Můžete vrátit do 1. února, nebudeme se ptát proč

Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč - Prohlédněte si možnosti doručení

Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč - Prohlédněte si možnosti doručení

Objednejte do 16:00, 19. prosince, abychom vám zboží doručili do Vánoc.

Objednejte do 16:00, 19. prosince, abychom vám zboží doručili do Vánoc.

trendhim

Hořčicově žlutý rypsový vázaný motýlek s diamantovou špičkou

599 Kč
Vyberte si barvu - Hořčicově žlutý rypsový vázaný motýlek s diamantovou špičkou
Hořčicově žlutý rypsový vázaný motýlek s diamantovou špičkouSvětle zelený vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouSmaragdově zelený vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouRůžový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouArkticky modrý vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouKarmínový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouRypsový vázací motýlek v barvě šampaňského s diamantovou špičkouSvětle hnědý rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouKoňakový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouRezavý rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouSvětle fialový vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouZlatohnědý rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouSvětle šedý vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouVázací rypsový motýlek v barvě mořské zeleně s diamantovou špičkouRypsový vázací motýlek stříbrné barvy s diamantovou špičkouNebesky modrý vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouGrafitový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouKouřově šedý vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouČerný rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouNámořnicky modrý vázací rypsový motýlek s diamantovou špičkouBílý rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouTerakotový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkouVínový rypsový vázací motýlek s diamantovou špičkou
Vylepšete s
Dárkové balení
Dárkové balení
Objednávka dorazí zabalená a s bílou visačkou, ideální k dárkům.
+ 119 Kč
Objednejte si nyní a zásilka bude odeslána v pondělí
Skladem – Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč
Můžete vrátit do 1. února 2026, nebudeme se ptát proč

Údaje o produktu

Vázací motýlek
Uvažte si ho, jak -chcete
Nastavitelná velikost
Rychlé a jednoduché nastavení velikosti
2letá záruka
Kvalita, na kterou se můžete spolehnout
Popis

Tento motýlek je vyroben z polyesteru s texturovanou vazbou a jemným leskem. Jemně žebrovaný povrch dodává hloubku jednolité žluté barvě. Tvarovaná křídla vytvářejí klasickou siluetu vhodnou pro formální i kancelářské nošení.

  • Polyesterová konstrukce: Odolný polyester drží tvar i při častém nošení.
  • Příjemná textura: Texturovaná, přitom hladká tkanina je pohodlná a dobře sedí pod většinou límců košil.
  • Stálá barva: Stálobarevný polyester udrží žlutý odstín a lesk i po čase, takže barva zůstane konzistentní.

Po uvázání má motýlek výrazné špičky a čisté záhyby, které vypadají upraveně, ale ne přehnaně. Jednolitá barva se snadno kombinuje s bílou nebo světlou košilí a hodí se k námořnickému, šedému i hnědému obleku. Jemný lesk zachytává světlo, proto je motýlek vhodný na formální události i do kanceláře.

Nadčasový kousek do šatníku každého muže.

ID: 30565
Specifikace
ZnačkaTrendhimZobrazit další
ID produktu30565Zobrazit další
Navrženo vDánskoZobrazit další
Smlouva s dodavatelem produktuZobrazit další
ZárukaZobrazit další
Pokyny ohledně péčeRuční praníZobrazit další
BarvyŽlutáZobrazit další
Barevné odstínyHořčičná žlutáZobrazit další
MateriálPolyesterZobrazit další
TypVázací motýlkyZobrazit další
TexturyLesklá, TexturovanáZobrazit další
VzoryJednobarevnéZobrazit další
StylFormální, Do kanceláře, KaždodenníZobrazit další
Struktura tkaninyTkaný materiálZobrazit další
NastavitelnéAnoZobrazit další
TvarŠpičatýZobrazit další
Šířka6,4cmZobrazit další
Šířka v nejužším bodě20mmZobrazit další
Šířka v nejširším bodě5,5cmZobrazit další
Hmotnost12gZobrazit další
Zákaznické recenze
4.8(6 Zákaznické recenze)

Nejnovější

Skvělá tkanina, jak je popsáno

Napsal/a Patrizia 12. 6. 2025

Velmi spokojen
Přeloženo z🇮🇹

www.trendhim.it

Brilantní

Napsal/a Stanley 3. 6. 2025

Dobrá textura, která se dobře hodí k hrubým klopám mého večeňového saka
Přeloženo z🇬🇧

www.trendhim.co.uk

vynikající kvalita

Napsal/a Igor 4. 2. 2025

Musíte se jen naučit vázat a je to skvělé. I když... i špatně uvázaná motýlková kravata je o třídu lepší než ta, co je už uvázaná na gumičce :D
Přeloženo z🇸🇰

www.trendhim.sk

Přijato včas, velmi dobrá služba

Napsal/a Benoît 21. 6. 2024

Produkt dobré kvality, doporučuji
Přeloženo z🇫🇷

www.trendhim.fr

HORNÍ

Napsal/a Giordano 10. 1. 2024

Rychlé dodání dobrá kvalita
Přeloženo z🇮🇹

www.trendhim.it

Bettina Hansenová

Napsal/a Bettina 1. 1. 2024

Super rychlé dodání - a produkt je živý
Přeloženo z🇩🇰

www.trendhim.dk

Kombinujte s

Sleva na balíček

1 695,90 Kč

2 136 Kč