Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY

Kapesní hodinky stříbrné barvy jsou šperkem pro každého muže. Jsou nejen praktické, ale také elegantní a stylové. Nabízíme širokou škálu kapesních hodinek stříbrné barvy, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají precizní strojek. Najdete u nás klasické i moderní designy, které dokonale doplní váš outfit. Investujte do kapesních hodinek a získejte nejen praktický, ale také módní doplněk.

Druhy personalizace
5 produktů

Kapesní hodinky stříbrné barvy – stylový doplněk pro každého muže

Kapesní hodinky stříbrné barvy jsou symbolem elegance a nadčasového stylu. Naše nabídka zahrnuje různé typy kapesních hodinek, které dokonale doplní váš outfit.

Nejsou jen praktickým doplňkem, ale také módním klenotem. Jenich stříbrná barva a lesk zajistí, že zraky všech budou upřeny právě na vás.

Všechny naše hodinky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a mají spolehlivý strojek. Nabízíme klasické i moderní designy, které splní požadavky každého zákazníka.

Pokud chcete poutavý doplněk, investujte do kapesních hodinek stříbrné barvy a jednoduše zdůrazněte svoji osobnost a vkus.

Kapesní hodinky stříbrné barvy – klenot do každé kapsy

Kapesní hodinky stříbrné barvy jsou jedinečným a nadčasovým doplňkem pro každého muže, který chce dát svému outfitu šmrnc.

Naše velmi kvalitní stříbrné kapesní hodinky nabízejí spolehlivý strojek a nádherný lesk. Jsou ideálním doplňkem jak pro formální, tak neformální příležitosti.

Vybírejte z klasických i moderních designů, které vám zajistí, že se stanete středem pozornosti. Hodinky jsou navržený tak, aby vyhovovaly pakticky všem.