Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 150 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 099 Kč-
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Nákupní seznam
Košík
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

PÁNSKÉ KŠILTOVKY

4 produktů
4 produktů

Nejoblíbenější

4 produktů

PŘIDEJTE SE K NÁM

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

PÁNSKÉ KŠILTOVKY SNAPBACK A STRAPBACK

K různým stylům oblékání se hodí různé kšiltovky. Některé mají plastové zapínání zvané snapback, zatímco jiné mají nastavitelný popruh. Pánské kšiltovky se nosí z různých důvodů. Nosí se nejen pro jejich stylovost. Jsou také praktické, jelikož blokují sluneční světlo a brání spálení obličeje. V závislosti na materiálu mohou být i hřejivé, když je chladno, a nechají hlavu dýchat, když je teplo. Velikost při nákupu kšiltovky opravdu není důležitá, protože kšiltovky jsou zpravidla nastavitelné. Můžete si vybírat mezi trucker, baseballovými, kriketovými a golfovými kšiltovkami.

HISTORIE KŠILTOVEK SNAPBACK

Nejdříve se v Americe nosily baseballové kšiltovky. Široce populární sport ovlivňoval kulturu a výrobci začali vyrábět levnější verzi této populární kšiltovky, jejíž velikost byla vzadu nastavitelná. Kšiltovka Snapback zůstala funkčním doplňkem až do pozdních osmdesátých a devadesátých let, kdy hip hop tento stále funkční doplněk přeměnil na doplněk módní. Mega-hvězdy jako Ice Cube a Dr. Dre ovlivnily přechod z baseballu do pop kultury. Styl pokračoval po roce 2000, kdy se kšiltovky stylu trucker dostaly do popředí. Kšiltovky jsou stále populární i dnes díky ikonám, jako je Kanye West a Mac Miller.

KŠILTOVKY STRAPBACK VERSUS SNAPBACK

Dnes jsou populárnější kšiltovky strapback než snapback. Tento styl má totiž nastavitelný popruh, což je populárnější než plastové zapínání. Kšiltovky jsou praktičtější, pokud spěcháte, protože si velmi rychle nastavíte velikost. Kšiltovku s popruhem možná nenastavíte tak rychle, ale po nastavení vám padne stejně dokonale.

NEZAPOMÍNEJME NA KŠILTOVKY, KTERÉ NEJSOU NASTAVITELNÉ

Rozdíl mezi kšiltovkami jedné velikosti pro muže a kšiltovkami s nastavitelným zapínáním strapback je ten, že kšiltovky jedné velikosti přesně vyhovují vaší velikosti hlavy. Naše kšiltovky jedné velikosti jsou ručně vyráběné v Itálii. Stále se jedná o doplňky stylus streetwear, ale mají sofistikovanější design, protože jsou ručně vyrobené v Itálii.

Prohlédněte si všechny pánské čepice