Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

BŘITVY NA HOLENÍ

Upozornění – Holicí strojek je pouze pro skutečné muže. Existuje důvod, proč jsou tyto holicí strojky označovány jako žiletky pro řezání v krku. Holicí strojky vyžadují pevnou ruku a trpělivou praxi, ale odměnou je nejtěsnější oholení, jaké kdy získáte, a uspokojení z toho, že jste si ostříhali. Nabízíme holicí strojky pro všechny úrovně dovedností a s jednorázovými břity a zakázkovým rytím.

Druhy personalizace
14 produktů

POUŽIJTE BŘITVU PRO CO NEJHLADŠÍ OHOLENÍ

Když muži začali holení brát vážně, břitva byla jejich první volbou. Ostrá břitva se prořezává s lehkostí a elegancí i tím nejhustším porostem na bradě. Pořízení břitvy je samozřejmě poměrně velká investice. Na druhou stranu, na rozdíl od běžných strojků na holení, Vám dobrá břitva při šetrném zacházení a péči vydrží po celý život.

Skutečná a nefalšovaná dlouhodobá investice. Unavuje-li Vás utrácet peníze za poruchové holicí strojky, vzápětí je vyhazovat a kupovat opět nové, tradiční mokré holení s holicí štětkou a kvalitní břitvou může být pro Vás to pravé.

ANATOMIE BŘITVY

1. Střenka

2. Rameno

3. Hřbet

4. Hlava

5. Špička

6. Ostří/břit

7. Čepel

8. Rameno

9. Krček

10. Hlavní nýt

11. Klička/držák

BŘITVY S JEDNORÁZOVÝMI BŘITY

Břitvy s jednorázovými břity se používají převážně pro hygienické účely. Vyžaduje to rozlomení dvoubřité žiletky na dva kusy a použití pouze jedné této poloviny. Břitvy s jednorázovými břity jsou ideální i pro holení těla – myslete na to, kde všude jste se holili stejným břitem. Chtěli byste břit, kterým jste si holili tělo, použít i na tváři?

VÝŠKA ČEPELE PÁNSKÉ BŘITVY

U širších břitev usnadňuje a urychluje holení úhel k povrchu pokožky, pod kterým břitvu držíme. Na druhou stranu může být trochu složitější holení kolem nosu a uší. Nicméně, šířka čepele je převážně věcí osobních preferencí.

BŘITVU Z NEREZOVÉ NEBO UHLÍKOVÉ OCELI - CO JE LEPŠÍ?

Většina břitev je vyráběna z následujících dvou typů oceli. nerezové oceli a uhlíkové oceli.

UHLÍKOVÁ OCEL

Říká se, že čepel z uhlíkové oceli je o něco ostřejší než nerezová. Uhlíkovou ocel je ovšem třeba pravidelně ošetřovat olejem a zabránit tak jejímu rezivění.

NEREZOVÁ OCEL

Přestože nerezové břity nelze vybrousit tolik jako uhlíkové, buďte si jisti, že břity z nerezové oceli lze nabrousit tak, aby poskytovaly mnoho hladkých oholení, aniž byste je museli opakovaně brousit. Nerezová ocel je také extrémně odolná vůči vlhkému prostředí, ve kterém jsou břitvy používány a skladovány... ve vaší koupelně.

PERSONALIZOVANÉ BŘITVY

Ve společnosti Trendhim se rádi považujeme za odborníky na rozdávání dárků a nejvíce si ceníme dárků na míru. Pokud věnujete čas navíc gravírování dárku, pošlete zprávu, která často řekne víc než samotný dárek. Až budete hledat personalizované dárky pro muže, zvažte břitvu s gravírováním.

Nabízíme laserové gravírování, díky kterému bude dárek dokonalý. A nezapomeňte, že si můžete nechat gravírovat i břitvu, kterou si kupujete pro sebe. Až budete břitvu kupovat tátovi ke Dni otců a svému nejlepšímu kamarádovi k narozeninám, pořiďte si jednu i pro sebe. Nechte si vygravírovat své jméno… nebo decentní připomenutí, abyste se holili pomalu a nepořezali se. Pro případ, že byste to potřebovali připomenout.

Prohlédněte si všechny potřeby na holení