Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KLOBOUKY TRILBY

Ať už se chystáte na noc do města nebo chcete udělat dojem na hipstery, doplňte svůj vzhled kloboukem trilby z naší rozšiřující se nabídky. Nakupujte vlněné klobouky trilby ručně vyrobené v Itálii - ideální pro zahřátí v zimě a pro ochlazení v létě.

Jak změřit
4 produktů

DOPLŇTE SVŮJ ŠATNÍK PÁNSKÝM KLOBOUKEM TRILBY

Název „trilby“ vznikl podle hry inspirované románem George du Mauriera „Trilby“. Klobouk, který v show debutoval, se rychle stal známým jako klobouk Trilby. Historicky se klobouky trilby vyráběly z plsti z králičích chlupů, nicméně většina našich dánských klobouků trilby je vyrobena z vlny.

Ať už míříte do divadla nebo do své oblíbené kavárny na rohu, doplňte svůj šatník kloboukem trilby z naší rozšiřující se nabídky. Nakupujte vlněné klobouky trilby ručně vyrobené v Itálii - ideální pro zahřátí v zimě a pro ochlazení v létě. Určeny pro neformální i formální příležitosti.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI KLOBOUKEM TRILBY A FEDOROU?

Trilby se často označuje jako fedora, přičemž hlavním rozdílem je velikost krempy a způsob nošení - na zadní straně hlavy oproti na přední straně. Díky tomu je stylovost klobouku trilby důležitější než jeho funkčnost, protože neposkytuje ochranu před sluncem, jako fedora.

Úzká krempa klobouku trilby je jeho nejcharakterističtějším rysem. Berte ho spíše jako doplněk než jako funkční kus ochrany před sluncem - jako je fedora nebo bekovka. Koruna klobouku trilby je také krátká. Podobně jako fedora má prohlubeň nahoře a po stranách.

JAK NAKUPOVAT KLOBOUK TRILBY

1. Při nákupu klobouku trilby hledejte přírodní materiály, které nabízejí lepší izolaci a prodyšnost. Držte se vlny, bavlny nebo lnu.

2. Zvažte syté barvy nad výraznými, živými vzory a designem.

3. Noste trilby správně - mírně nakloněný dozadu. Jinak můžete vypadat, že jste koupili příliš malou Fedoru.

4. Pamatujte, že trilby jsou více o stylu než o funkci. Pokud hledáte ochranu proti slunci nebo klobouk pro zahřátí, vyberte si jiný styl.

5. Ujistěte se, že zakoupený klobouk trilby má potní pásek. Pomůže absorbovat pot a snáze se čistí než celý klobouk.

JAK NAJÍT SPRÁVNOU VELIKOST KLOBOUKU TRILBY

1. Nejprve se rozhodněte, jak daleko vzadu chcete, aby váš trilby seděl.

2. Krejčovským metrem nebo provázkem změřte hlavu v místě, kde bude klobouk sedět.

3. Rozměr si zapište a nakupujte z naší kolekce klobouků v různých velikostech.

Prohlédněte si všechny pánské čepice a klobouky