Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

Digitální hodinky

Kdysi se člověk při určování času spoléhal na slunce. Pak vynalezl hodiny. Pak se člověk rozhodl připnout si hodiny na zápěstí. Následně přišly digitální hodinky – nádherný zázrak techniky a vynalézavosti, který způsobil revoluci v měření času díky své vynikající přesnosti a dlouhé životnosti. V 80. letech se objevily úžasné digitálky, které jsou opět v módě a nabízejí spoustu retro kouzla. Tady si můžete prohlédnout naši nabídku kvalitních digitálních hodinek pro muže.

18 produktů

Digitální hodinky: Retro doplněk, který měří čas

Nejdokonalejší doplněk pro návraty do minulosti

Tito krasavci na zápěstí ukazují čas od počátku digitálního věku. Zdaleka nejsou jen přežitkem minulosti, ale jsou opět v kurzu a připraveny vám ukázat, kolik je hodin – a to doslova.

Funkčnost se snoubí s módou

Digitální hodinky jsou víc než jen retro módní záležitostí. Jsou dokonalým spojením formy a funkce a mají funkce, které by jim mohl závidět i ten nejpokročilejší smartphone. Potřebujete stopky? Fajn. Budík? Jasně. Kalkulačku? Některé typy mají i tu. A nesmíme zapomenout na to nejlepší – na uspokojivé pípání každou hodinu, přesně v celou hodinu.

Nepopiratelný „cool“ faktor

Nelze popřít, že digitální hodinky mají své retro kouzlo. Ať už nosíte klasické hodinky Casio, nebo elegantní, moderní typ, lidé si vás všimnou, a až si vás všimnou, budete připraveni přikývnout a šibalsky se usmát, protože patříte do exkluzivního klubu digitálních hodinek.

Nikdy nezmeškáte ani minutu

S digitálními hodinkami na zápěstí už nikdy nic nezmeškáte – ani schůzku nebo trénink, všude dorazíte včas. Digitálky jsou známé svou přesností, takže se nikdy nemusíte obávat, že se budou zrychlovat nebo zpomalovat. Navíc si můžete nastavit několik budíků, takže už nikdy nezaspíte (nebo se dostatečně nevyspíte).

Trvanlivost, kterou nelze překonat

Vzpomínáte si, jak jste omylem upustili svůj smartphone a rozbili si displej? To se u digitálních hodinek nestane. Jsou vyrobeny tak, aby vydržely, mají robustní konstrukci a jsou voděodolné. Vydrží zkoušku časem i občasný pád.

Dokonale rozpoutají konverzaci

Nosit digitální hodinky je jako nosit na zápěstí kus historie. Rozpoutají konverzaci, sblíží vás s ostatními fanoušky těchto krasavců, a jsou nenápadnou připomínkou dob, kdy technologie byly jednodušší – doby předtím, než nás sociální média naplnila pochybnostmi. Navíc se už nikdy nemusíte bát, že si je někdo bude chtít půjčil, aby se mrkl na svůj profil na Instagramu.

Pořiďte si digitální hodinky

Přijměte retro kouzlo digitálních hodinek a zažijte uspokojující pípnutí dobře odvedené práce. Všude přijdete včas – nebo alespoň budete přesně vědět, jak moc se opozdíte.