Sluneční brýle | Kupte 2 a ušetříte 20 %

Sluneční brýle | Kupte 2 a ušetříte 20 %

Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

HLAVICOVÉ HOLICÍ STROJKY

Pokud jde o čisté oholení, vybavení, které používáte, je stejně důležité jako technika. Vylepšete své holení na zcela novou úroveň s našimi elegantními ergonomickými pánskými holicími strojky. Určeno pro použití s výměnnými hlavicemi.

4 produktů
4 produktů

HLAVICOVÉ HOLICÍ STROJKY

Otevřete libovolný časopis pro muže a uvidíte reklamu na holicí strojek a náhradní čepele. Tento typ holicího strojku byl vytvořen tak, aby bylo holení pohodlnější díky snadno použitelným a vyměnitelným hlavicím.

Hlavní výhodou hlavicových holicích strojků je, že holení s nimi je rychlé a relativně bezpečné. Jen obtížně byste se vážně pořezali (na rozdíl od břitvy). Každý z našich holicích strojků je vhodný na jedny z našich náhradních hlavic i na ty, které se prodávají v drogériích a supermarketech.

PROČ SI NEKUPOVAT JEDNORÁZOVÉ HOLICÍ STROJKY?

Jednorázový holicí strojek je takový holicí strojek, ve kterém je jak čepel, tak rukojeť vyrobeny z jednoho kusu a musí se vyhodit, jakmile jsou čepele tupé. Obvykle jsou baleny v sáčku a v místním supermarketu je zakoupíte relativně levně. Čepele velmi dlouho nevydrží, což je vidět na tváři, jelikož nedosáhnete hladkého oholení.

PRO HLADŠÍ OHOLENÍ

Nad holením máte kontrolu vy. Záleží hlavně na tom, jak uchopíte rukojeť holicího strojku. Pokud je rukojeť příliš velká, nebudete ji moci pohodlně uchopit. Pokud je příliš tenká nebo špatně navržená, vaše ruka by mohla sklouznout a mohlo by to dopadnout zle. Ideální rukojeť žiletky je ta, která vám umožní pocit jistoty a vloží vám kontrolu do ruky ... doslova.

Náš výběr rukojetí hlavicových holicích strojků umožňuje:

Při použití hlavicového holicího rukojeť pohodlně uchopíte.

Odpuzuje vodu a brání tak sklouznutí prstů.

Pohodlně se vejde do ruky a snadno se otáčí.

Možná, že jste nikdy o rukojeti takto neuvažovali? Přitom poslední věc, kterou chcete, je rukojeť, která vám vyklouzne z ruky, zatímco si přejíždíte ostrým kusem oceli po krku.

MOHU SI VZÍT HOLICÍ STROJEK DO PŘÍRUČNÍHO ZAVAZADLA?

Podle TSA (Transport Security Administration ve Spojených státech), můžete si vzít jak jednorázové holicí strojky, tak hlavicové holicí strojky do příručního zavazadla. To zahrnuje rukojeť holicího strojku i náhradní hlavice. Před balením si to raději ještě ověřte u letecké společností, protože pravidla se mohou lišit.

Prohlédněte si všechny holicí potřeby