Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

PARACORD NÁRAMKY

V této kategorii najdete záchranné náramky vyrobené z paracord.
Nabízíme k prodeji paracord náramky v různých barvách a s detaily, jako je kompas a píšťalka.
Dodáváme zdarma!

Jak změřit
13 produktů

NÁRAMKY Z PADÁKOVÉ ŠŇŮRY

Všechny náramky v této kategorii jsou vyrobeny z paracord šňůr. Padáková šňůra je velmi jednoduché lano z nylonu. Původně bylo používáno ve druhé světové válce pro vojenské padáky. Dnes je toto tenké nylonové lano používáno téměř na vše - pro stany, oblečení a tašky.

Dnes si můžete koupit i šňůru a náramek z polyesteru, což je zaměnitelné s padákovou šňůrou, ale ve skutečnosti je paracord vyroben z nylonu.

NÁRAMKY ZÁCHRANY

Vojáci a trampové postupně našli mnoho způsobů, jak použít paracord vzhledem k jeho obrovské schopnosti vydržet zátěž. Existuje mnoho příběhů lidí ze druhé světové války, kteří využili své šňůry z padáku kreativním způsobem. Tak tyto náramky přišly na svět.

Teď najednou máte k dispozici tenký, ale neuvěřitelně silný provaz, užitečný pro mnoho situací. Později přišel náramek záchrany s kompasem, píšťalkou, křesadlem a mnohem více. V Trendhim máme široký výběr a prodáváme vše od velmi klasických paracord náramků až po více tvůrčí s kompasem a píšťalkou, které jsou vhodné pro ty, kdo rádi vyrazí do přírody.

DÉLKA NÁRAMKU

Všechny naše náramky záchrany mají jednu velikost, která se mění od jednoho modelu ke druhému. Velikost uvidíte u každého produktu pod nadpisem "Popis produktu/ velikost".

Obecně platí, že tento typ náramku je o něco větší než mnoho jiných a jeho velikost se pohybuje od 20 do 23 cm na délku.

Svou velikost můžete zjistit změřením svého zápěstí těsně nad zápěstní kostí, jak je uvedeno níže.

ZAPÍNÁNÍ U PARACORD NÁRAMKŮ

Klasické náramky přežití neboli záchrany jsou obvykle prodávány se standartním plastovým zapínáním, nebo více kreativními kovovými sponami známými právě z těchto náramků. Pokud se rozhodnete pro kov, upozorňujeme Vás, že uzavírání a otevírání je malinko obtížnější, ale zato sedí bezpečně na zápěstí a má také další funkce v situaci o přežití.

Dnes se vyrábí i zapínání s píšťalkou a křesadlem.

Hledáte něco odlišného? Všechny náramky pro muže si prohlédněte tady