Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 60 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
+420 255 712 671 - (pracovní dny 09 - 16)
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KLOBOUKY BUCKET PRO MUŽE

Klobouky stylu Bucket, které jsou určeny k ochraně před sluncem a deštěm, jsou dokonalým letním doplňkem. Ať už hledáte nepromokavý, abyste na festivalu už nikdy nepropásli ani notu nebo klobouk, který byl vyroben ručně v Itálii, ochraňte se před sluncem kloboukem z naší rozšiřující se nabídky.

18 produktů
18 produktů

PŘIHLASTE SE A VYHRAJTE 10 000 KČ

Přihlaste se k pravidelnému odběru stylových tipů, speciálních nabídek a informací o nových produktech. Automaticky se zúčastníte měsíčního slosování o dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč.

Jsem si vědom/a Zásad ochrany osobních údajů Trendhim. Kdykoli se můžete odhlásit.

PROČ SE JIM ŘÍKÁ KLOBOUKY STYLU BUCKET?

Klobouky Bucket pro muže jsou nejlepšími klobouky na léto. Se svým širokým, kruhovým okrajem směřujícím směrem dolů, nabízejí stín pro oči, obličej i krk. Klobouky Bucket pro muže jsou obvykle vyrobeny z bavlny a lze je snadno složit nebo srolovat.

Klobouky stylu Bucket se začaly nosit v Irsku počátkem 20. století, kdy ho rybáři a zemědělci používali pro ochranu před sluncem a deštěm. Název klobouk stylu Bucket vychází z jeho tvaru připomínajícího kbelík. Od irských venkovanů klobouk rychle převzala anglická vyšší třída pro víkendové procházky a vyjížďky ... a tak se zrodit klobouk na léto, který musíte mít.

Zábavný fakt! V Austrálii jsou klobouky stylu Bucket často zaměňovány s klobouky stylu giggle nebo Boonie klobouky, které nosí armáda a zahradníci bojující s plevelem a hlemýždi. A v Dánsku jsou známé jako „bøllehat“ nebo klobouky rouwdy.

PROČ JSOU KLOBOUKY BUCKET TAK POPULÁRNÍ?

Klobouky Bucket pro muže jsou populární již od dob irských rybářských klobouků. Byly velmi populární v 80. a 90. letech, kdy se popové hvězdy rozhodly, že jsou cool. Klobouky Bucket zůstaly populární, protože poskytují neuvěřitelnou ochranu před živly ... a vypadají při tom dobře.

Klobouky Bucket pro muže jsou ležérní a cool, takže se oblékejte jednoduše, nejlépe, pokud si dáte šortky (nebo džíny) a tričko. Přidejte pár klasických tenisek - a veškeré pánské doplňky, které chcete! - pro dokončení požadovaného vzhledu.

KTERÝ KLOBOUK STYLU BUCKET JE NEJLEPŠÍ?

Nejlepší klobouk Bucket je lehký a voděodolný. Všechny pánské klobouky chrání váš obličej a krk před sluncem. Ale ne všechny jsou voděodolné. Ať už ho využijete na letním hudebním festivalu nebo nosíte ho nosíte jako rybářskou čepici, nejlepší klobouk je ten, který dokáže víc než jen ochránit před škodlivými UV paprsky ... chrání vás také před deštěm.

JAK KLOBOUK BUCKET PRO MUŽE NAKOUPIT

CO PŘESNĚ ZNAMENÁ, ŽE SE DÁ KLOBOUK BUCKET SLOŽIT?

Když si přečtete, že se klobouk může složit, znamená to, že bude vypadat dobře i po té, co je složen, svinut nebo zabalen a nacpán do batohu. Klobouky jsou navrženy tak, aby to zvládly a snadno se vrátily do požadovaného tvaru.

Prohlédněte si všechny pánské klobouky a čepice