Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

NÁRAMKY S KOTVOU

Ať už se plavíte po moři nebo se oblékáte tak, abyste upoutal pozornost, čisté linie a symbolismus pánských náramků s kotvou nebo rybářským háčkem vám to rozhodně usnadní. S nastavitelnou šňůrou a v různých barevných variacích, naše kolekce slaví historii šperků s námořnickou tématikou v moderním pojetí.

Jak změřit
Druhy personalizace
18 produktů

PÁNSKÉ NÁRAMKY S KOTVOU NEBO RYBÁŘSKÝCH HÁČKEM

Je nesporné, že kotva a rybářský háček jsou skvělým detailem módních doplňků – ale značí i něco víc než jen trendy styl.

Symbol kotvy je úzce spjatý s námořníky a mořem a je velmi oblíbený v tetovacích salonech. Kotva značí silné pouto, které je trvalé a neporazitelné. Rozhodně to dává smysl, že symbol kotvy představuje bezpečné a pevné spojení, jelikož kotva byla vytvořena, aby připoutala loď k mořskému dnu. Další zajímavá verze historie kotvy je z období raného křesťanství. Křesťané, kteří byli pronásledováni pro svou víru, nosili šperky s kotvou jako symbolem síly a označovali jí domy, které byly bezpečné pro ty, kdo potřebovali uniknout ostražitým očím Římanů.

Rybářský háček je také zakotven v symbolice. Tento námořní symbol představuje energii, sílu, prosperitu i hojnost a říká se, že přináší štěstí. Na Havaji věří, že rybářský háček, kterému se říká Makau, má hluboké spojení s oceánem, historií a kulturou. Náramky s rybářským háčkem odrážejí zájmy jejich nositele – muže, který se nebojí opustit kancelář a vydat se do lesů, lézt po horách a zkoumat přírodu.

PÁNSKÉ NÁRAMKY S NÁMOŘNICKOU TÉMATIKOU

I když jsou kotva i rybářský háček zakořeněny v symbolice, můžete je nosit a sdělovat svůj vlastní příběh. Jak náramky s kotvou, tak náramky s rybářským háčkem jsou vhodné k nošení s outfity v ležérním stylu, které jsou dnes trendy. Jsou také perfektní k nošení na večerní a víkendové akce. Přidejte náramek k outfitu ve formálnějším stylu jako doplněk, který upoutá pozornost a bude skvělým důvodem k zahájení konverzace.

STYLOVÉ NÁRAMKY S KOTVOU

Trendhim nabízí širokou škálu náramků s kotvou, kde hlavním rozdílem je povrchová úprava. Můžete si vybírat mezi zlatou, stříbrnou a černou barvou kovu. Kombinujte tyto barevné variace se šňůrami různých barev a buďte ujištěni, že si najdete náramek s kotvou pro vaše nové dobrodružství na vodě nebo na souši.

Většina pánských náramků s kotvou je plně nastavitelná, aby náramky padly prakticky každému. Jednoduše zahákněte kotvu za smyčku. Není třeba žádného speciálního zapínání pro větší bezpečnost.

STYLOVÉ NÁRAMKY S RYBÁŘSKÝM HÁČKEM

Naše nabídka náramků s rybářským háčkem stále roste. Všechny náramky s rybářským háčkem jsou v jedné velikosti, která padne všem, protože se mohou snadno nastavit posunutím uzlíků na šňůře. Není třeba žádného speciálního zapínání pro bezpečnější nošení. Jednoduše zahákněte rybářský háček za smyčku šňůry. Náramky s rybářským háčkem Trendhim jsou barevně inspirovány mořem a námořnickou tradicí.

JAK NÁRAMEK KOMBINOVAT

Jako je to i s jinými kovovými doplňky, kombinujte barvu kovu kotvy nebo rybářského háčku s kovy jiných doplňků, které máte na sobě. Například, pokud máte na sobě stříbrné hodinky a stříbrný prsten, pak kotva nebo rybářský háček stříbrné barvy bude nejvhodnější. Samozřejmě, že můžete být odvážnější a kombinovat kontrastní barvy kovů, ale zvolením stejné barvy kovů nikdy nic nepokazíte.

Jaké další doplňky nosíte? Prohlédněte si naši kolekci náramků s kotvou a najděte si svůj nový oblíbený doplněk. Případně si najděte náramek s rybářským háčkem, který bude tím pravím pro vás.

Tady si prohlédněte všechny pánské náramky