Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Ozdoby na řemínek pánských hodinek

Hodinky, které k vám promlouvají, hovoří za vás. Doplňte příběh, který vyprávějí, přívěsky, které představují, kdo jste. V této kategorii najdete velmi kvalitní ozdoby z nerezové oceli v různých provedeních – ideální pro detailní doplnění vašeho příběhu.

materials_metals_and_alloys
materials_stones
materials_surface_treatments
Druhy personalizace
17 produktů

Proč nosit ozdoby na řemínku hodinek?

Od přírody jsme vypravěči. Někteří se vyjadřují písemně. Jiní malují. Mnozí vyprávějí své příběhy prostřednictvím toho, co mají na sobě.

Hodinky mohou o muži hodně vypovídat, ale nakonec byly navrženy tak, jak jsou. Přidáním ozdoby na řemínek hodinek z nich vytvoříte doplněk, který bude vyjadřovat, kým jste. Ozdobou můžete představit svou profesi, náboženství, vášeň nebo prostě to, jak se vám dnes daří. Každý den je můžete měnit, aby reprezentovaly to, kým jste, protože to, kým jste, se den ode dne mění.

Druhy přívěsků na řemínek hodinek

Lebky

Jste obchodník, který má v sobě kapku náruživosti? Ozdobte své hodinky decentní lebkou, abyste se odlišili. Lebky jsou také memento mori – připomínkou smrti, která nám pomáhá uvědomit si, že náš čas je omezený, a proto ho musíme co nejlépe využit. Nic vám nepřipomene žít tak jako smrt.

Symboly štěstí

Ať už vám symboly štěstí pomohou vyhrát v pokeru či ne, rozhodně přitáhnou pozornost k muži, který rád riskuje. Přidejte si je na řemínek hodinek, abyste ukázali, kdo jste, nebo jednoduše odvedli pozornost soupeřů od pikového esa, které máte schované v rukávu.

Náboženské nebo profesní symboly

Ozdoba s kotvou je perfektní způsob, jak si každý námořník může vzít moře s sebou na své dobrodružství na souši. Přidejte si na řemínek hodinek nenápadný symbol svého náboženství a noste ho všude s sebou. Každá ozdoba, která vás osloví, je pro vaše hodinky tou pravou. Je to váš příběh.

Emoji ozdoby

Jednoduché emoji ozdoby k hodinkám jsou dokonalým způsobem, jak dodat řemínku na zajímavosti. Noste smajlíka, abyste ukázali, že jste pozitivně naladěni, nebo se jednoduše projevte jako mileniál (nebo zoomer), který komunikuje především emotikony.

Barvy a materiály ozdob na řemínek hodinek

Všechny naše ozdoby na řemínek hodinek jsou vyrobeny z chirurgické nerezové oceli a jsou odolné vůči poškrábání a korozi. Barevné kousky, ať už v černé, zlaté, duhové nebo jiné barvě, mají navíc PVD povlak. Proces spočívá v natavení nitridu titanu na povrch kovu na molekulární úrovni, což vede k nádhernému povrchu odolnému vůči poškrábání i ztrátě lesku, který nevybledne ani se neodlupuje.

Jak ozdoby na řemínek hodinek připevnit

Většina ozdob má rozšířený čep, který je na konci asi o zlomek milimetru větší než otvor na řemínku hodinek. Jednoduše je nasaďte a zůstanou na svém místě. Pro bezpečnější uchycení hledejte ty, které mají šroubovací zadní stranu. Budete je více cítit na kůži a možná zanechají na vašem řemínku stopy, ale nikam nezmizí.