybrat z několika modelů v různých barvách. Pokud tento vzhled není pro vás, pak se podívejte na naše sluneční brýle pro muže. Všechny brýle a sluneční brýle u nás zakoupené jsou dodávány ve váčcích z mikrovlákna a v ochranném obalu. Doporučujeme vám podívat se na naše další produktové řady, kde najdete další doplňky, které se budou hodit k vašemu jedinečnému stylu!