Můžete vrátit do 365 dnů – nebudeme se ptát proč!
Doručení 65 Kč - Možnost doručení zdarma od 1 199 Kč-
Kontaktujte nás
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.

KOŽENÉ KLÍČENKY

Potřebujete praktickou a stylovou koženou klíčenku? Naše nabídka obsahuje širokou škálu klíčenek vyrobených z kvalitní kůže, které jsou odolné a budou vám dlouho sloužit. Vyberte si z různých barev a designů, abyste klíče měli vždy po ruce.

Druhy personalizace
15 produktů

Klíčenky z kůže

Hledáte koženou klíčenku, která spojuje praktičnost a styl? Naše nabídka obsahuje klíčenky kožené, které jsou kvalitní, odolné a dlouho vydrží. Hledáte klíčenku koženou s kroužkem, popruhem nebo přívěskem? Máme je v různých barvách a designech. Klíčenky kožené jsou skvělým dárkem pro každého muže.

Praktická a stylová kožená klíčenka

Potřebujete praktickou a stylovou koženou klíčenku? Naše nabídka obsahuje širokou škálu kožených klíčenek, které jsou odolné a dlouho vydrží. Zvolte si z různých barev a designů a užijte si pohodlné nošení klíčů. Kožená klíčenka je praktický doplněk, který slouží nejen pro zavěšení klíčů, ale můžete do ní schovat i mince, karty nebo jiné drobnosti. Navíc klíčenka z kůže působí velmi elegantním dojmem a úžasně doplní váš outfit. S koženou klíčenkou se budete cítit stylově a elegantně.