365denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč
i
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Nabídka
Hledat
Přihlásit
Nákupní seznam
Košík

Zásilka ještě nedorazila?

Dodací lhůta je zpravidla 2 až 5 pracovních dnů, ale může to výjimečně trvat i trochu déle. Věříme, že pokud dojde k lehkému zpoždění, můžeme počítat s Vaší trpělivostí. Malá zpoždění se dějí a někdy není v našich silách zabránit jim.

Jakmile zásilku odešleme, informujeme Vás o tom prostřednictvím emailové zprávy, ve které Vám sdělíme číslo, pod kterým můžete svou zásilku sledovat. Pokud jste již toto číslo obdrželi, přečtěte si prosím Jak funguje sledování zásilek? a buďte v obraze, kde se Váš balíček právě nachází nebo co způsobuje jeho zdržení.

Pokud jste zatím neobdrželi číslo pro sledování zásilky, znamená to, že Vaše objednávka byla odeslána jako obyčejná zásilka, vzhledem k její malé velikosti a hodnotě. Buďte prosím trpěliví! Pravděpodobně zakrátko dorazí. Problémy se ztracenými zásilkami máme jen zřídka.

Pokud balíček nedorazí do 10 dnů, postupujte prosím následovně:


Děkujeme Vám za trpělivost. Pokud uběhlo 10 dní a zásilka nikde, dejte nám vědět a my okamžitě začneme pátrat po tom, kdo je za to zodpovědný a dáme mu/jim za vyučenou.
  1. Přečtěte si znovu potvrzovací email a zkontrolujte, zda je zadaná doručovací adresa správná. Souhlasí adresa na 100 %?
  2. Ujistěte se prosím, že je Vaše schránka označená štítkem s Vaším jménem, to je velmi důležité! Jinak se může stát, že pošta zásilku nedoručí.
  3. Prosím kontaktujte nás a informujte nás v případě problému s Vaší adresou nebo schránkou. Náš skvělý zákaznický servis se Vám pokusí za každých okolností pomoci a zašle Vám okamžitě nový balíček!
  4. Ihned začneme prověřovat, kam se ztracený balíček poděl, většinou se najde na některé z poboček pošty, kde ho omylem dali do špatné krabice a tak podobně, nakonec nám ho ale pošlou zpět.


Děkujeme Vám za Vaši trpělivost!

Možnosti platby

Přijímáme většinu debetních a kreditních karet. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás
+420 255 712 671

Jsme k dispozici ve všední dny od 9:00 do 17:00

Poznejte nás

Přečtěte si, jak Trendhim vyrostl z ničeho až k více než 5 000 unikátních produktů. Každý má příběh...náš obsahuje i gazelu.

Nalezněte nás