Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

MOTÝLKY ZE DŘEVA

Ano, tito motýlci jsou vyrobeni ze dřeva, nežertujeme! Proč byste měl nosit motýlka ze dřeva? No, protože vypadají báječně a nehrozí, že ztratí svůj tvar. Díky našim motýlkům máte skvělou příležitost dodat zajímavý prvek Vašemu outfitu. Zkrátka klasický módní doplněk v moderním pojetí.

8 produktů

K ČEMU SE HODÍ DŘEVĚNÝ MOTÝLEK

Motýlka vyrobeného ze dřeva můžete nosit k jakémukoli outfitu a proto se nám tak zamlouvají. Můžete je nosit jak s ležérním oblečením, tak k formálnímu obleku, ba dokonce na zvláštní příležitosti. Dřevěný motýlek bude vypadat skvěle s klasickou denim košilí a kraťasy, ale i s klasickým oblekem v námořnické modré barvě.

PŘEDNOSTI MOTÝLKA VYROBENÉHO ZE DŘEVA

Dřevěné motýlky mají i své výhody ve srovnání s klasickými motýlky.

1. Snadno se oblékají. Vázání motýlka není pro každého, především ne pro ty, kdo žijí ve spěchu. Vázání motýlka v tomto případě odpadá. Stačí jen natáhnout elastický proužek kolem krku, utáhnout, a jste připraven si vyrazit. Celé to trvá asi 48 sekund. Rychleji dodat obleku osobitý styl už snad ani nejde.

2. Neprojdou bez povšimnutí. Motýlek vyrobený ze dřeva nejen podtrhne Váš osobitý styl, navíc v něm budete středem pozornosti. My Vám můžeme zaručit, že takových dřevěných motýlků, jako máte vy, dozajista mnoho neuvidíte!

3. Budete fešák celou noc. Běžný motýlek v průběhu noci/dne může ztratit svůj tvar. Především, pokud se na dané akci tančí nebo probíhají jiné aktivity. Nic takového nehrozí, pokud si obléknete motýlka dřevěného. Zaručeně si udrží svůj tvar po celý večer, pokud tedy nebudete zvědav, jestli je dřevo hořlavé. Takže se raději držte od otevřeného ohně dál.

K ČEMU SE DŘEVĚNÝ MOTÝLEK HODÍ

Dřevěné motýlky se dají zakoupit v různých barvách a tvarech. Takže je nezapomeňte adekvátně sladit s Vašimi oděvy! Podle našich zkušeností je skvělé, pokud kontrastují s košilí, kterou máte na sobě. Takže pokud máte na sobě světlou košili, vyberte si spíše motýlka vyrobeného z tmavějšího dřeva a naopak, k tmavší košili se Vám bude hodit světlejší motýlek. Většina motýlků má proužek látky uprostřed, který by měl ladit s barvami Vašeho oděvu.

JAKOU VELIKOST MOTÝLKA SI VYBRAT

Ujistěte se, že si vyberete velikost motýlka úměrnou k Vaší postavě. Pokud jste opravdový chlap, vyberte si větší model a menší model, pokud budete menší postavy.

ZVOLTE VYVÁŽENÝ VZHLED

Dřevěný motýlek vynikne v každém případě. Nicméně, je lepší to nepřehánět a ujistit se, že dokonale ladí s outfitem. Proto se ujistěte, že Váš oděv se dokonale hodí k Vašemu motýlku. Pokud se Vám to nepodaří, nedosáhnete dokonalého vzhledu, po kterém toužíte.

KVALITNÍ A ODOLNÝ

Dřevěný motýlek vyrobený s důrazem na detail Vám bude sloužit hodně dlouho, pokud se o něj budete dobře starat. Investice do módního doplňku, který Vám to na sto tisíckrát vrátí!

Prohlédněte si všechny pánské motýlky