365 dnů na vrácení zboží
Doručení 150 Kč - Zdarma od 899 Kč-Viz možnosti
+420 255 712 671 - (pracovní dny 9 - 17)
Nabídka
Hledat
Přihlásit
Nákupní seznam
Košík
Přidejte se k Trendhim Tribe

Přihlaste se k Tribe a získejte exkluzivní slevy, stylovou inspiraci a další!

Zadáním svého e-mailu přijímáte naše Zásady ochrany osobních údajů a souhlasíte se zasíláním e-mailových nabídek a novinek o našich produktech. Z Tribe se můžete kdykoli odhlásit.
/
/

Nejste v době doručení doma?

Objednávky doručované Českou poštou


Pokud jste si objednali produkty menší velikosti, zašleme Vám je pravděpodobně v bublinkové obálce jako obyčejnou zásilku, takže nemusíte být přítomni při doručení, obálka jednoduše putuje přímo do vaší schránky. Pokud se zásilka nevejde do vaší poštovní schránky (což se stává jen výjimečně), poštovní doručovatelka vhodí do schránky upozornění, že vaše zásilka na vás čeká na poště.

Objednávky doručované dopravcem DPD


V den doručení vám DPD zašle informační SMS s upřesněním dne a doby dodání. Pokud nebudete v den doručení doma, v této informační SMS zprávě máte také osobní kód, který vám umožní změnit doručovací adresu, čas doručení (ve větších městech), doručit balíček na jedno z výdejních míst nebo napsat zprávu pro kurýra s instrukcemi, jako například, kde balíček zanechat. Stačí jít na DPD Kurýr online. Pokud Vás kurýr doma nezastihne, DPD se s vámi spojí a o doručení pokusí ještě dvakrát. Pokud se jim to ani posléze nepodaří, balíček bude zaslán zpět k nám a my se s Vámi spojíme.

Expres zásilky doručované dopravcem DHL


Bude Vám zaslána SMS zpráva se sledovacím číslem. V této zprávě bude také odkaz, kde můžete snadno zadat změny k Vaší zásilce. Můžete změnit adresu doručení do práce, změnit datum doručení nebo informovat DHL, kam zásilku doručit, pokud Vás doma nezastihnou. Zásilky jsou doručeny od pondělí do pátku od 9:00-16:00, podle toho, kde bydlíte. Většina zásilek je doručena do 13:00 hodin.

Pokud Vás DHL doma nezastihne a vy jste neurčil/a, kam v takovém případě zásilku doručit, vloží Vám do schránky vzkaz s telefonním číslem, na kterém si můžete dohodnout další doručení.
Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám email
Jsme k dispozici ve všední dny od 9:00 do 17:00
+420 255 712 671