Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

ŘETÍZKY NA KRAVATU

Řetízky na kravatu dodají vašemu outfitu sofistikovanost a drží kravatu na místě. Jednoduše zavěste na knoflík u košile a provlékněte kravatu řetízkem. a přivést kravatu řetězem. Perfektní dárek pro tatínka na Den otců nebo jako dárek pro mládence. Každý řetízek je v našem sortimentu skladem a připraven k dodání.

4 produktů

CO JE ŘETÍZEK NA KRAVATU?

Kravatový řetízek je stylovým způsobem, jak udržet vaši neovladatelnou vázanku před tím, aby poletovala ve větru nebo aby vám nespadla do umývadla, když si umýváte ruce. Nesmějte se, stává se to. Kravatový řetízek je nejen praktickým, ale i elegantním doplňkem profesionálního outfitu. Naše kravatové řetízky jsou populární dárky při výročí, svátcích, narozeninách a Dni otců. Každý kus je vyroben ze dvou částí. Horní část řetízku je upevněna a zavěšena na knoflíku u košile. Kravata se protáhne řetízkem, takže je vidět pouze řetízek, který je volnější, ale kravata je stále zajištěna, i když si myjete ruce.

JAK ŘETÍZEK NA KRAVATU NOSIT

Zahákněte za knoflíček u košile a stačte směrem dolů, čímž doplněk zajistíte.

Následně protáhněte kravatu řetízkem.

Upravte kravatu i řetízek tak, aby kravata vysela rovně dolů a řetízek byl volně zavěšen.

ŘETÍZEK NA KRAVATU VERSUS KRAVATOVÁ SPONA

Kravatové řetízky jsou skvělé pro muže, kterým se nelíbí kravatové spony nebo si myslí, že kravatové spony jsou až příliš výrazné. Kravatové spony jsou skvělé, ale je třeba je občas kontrolovat, jestli jsou stále rovné. U kravatového řetízku to není třeba. Některé kravatové spony se připínají zoubkovaným klipem, což může ty nejdražší kravaty poškodit. Kravatové řetízky se na kravatu nepřipínají, takže nic takového nehrozí.

KDY ŘETÍZEK NA KRAVATU NOSIT

Rozhodněte se, zda se hodí pro danou příležitost. Jelikož kravatové řetízky volně visí, mají tendenci se zachytit o předměty kolem. Volte je pro ty dny, kdy se chcete vyšňořit a vyniknout.

Vyberte si řetízek na kravatu, který s outfitem ladí. Nabízíme stříbrné a zlaté kravatové řetízky. Nezapomeňte si vybrat na základě barvy vašich kovových doplňků. Máte a sobě stříbrné manžetové knoflíčky? Zvolte stříbrný kravatový řetízek.

Kravatové řetízky se většinou nosí malinko níž než kravatové spony, ale záleží to především na vašem osobním vkusu a stylu.

Nakupujte všechny pánské kravatové spony